Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, salon(3x łóżko 1-osobowe), otwarta kuchnia(3 m2)(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówka, lodówko-zamrażarka, suszarka do prania, pralka), salon/sypialnia(TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne, Duńskie programy TV), odtwarzacz DVD, odtwarzacz CD, krzesło dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżeczko dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 2-osobowe), sypialnia(3x łóżko 1-osobowe), łazienka(podlogowe)(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(podlogowe)(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(umywalka, toaleta), konsola do gier, Bubble bath(w domu , ogrzewany), sauna(w domu , ogrzewany), taras, grill, przyrządy do zabaw dla dzieci, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, stół do bilarda, energia geotermalna, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze, Pompa ciepła typu powietrze-woda
Dom wakacyjny położony na naturalnej działce o pow. 200 m od Morza Północnego. Domek jest dobrze wyposażony w jasne i duże pokoje z nowoczesnymi meblami, 2 salony i poddasze z 3 łóżkami, 3 łazienki, saunę, jacuzzi, dobrze wyposażoną kuchnię i dużą jadalnię / salon. Jest kilka telewizorów. W domku znajduje się odtwarzacz DVD i antena satelitarna. Można zagrać w bilard lub piłkarzyki lub udać się do pokoju zabaw, który znajduje się obok domku. Tutaj można zagrać w tenisa stołowego, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, pobawić się na wieży wspinaczkowej w dużej piaskownicy lub na huśtawce. Ponadto są tu również dwa księżycowe samochody. W pokoju zabaw znajdują się dwie huśtawki dla dzieci oraz 2 grzejniki, które włączają się na 20 minut za naciśnięciem jednego przycisku. W domku znajdują się systemy wentylacyjne, które zastępują stare powietrze i dlatego są bardzo hipoalergiczne. Goście mogą bezpłatnie korzystać z basenu Lemvig. Ten domek jest idealny na wakacje zarówno zimą jak i latem, nigdy nie będziesz się nudzić. W Vejlby Klit znajduje się jezioro wędkarskie Put and Take oraz letni park z końmi. Lemvig to miasteczko handlowe nad Limfjord z wieloma przytulnymi sklepami, restauracjami, windsurfingiem, 18-dołkowym polem golfowym i kręgielnią. W Thyborøn, JyllandsAkvariet, warto odwiedzić port i Coastal Center. Inne cele wycieczek to park kwiatowy Jesperhus, Hjerl Hede, Mønsted Kalkgruber itp. Nie do wynajęcia dla grup młodzieżowych.
Zbliżając się do daty zameldowania, może zostać naliczona zwrotna kaucja. Kaucja ta obejmuje zużycie mediów podczas pobytu oraz ewentualne dodatkowe usługi. Ostateczna kwota zostanie skorygowana na podstawie rzeczywistych odczytów liczników, faktycznego wykorzystania usług dodatkowych, a wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone w ciągu 21 dni po wymeldowaniu.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 3
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 17
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr
0.3 kilometr
Restauracja 3 kilometr
3 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
51 recenzji
Ocena ogólna
Erika - Niedersachsen, Wesendorf
Dom wakacyjny zastałyśmy czysty. To przytulny dom z dużą ilością miejsca dla dużych rodzin. Kuchnia jest dobrze wyposażona we wszystko, co potrzebne. W kuchni dostępna jest duża lodówka, a drugi lodówka w holu to połączenie z trzema zamrażarkami. Szczególnie podobała nam się lokalizacja domku wakacyjnego. Nieco z dala od głównej drogi, a w zaledwie kilka minut spacerem można dotrzeć na plażę. Na deszczowe dni jest wystarczająco dużo zajęć na posesji. W domu znajdują się stół bilardowy i stół Kika, z których chętnie korzystaliśmy. W przylegającej stodołce dzieci mogły się dobrze bawić w piaskownicy, a starsi chętnie korzystali z stołu do tenisa stołowego. Krótko mówiąc, to czysty, dobrze wyposażony dom wakacyjny z wieloma możliwościami zabawy dla dzieci.
Matthias - Oer-Erkenschwick
Stan lekko zużyty, ale ma swój urok. Wyposażenie wystarczające. Jest wszystko, co potrzebne. Powierzchnia działki całkowicie w porządku. Dużo możliwości zabawy dla dzieci. Lokalizacja domu jest bardzo dobra, ponieważ łatwo można dotrzeć na plażę. Jeździ kolejka i mały supermarket, również za rogiem. Po 15 minutach jesteśmy w dwóch miastach portowych. Przywieźliśmy też nasze wędki i znaleźliśmy świetne miejsce, aby złowić okonia, flądra i dorsza.
Tobias - Aschersleben
Ogólne wyposażenie jest bardzo dobre ð Niestety, niektóre rzeczy są już bardzo stare. Stół bilardowy i stół do piłkarzyków. Poza tym byliśmy bardzo zadowoleni!
Sabrina - Dessau-Roßlau
NA
Barchewitz
Duży pokój dla dużych grup, czysty i komfortowy,
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 295983
Inne ogłoszenia Belvilla
Lemvig, Dania, Europa
Lemvig, Dania, Europa
Lemvig, Dania, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 295983
Ostatnia aktualizacja: 05.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/295983.htm
«17 osob apartament w Harboøre-By Traum» uzyskał ocenę 3.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 51 recenzji oddanych przez gości.