Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
od ponad 1 roku online
Opis
Parter: (hol, salon(TV(satelita), radio, odtwarzacz CD, kominek na gaz), otwarta kuchnia(czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka(plyta grzewcza), zaparzacz do kawy(espresso, filter), piekarnik, grill, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), toaleta, Dostęp do internetu)
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 2-osobowe), łazienka(Bubble bath, prysznic, sauna na podczerwień, umywalka, suszarka))
schowek na narty, łóżeczko dziecięce, pralka, ogrzewanie(elektryczne, centralne), taras, ogród, meble ogrodowe, grill(węgiel drzewny), parking, łóżko dziecięce, krzesło dziecięce
„Witamy w naszym stylowym i ekologicznym domku, zaprojektowanym tak, aby zapewnić komfort i wygodę w oszałamiającym alpejskim otoczeniu. Ten ekskluzywny dom wakacyjny o powierzchni 70 m² wygodnie pomieści do 5 gości i jest wyposażony w nowoczesną stację ładowania e-samochodów, idealną dla właścicieli pojazdów elektrycznych. Zrelaksuj się i odpręż w saunie na podczerwień, luksusowym dodatku, który udoskonali Twój alpejski wypoczynek. Domek obejmuje sypialnię z podwójnym łóżkiem i drugą sypialnię z podwójnym łóżkiem i pojedynczym łóżkiem, dzięki czemu jest idealny dla rodzin lub małych grup. Łazienka jest wyposażona w prysznic i toaletę, a dla Twojej wygody zapewniono suszarkę do włosów.
Położone w St. Georgen ob Murau, Murau-Murtal, Styria, nasze domki Kreischberg oferują doskonałą lokalizację zaledwie kilka kroków od dolnej stacji kolejki Kreischberg, co ułatwia dostęp do narciarstwa i innych zajęć na świeżym powietrzu. Twój pobyt obejmuje również kartę Murau-Murtal GuestCard (lato), która zapewnia dodatkowe lokalne korzyści.
Przestronny salon-jadalnia jest zaprojektowany z myślą o relaksie i rozrywce, oferując przytulne miejsce do siedzenia i telewizor z płaskim ekranem. Otwarta kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu, w tym płytę ceramiczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę z zamrażarką. Dostępne są również niezbędne naczynia kuchenne, sztućce, toster, czajnik i ekspres do kawy. Po przyjeździe otrzymasz mały zestaw startowy, w tym tabletki do zmywarki, płyn do mycia naczyń, gąbkę, worki na śmieci, środki czyszczące i ściereczkę. Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi i korzystaj z telewizji satelitarnej przez cały pobyt.
Odkryj idealne połączenie nowoczesnych udogodnień i alpejskiego uroku w naszym wyjątkowym domku.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 5
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Wyciąg 0.1 kilometr
0.1 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Restauracja 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Centrum 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
4 recenzje
Ocena ogólna
Alexej Hunger
Bardzo ładny domek
Michel Odink
Zakwaterowanie wyglądało świetnie, było ładnie czyste i świeże. Wszystko było również w dużej ilości, jeśli chodzi o wyposażenie domu itd. Domy są dość blisko siebie, przez co jesteś blisko sąsiadów w ogrodzie. Nie mieliśmy jednak żadnych problemów z sąsiadami, hałasami itp.
G. van Oorschodt
Przybycie i zakwaterowanie były bardzo dobre. Otoczenie przepiękne. Jednak mieliśmy dużo hałasu z sąsiednich domków wakacyjnych. To wahało się od głośnego krzyku dzieci po głośne rozmowy do późna w nocy z sąsiednich domków. Domy są blisko siebie i jest mało prywatności.
Carla De bruijn
Huisje było bardzo schludne i całkowicie wyposażone. Otoczenie również jest bardzo ładne w dolinie. W domku naprawdę niczego nie brakuje. Małym minusem jest to, że domki stoją dość blisko siebie, a łóżka są wygodne, ale nie są zbyt duże.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 4697967
Inne ogłoszenia Belvilla
Sankt Lambrecht, Styria, Austria
Eisenberg, Austria, Europa
Eisenberg, Austria, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
St. Lorenzen, Styria, Austria
St. Lorenzen, Styria, Austria
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Na narty
Numer obiektu: 4697967
Ostatnia aktualizacja: 08.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4697967.htm
«Domek ze stacją ładowania» uzyskał ocenę 4.5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 4 recenzji oddanych przez gości.