Rekomendacja: 100%
od ponad 2 lat online
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(piec, płyta grzewcza, okap, zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zamrażarka), salon/sypialnia(2-osobowa kanapa rozkładana(140 x 200 cm), 2-osobowa kanapa rozkładana(140 x 200 cm), TV, stół jadalniany), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 2-osobowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, suszarka), toaleta(toaleta), taras)
schowek na narty, ogrzewacze do butów narciarskich, ogród, meble ogrodowe, parking
Wakacje w dolinie Stubai w tym ładnym apartamencie wakacyjnym w Neustift zainspirują Cię. Niezależnie od tego, czy podróżujesz aktywnie, z rodziną czy miłośnikiem przyrody – w komfortowym apartamencie w kompleksie apartamentowym Stubai każdy znajdzie przytulny dom na wymarzone wakacje pośród natury.
Imponujący górski świat doliny Stubai można odkrywać na nowo podczas pieszych wędrówek, wspinaczki górskiej i jazdy na rowerze górskim. Nieograniczona zabawa na nartach na lodowcu Stubai (17 km), rodzinna atmosfera w ośrodku narciarskim Schlick 2000 (5 km) lub przyjazny dla początkujących teren narciarski Serlesbahnen oferują coś dla każdego. Apartamenty Stubai położone są w spokojnej okolicy, zaledwie 2,1 km od najbliższego wyciągu narciarskiego i 20 minut spacerem od centrum Neustift.
Nowo wybudowany i nowocześnie urządzony apartament z pięknym widokiem na dolinę, posiada zaciszny ogród z tarasem, łóżko typu king-size, 2 rozkładane sofy o szerokości 1,40 m, telewizję satelitarną, W-LAN i nowocześnie wyposażoną kuchnię. W domu znajduje się również przechowalnia sprzętu narciarskiego z ogrzewaniem butów narciarskich oraz piwnica rowerowa ze stacją ładowania.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
Charakterystyka
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 1.9 kilometr
1.9 kilometr
Wyciąg 1.7 kilometr
1.7 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Restauracja 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Centrum 18 kilometr
18 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 16.5 kilometr
16.5 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
1 recenzja
Ocena ogólna
Andreas Zorle
. Zarządca budynku był przez telefon super przyjazny i pomocny. Mieszkanie i dom były świetne. Następnym razem zabierzemy jednak własne ręczniki i suszarki. Tutaj było tylko 1 zestaw na osobę na 14 dni. Zwykle zmieniamy po tygodniu. Zmiana była oferowana za odpowiednią dopłatą.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 459633
Inne ogłoszenia Belvilla
Neustift, Tyrol, Austria
Eisenberg, Austria, Europa
Neustift, Tyrol, Austria
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Neustift, Tyrol, Austria
Neustift, Tyrol, Austria
Neustift, Tyrol, Austria
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 459633
Ostatnia aktualizacja: 03.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/459633.htm
«Apartament w Stubai blisko Skiliftu» uzyskał ocenę 4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.