Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, salon(5x łóżko 1-osobowe składane), otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, suszarka do prania, pralka), salon/sypialnia(TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne, Duńskie programy TV), odtwarzacz DVD, odtwarzacz CD, system stereo, krzesło dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżeczko dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe), łazienka(podlogowe)(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(podlogowe)(umywalka, toaleta), Bubble bath(w domu , ogrzewany), ogrzewanie(elektryczne), taras, stół do czyszczenia ryb
Wyjątkowy dom z bali z jacuzzi i fantastycznym otoczeniem na dużej naturalnej działce. Tutaj można w spokoju cieszyć się ciszą i obserwować biegające bażanty i zające. Dom jest ekscytująco udekorowany skośnym sufitem, co zapewnia wyjątkową przestronność. Łazienka z jacuzzi, prysznicem, toaletą i umywalką oraz mała toaleta dla gości. Przestronna kuchnia/salon z wyjściem na duży taras, który jest wokół całego domu. W salonie znajduje się przytulny kącik telewizyjny, w którym antena zapewnia wszelkiego rodzaju programy telewizyjne. Schody na poddasze, gdzie znajdują się miejsca do spania i pokoje zabaw dla dzieci.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 2
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 10
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 1.5 kilometr
1.5 kilometr
Restauracja 2 kilometr
2 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
76 recenzji
Ocena ogólna
Jarosch
Świetne miejsce na wakacje grupowe, super przestronny i czysty, jacuzzi to miły detal,
Björn - Aurich
NA
Nathalie Groot Kormelink
Groot, de bouwmethode (drewno) / Prywatny ogród
Vos
Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dużym tarasem, idealnym do relaksu wieczorem. Bliskość lotniska w Aalborgu sprawiła, że podróż była bezstresowa.
Stefanie Salau - Seesen am Harz
NA
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 295225
Inne ogłoszenia Belvilla
Hadsund, Dania, Europa
Hadsund, Dania, Europa
Hadsund, Dania, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Allingåbro, Dania, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 295225
Ostatnia aktualizacja: 12.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/295225.htm
«10 osob apartament w Hadsund-By Traum» uzyskał ocenę 3.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 76 recenzji oddanych przez gości.