Powrót
Szukaj

Apartament Dla rodzin Burg auf Fehmarn

max.  2  Gości
26m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 4 lat online


Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
telewizor telewizor
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.1 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.1 kilometr

autobus 0.15 kilometr

odległość do najbliższego dworca 5 kilometr


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


5 recenzji

Ocena ogólna

3,3 na 5
2.8 Wyposażenie
2.8 Cena/świadczenia
3.6 Serwis
4.2 Położenie
3.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

4,6 4 4 5 5 5

2,8 1 2 2 5 4
Pokaż Niemiecki

Suszarka elektryczna do ręczników nie działała. Brak szklanek na wodę. Brak także obieracza do owoców, sitka. Ekspres do kawy wydawał więcej pary niż gotował, dlatego był użyteczny jako lejek do parzenia kawy. Noże musiałbym sobie załatwić na miejscu. W łazience bardzo wąskie i niewygodne WC.

2,8 3 2 4 4 1
Pokaż Niemiecki

Mieszkanie nie było dobrze posprzątane, pakiet ręczników za tę cenę niezadowalający. Suszarka nie miała akcesoriów.

2,2 3 2 2 2 2
Pokaż Niemiecki

Wyposażenie jest już stare, zdjęcia obiektu są starsze. Częściowo są obecne pajęczyny, w których gromadzi się również kurz (kratki wentylacyjne w łazience i kuchni). Częściowo drzwi się zacinają, a klamki skrzypią. Meble również są częściowo uszkodzone (siedziska krzeseł). Z powodu faktu, że w czasie wakacji już sporo komarów siedzi przy oknie i dlatego niechętnie otwiera się okna do wietrzenia, samodzielnie wkleiliśmy siatkę na owady przynajmniej w jednym oknie. Nie wymieniłem tutaj wszystkiego, ponieważ byłoby to zbyt obszerne. Wynajmujący natychmiast odpowiedział na maila i np. zaoferował wymianę mebli. Jednak takie rzeczy powinny się odbywać przed wynajmem. Niestety, wydaje się, że wciąż są turyści, którzy nie mają odwagi poinformować wynajmującego o szkodach, które sami spowodowali, i tym samym pozostają dla niego nieznani. Na Fehmarn na pewno znowu spędzę wakacje, ale nie w tym obiekcie.

4,0 3 4 5 5 3
Pokaż Niemiecki

Mieszkanie ma idealną lokalizację i jeśli nie ma się wysokich wymagań, mieszkanie jest w porządku. Cena jest odpowiednia, więc nie ma co narzekać. Jednak zastanawiam się, kto zainstalował toaletę, była tak blisko kabiny prysznicowej, że ledwo można było na niej usiąść! Jako wysoki mężczyzna prawie niemożliwe! Ale poza tym, jeśli można zaakceptować mniejsze rozmiary pomieszczeń (maks. 2 osoby), mieszkanie jest w porządku i chętnie bym wrócił!


Kontakt

Firma SECRA Bookings GmbH

Gospodarz od: 27.05.2021

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-pią. 09:00-14:00

Numer obiektu: 353241

Inne ogłoszenia SECRA Bookings GmbH

Pokaż wszystkie obiekty z SECRA Bookings GmbH

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 353241

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 9 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/353241.htm


«Apartament Dla rodzin Burg auf Fehmarn» uzyskał ocenę 3.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 5 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat