Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/sypialnia(TV(Niemieckie kanały telewizyjne, Duńskie programy TV), odtwarzacz CD, system stereo), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe składane), łazienka(podlogowe)(suszarka do prania, wanna lub prysznic, umywalka, toaleta, pralka), Bubble bath(w domu , ogrzewany, 4 osoby), sauna(w domu , ogrzewany, 4 osoby), ogrzewanie(elektryczne), taras, taras(zadaszony), grill, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze
Pierwszy parkiet dla Ebeltoft Vig sprawia, że ten domek z jacuzzi i sauną jest bardzo atrakcyjny. Tutaj możesz usiąść na balkonie lub na tarasie i podziwiać piękny widok na Park Narodowy Ebeltoft Vig i Mols Bjerge. Wewnątrz dom podzielony jest na parterze otwartą kuchnią i jadalnią. Więc tutaj każdy może usiąść i cieszyć się sobą lub widokiem podczas gotowania. Wieczorem przytulność można kontynuować na 1. piętrze z widokiem na wodę. Tutaj piec można włączyć w chłodny wieczór. Serwisant odczytuje prąd i wodę przed i po przyjeździe. Dom położony jest w okolicy z wieloma możliwościami spacerów. Następnie ciało może zrelaksować się w dużym jacuzzi, a następnie udać się do sauny. Nie do wynajęcia dla grup młodzieżowych.
Zbliżając się do daty zameldowania, może zostać naliczona zwrotna kaucja. Kaucja ta obejmuje zużycie mediów podczas pobytu oraz ewentualne dodatkowe usługi. Ostateczna kwota zostanie skorygowana na podstawie rzeczywistych odczytów liczników, faktycznego wykorzystania usług dodatkowych, a wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone w ciągu 21 dni po wymeldowaniu.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Restauracja 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
62 recenzje
Ocena ogólna
Thorsten - Bremervörde
NA
Zieran
Przestronny i czysty dom, Uwielbiałem saunę, idealna do relaksu po długim dniu,
Voelker
Bardzo komfortowy pobyt z wszystkimi udogodnieniami, które są potrzebne na krótki urlop dla par, pobliskie restauracje takie jak Strandkroen i Restaurant Sublim,
Renate
Co za przytulne i zapraszające pomieszczenie! Wystrój był piękny, a otwarta kuchnia ułatwiała rozmowy podczas gotowania. Miło było wieczorem siedzieć razem przy piecu,
Alisa
Ogólnie przyjemne doświadczenie, Dom był przestronny i komfortowy, z wspaniałym widokiem, Tylko krótka przejażdżka samochodem do Aarhus na dodatkowe atrakcje, Bardzo polecam!
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 292571
Inne ogłoszenia Belvilla
Ebeltoft, Dania, Europa
Ebeltoft, Dania, Europa
Ebeltoft, Dania, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Ebeltoft, Dania, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 292571
Ostatnia aktualizacja: 20.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/292571.htm
«6 osob apartament w Ebeltoft» uzyskał ocenę 4.2 (w skali od 1 do 5) na podstawie 62 recenzji oddanych przez gości.