Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
od ponad 2 lat online
Opis
Na 1 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza(2 palniki, indukcyjna), czajnik, okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne), stół jadalniany(4 osoby)), sypialnia(łóżko 2-osobowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, suszarka))
Dostęp do internetu, Miejsce parkingowe, Ogród zabaw, balkon, ogrzewanie(centralne), meble ogrodowe, winda, krzesło dziecięce, deska do prasowania, żelazko, zabawki, baby crib(free)
Kompleks wypoczynkowy nad samym morzem. Do plaży niewiele ponad 100 m. Zachodni kraniec kurortu, w pobliżu ścieżki rowerowej. Do centrum Rewala ok. 500 m, niewiele dalej do centrum sąsiedniego Trzęsacza (ok. 800 m).
Komfortowy apartament na pierwszym piętrze budynku (jest winda). Składa się z pokoju dziennego (rozkładana kanapa, stół, TV), doskonale wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem. W sypialni jest szerokie i wygodne łóżko 2-osobowe. Apartament posiada duży balkon, gdzie przygotowano zestaw mebli wypoczynkowych. Ogrzewanie centralne. Dostępny jest internet bezprzewodowy. Goście mają do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe w garażu podziemnym.
W cenie pobytu: zużycie prądu i wody, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, internet. Na życzenie łóżeczko dziecięce i krzesełko do karmienia.
Rewal to miejscowość wypoczynkowa w województwie zachodniopomorskim. Znajduje się nad brzegami Morzami Bałtyckiego i jest centrum malowniczego Wybrzeża Rewalskiego. Rewal oferuje turystom czystą plażę i strzeżone kąpielisko. Znajduje się tu także baza rybacka, świetnie nadająca się jako tło do pamiątkowych fotografii. Będąc w pobliżu plaży, koniecznie zobaczyć trzeba symbol miejscowości. Są to potężne Rewalskie Wieloryby stojące na deptaku przy samym wybrzeżu i platformie widokowej. Dzieci zachwycone będą wizytą w Parku Wieloryba. Przy gorszej pogodzie idealną opcją będzie wypad do jednego z kilku ogólnodostępnych basenów krytych. Chlubą miejscowości jest odremontowana kolej wąskotorowa, którą to można wybrać się na urokliwą wycieczkę do sąsiednich kurortów.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
Charakterystyka
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Jezioro 5.5 kilometr
5.5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr
0.3 kilometr
Restauracja 0.35 kilometr
0.35 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
19 recenzji
Ocena ogólna
Schmid
Djadjun
Vacho
Umlauf
Der große Balkon schafft wirklich Raum zum Zusammensitzen. Morgentliche Gespräche dort waren schön!
Hetzer
Das Wifi war zuverlässig, sodass wir bei Bedarf einfach online bleiben konnten. Das bequeme Bett hat uns jede Nacht gut schlafen lassen.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 455777
Inne ogłoszenia Belvilla
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Trzesacz, Morze Bałtyckie, Polska
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Trzesacz, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 455777
Ostatnia aktualizacja: 23.06.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 7 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/455777.htm
«Apartament w Rewalu przy plaży Bałtyku» uzyskał ocenę 4.6 (w skali od 1 do 5) na podstawie 19 recenzji oddanych przez gości.