Rekomendacja: 100%
od ponad 3 lat online
Opis
Parter: (kuchnia połączona z salonem(zestaw wypoczynkowy, płyta grzewcza(4 palniki, plyta grzewcza), kuchenka na drewno, zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówka(+ zamrazarka)), sypialnia(łóżko 1-osobowe(90 x 200 cm), łóżko 1-osobowe(90 x 180 cm), TV(satelita)), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe(200 x 180 cm)), sypialnia(łóżko 2-osobowe(200 x 180 cm)), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta), balkon)
schowek na narty, pralka, taras, grill, parking, leżaki
Przytulna chata Stiermoos to idealne miejsce na relaks, spokój i przytulność, ale także na wiele atrakcji latem i zimą. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w nowoczesną kuchnię z piekarnikiem, sprzętem kuchennym, kuchenką mikrofalową, rustykalnym piecem na drewno i ekspresem do kawy, 3 sypialnie, 2 niedawno odnowione łazienki i wiele więcej.
Chata oferuje wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie 6 osób i łączy w sobie rustykalną idyllę z komfortem na relaksujący wypoczynek.
Do dyspozycji Gości jest także balkon, z którego można podziwiać fantastyczny widok na Alpy Kitzbühelskie.
Hollersbach, idylliczna wioska w sercu regionu Parku Narodowego Wysokie Taury, jest idealną bazą wypadową dla miłośników sportów zimowych. Na terenie narciarskim Kitzbühel czeka na Ciebie 170 kilometrów tras zjazdowych i rustykalnych schronisk.
Panoramiczna kolejka linowa Kitzbüheler Alpen zapewnia wygodny i bezpośredni dostęp do terenu narciarskiego Kitzbühel: 215 km tras narciarskich, liczne trasy poza trasami, snowpark „Hanglalm” i 55 różnych miejsc, w których można się zatrzymać na przekąskę.
Latem kolejka Kitzbüheler Alpen Panoramabahn zabiera turystów do Resterhöhe, punktu początkowego licznych wycieczek ze wspaniałym panoramicznym widokiem na okoliczne trzytysięczniki.
Ośrodek rekreacyjny Hollersbach „Hollidee” zapewnia letnie zabawy wodne z naturalnym jeziorem do kąpieli, dużym trawnikiem, placem zabaw, boiskiem do siatkówki plażowej, skateparkiem i kortami tenisowymi.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 2
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Wyciąg 1 kilometr
1 kilometr
Restauracja 0.95 kilometr
0.95 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
40 recenzji
Ocena ogólna
Jos Ceuster
Eric van Droffelaar
Bohné
Diana Kautzsch
Jacob
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 423850
Inne ogłoszenia Belvilla
Hollersbach, Salzburger Land, Austria
Eisenberg, Austria, Europa
Hollersbach, Salzburger Land, Austria
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Austrii
Domy i mieszkania wakacyjne w Ziemi Salzburskiej
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 423850
Ostatnia aktualizacja: 13.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/423850.htm
«Chata w Hollersbach blisko Kitzbühel» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 40 recenzji oddanych przez gości.