Powrót
Szukaj

Przytulny dom z dostępem do basenu

max.  4  Gości
77m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

Parter: (otwarta kuchnia(piekarnik, zmywarka do naczyń), salon/jadalnia, toaleta)

Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe(140 x 190 cm)), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe(90 x 190 cm)), łazienka(wanna z prysznicem, umywalka))

taras, ogród, basen(wspolny z innymi goscmi , ogrzewany, otwarte od maja do połowy września)

Ukryty w spokojnej rezydencji Les Fontenelles, ten uroczy dom wakacyjny to idealne miejsce na relaks dla rodziny lub grupy czterech osób. Dom oferuje jasny, otwarty salon z jadalnią, w pełni wyposażoną kuchnię z piekarnikiem i zmywarką oraz prywatny taras, idealny na poranki na świeżym powietrzu. Na piętrze znajdują się dwie przytulne sypialnie – jedna z łóżkiem podwójnym, a druga z dwoma pojedynczymi – zapewniające relaksujące noce po słonecznych dniach. Wspólny, podgrzewany basen (czynny od maja do początku września) dopełnia relaksującego pobytu.

Położony w L’Aiguillon-sur-Vie, to idealne miejsce do zwiedzania zachwycającego wybrzeża Wandei i okolicznych terenów wiejskich. Wybierz się na przejażdżkę rowerową po malowniczych szlakach, zagraj w golfa na sąsiednim polu Golf des Fontenelles lub dojedź samochodem w zaledwie 20 minut do złotych plaż Saint-Gilles-Croix-de-Vie. Region oferuje idealne połączenie nadmorskiej zabawy, wiejskiego uroku i wycieczek kulturalnych – z zabytkami, targami rolniczymi i letnimi festiwalami – wszystko w zasięgu ręki.

Zabierasz ze sobą swojego pupila? Masz szczęście! Ten dom jest przyjazny dla futrzastych towarzyszy, a okolica jest pełna przyjaznych dla zwierząt szlaków i terenów zielonych. Wybierz się na spacery nad jezioro Lac du Jaunay lub spędź dzień na plaży Plage de la Parée Préneau, gdzie psy są akceptowane poza sezonem. Wiele lokalnych kawiarni oferuje nawet miski z wodą na tarasie, aby Twój pupil mógł się zrelaksować, podczas gdy Ty popijasz kieliszek wina z Doliny Loary.

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
taras taras
zmywarka zmywarka
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
dzieci mile widziane dzieci mile widziane

Na zewnątrz

ogród
basen
miejsce parkingowe
taras

Łazienka

Łazienka

Łazienka 1

łazienki i z prysznicem i z wanną


Kuchnia

zmywarka
piec

Dostępne urządzenia

W-LAN

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta mile widziane
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 4

2Pokoje dwuosobowe 2Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 17:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Nie można bezpłatnie anulować ostatecznej rezerwacji. Im bliżej daty przyjazdu, tym większe koszty są ponoszone. Dlatego koszty anulowania są naliczne w następujący sposób:
•do 43 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 10% ceny pobytu;
•od 42 do 29 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 40% ceny pobytu;
•od 28 do ostatniego dnia (włącznie) przed datą przyjazdu: 90% ceny pobytu; oraz
•w przypadku późniejszego anulowania lub nieprzybycia zostanie naliczona pełna cena pobytu.

Pozostałe informacje:

Wnetrze zakwaterowania moze sie nieznacznie roznic od tego na zdjeciach – jednak jego standard jest dokladnie taki jak w opisie


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


6 recenzji

Ocena ogólna

4,3 na 5
4.3 Wyposażenie
4.3 Cena/świadczenia
4.3 Serwis
4.3 Położenie
4.3 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Jacques Maes

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Holenderski

Bardzo ładne położenie z ładnym basenem. Bezpieczne dla dzieci. Wiele do zrobienia i dobrze wyposażone domki. Mieliśmy już górną wakacje!

j.a. De bruijn

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Holenderski

Świetne zakwaterowanie, piękny park, w zależności od położenia domku zazwyczaj piękny widok. W okolicy jest wiele atrakcji w rozsądnych cenach. Bardzo dobrze spełnia oczekiwania golfistów, mniej odpowiednie dla rodzin. Dużym minusem jest, że o 6:30 rano budzi cię kosiarka, która pielęgnuje pole golfowe. Golferzy dadzą sobie z tym radę, ale dla dzieci, które już wtedy są wstawane, jest to mniej przyjemne. Basen na terenie ośrodka jest jedyną rozrywką dla dzieci. Jest zadbany, ale woda jest bardzo zimna, dlatego dzieci szybko się zniechęcają. Polecam dla golfistów, niezalecane dla rodzin...

RJC Koeleman

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Holenderski

Super fajny domek, zwróćcie uwagę na sprzątanie końcowe, zgłoście to przy zameldowaniu, inaczej spędzacie dzień na sprzątaniu, jeśli chcecie spełnić warunki z listy. I zauważ, że jest to sprawdzane przed pozwoleniem na wyjazd. Uniemożliwia to wczesną podróż powrotną. W parku jest fajny basen, ale nie ma nic więcej, nawet sklepu na podstawowe potrzeby. Piękne wakacje.

E.A.G. Van den Boogerd

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Holenderski

Kluczowy adres to recepcja w parku golfowym. Wszyscy przyjeżdżają w tym samym czasie i może być długie oczekiwanie przy odprawie. Ręczniki kąpielowe lepiej przynieść własne. Park jest ok, ładny basen, ładne pole golfowe. Otoczenie: Plaża jest piękna, kulturalnie nie ma zbyt wiele do zrobienia. Dobry cel podróży, szczególnie dla golfistów z dziećmi.

j.a. De bruijn

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Holenderski

Piękne zakwaterowanie, piękny park, w zależności od położenia domku zazwyczaj piękne widoki. Wiele do zrobienia w okolicy w rozsądnych cenach. Naprawdę dla golfistów, mniej dla rodziny. Dużym minusem jest to, że o 6:30 rano budzi cię kosiarka, która przyjeżdża, aby utrzymać pole golfowe. Jako golfista pewnie uznasz to za w porządku, ale z budzącymi się do tego czasu dziećmi już mniej.
Basen to jedyna rozrywka dla dzieci na terenie parku. Jest ładnie utrzymany, jednak bardzo zimna woda, więc dzieci szybko się męczą.

Polecany dla golfistów, nie polecany dla rodzin....

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 323034

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 323034

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/323034.htm


«Przytulny dom z dostępem do basenu» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 6 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat