1 dom lub apartament wakacyjny na urlop w górach w Stöpsjön
Mały dom wakacyjny w pobliżu Torsby o wspaniałym położeniu na własnym półwyspie nad jeziorem Stöpsjön. Super bezpośredni widok na jezioro, do dyspozycji kajak/łódka.
Obiekty w pobliżu Stöpsjön
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek letniskowy Ferienhaus Juniängen
House June Długości Pięknie położony bezpośrednio nad jeziorem w absolutnej prywatności z łodzią, silnikiem elektrycznym i sauną. Do 9 osób i psa.
Zrównoważony
Wspaniała zaciszna lokalizacja nad jeziorem (brak sąsiadów, prywatna ścieżka do domu). Duża naturalna posiadłość w dziewiczej przyrodzie, sauna beczkowa, kajak, łódź i silnik. Do 4 osób, również psy mile widziane
Do 5 osób, psy dozwolone, sauna i jacuzzi z widokiem na jezioro, wyjątkowe ustronne położenie bezpośrednio nad jeziorem na płytkiej zatoce, łódź z silnikiem elektrycznym i kajak.
Zrównoważony
typowy szwedzki domek wakacyjny "Fjärilstuga am Gapern" w Molkom, 18 km od Karlstadu w Värmlandzie w Szwecji, 70 m², dla maksymalnie 5 osób
Szczególnie zrównoważony
Dom Elchblick idealny dla wędkarzy
Wspaniała zaciszna lokalizacja (brak sąsiadów, prywatna droga do domu ) na dużej działce. Duży taras, sauna, kajak, łódź aluminiowa, silnik i echosonda Do 8 osób, psy mile widziane