Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
od ponad 6 lat online
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza(4 palniki, plyta grzewcza, elektryczny), czajnik, opiekacz do chleba, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/jadalnia(TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne), stół jadalniany, kominek), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2-osobowa kanapa rozkładana), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, pralka, suszarka), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))
Dostęp do internetu, wanienka dla dziecka, ogrzewanie(elektryczne, drewno), taras(zadaszony), ogród(prywatny, ogrodzony, 1200 m2), meble ogrodowe, leżaki, grill(węgiel drzewny), parking, trampolina, przyrządy do zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia, krzesło dziecięce, zabawki, Altana, baby crib(free)
W spokojnej, zacisznej okolicy, na ogrodzonym, zadbanym terenie zlokalizowany jest piękny, duży dom wakacyjny przygotowany do komfortowego wypoczynku 8 osób. Kwatera oddalona jest od brzegu wspaniałego jeziora zaledwie 190 m.
Komfortowy, parterowy dom wypoczynkowy oferuje gościom przestronny pokój dzienny połączony z doskonale wyposażoną kuchnią. W pokoju dziennym jest kominek, TV oraz stół z krzesłami. Do dyspozycji gości oddane tu zostały 4 sypialnie oraz 2 łazienki. Jest pralka. Dom posiada ogrzewanie (elektryczne oraz wspomagające z kominka na drewno). Dom ma duży, zadaszony taras, gdzie czeka zestaw wygodnych mebli ogrodowych oraz sprzęt do grillowania. Dostępny jest internet bezprzewodowy.
Na ogrodzonym, prywatnym terenie czeka bezpieczny parking, miejsce na ognisko oraz niewielki plac zabaw dla dzieci.
W cenie pobytu: pościel, ręczniki, zużycie prądu i wody, drewno do kominka, internet, parking. Na życzenie również łóżeczko dla dziecka i krzesełko do karmienia.
Atrakcje w okolicy:
Największą atrakcję stanowi jezioro Woswin, nad którego brzegiem usytuowany jest domek letniskowy. Jezioro ma bardzo czystą wodę, zachęca do kąpieli, do nurkowania. Jezioro ma 800 ha powierzchni, w najgłębszym miejscu na 29 m głębokości. Idealny akwen dla miłośników wędkarstwa, przy czym dużą zaletą jest to, że właściciel obiektu posiada łódź wiosłową, zatem wędkować można zarówno z pomostu, jak i z łodzi.
Jezioro warto objechać dookoła rowerem, odwiedzić plażę we wsi Tuczno oraz wioski po drugiej stronie akwenu – Trzebawie i Cieszyno.
W okolicy znajdują się następujące miasta: Chociwel, Węgorzyno, Łobez. Tam można liczyć na restaurację, kawiarnię oraz sklepy wielobranżowe.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 8
Dojazd/lokalizacja
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
2 recenzje
Ocena ogólna
Ilka
Nam nam bardzo nam się podobało, z czterema sypialniami i dwoma łazienkami. Wspólna kuchnia, taras i salon były świetne. Jesteśmy dwiema rodzinami.
Beata
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania, oferuje dużo miejsca dla dużej rodziny / grupy, dzieci mogą puścić parę w ogrodzie na trampolinie, huśtawce lub grając w piłkę, jest również wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie dla innych działań
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 267440
Inne ogłoszenia Belvilla
Stargard, Morze Bałtyckie, Polska
Insko, Morze Bałtyckie, Polska
Klepnica, Morze Bałtyckie, Polska
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Insko, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim
Numer obiektu: 267440
Ostatnia aktualizacja: 01.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/267440.htm
«Komfortowy dom wakacyjny z prywatnym ogrodem» uzyskał ocenę 4.5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.