Powrót
Szukaj

Dom Solparadis

max.  5  Gości
100m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



38 razy dodany do ulubionych

od ponad 3 lat online


Opis

W naszym "Sonnenparadis" zostawisz stres i codzienność za sobą i przeżyjesz niezapomniane i relaksujące wakacje. Dom położony jest w zatoce bezpośrednio nad jeziorem Sörälgen w atrakcyjnym obszarze przyrodniczym Bergslagen, zaledwie kilka kilometrów od Hällefors. Dom wakacyjny Solparadis przeznaczony jest dla maksymalnie 5 osób i składa się z trzech domów. Do głównego domu wchodzi się przez ogród zimowy z jadalnią. Stamtąd przechodzi się dalej do przedpokoju z szafą, kuchni z miejscem do siedzenia, małego pokoju z miejscem do spania i dużego salonu/sypialni z podwójnym łóżkiem i niemieckim odbiorem satelitarnym. Wszystkie pokoje są obecnie w trakcie remontu. Pensjonat oferuje trzy miejsca do spania, jedno łóżko piętrowe i jedno pojedyncze. W drugim domku znajduje się łazienka z prysznicem, umywalką i suchą toaletą. Do głównego domu przylega taras z miejscem do siedzenia, grillem i wędzarką. Cała naturalna posiadłość jest wolnostojąca w zatoce. Masz słońce przez cały dzień. Przez płytką wodę prowadzi długie molo, przy którym zacumowana jest łódź z silnikiem elektrycznym i kajak. Jezioro jest doskonałym miejscem do wędkowania (licencja na wędkowanie), pływania łódką, wiosłowania i pływania. Na odkrytym tarasie słonecznym z widokiem na jezioro można doświadczyć czystego relaksu. Znajdziecie tam Państwo naszą elegancką saunę "Cube" oraz jacuzzi. Obie są opalane drewnem. Wieczorami można podziwiać wspaniałe zachody słońca nad jeziorem. W domu obowiązuje zakaz palenia, psy są mile widziane.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko na poddaszu

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
sauna sauna
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
wędrówki górskie
jazda na rowerze
golf
łowiectwo
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
pływanie
surfing
turystyka piesza
narty wodne

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Kaucja: 300 €
Zadatek: 190 €

Dostępność

Kalendarz rezerwacji niedostępny. Proszę skontaktować się bezpośrednio z właścicielem.


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Pan A. Lück

Pan A. Lück

Witamy w Bergslagen Wiele lat temu po raz pierwszy ciągnęło nas do Szwecji. Od tego czasu regularnie podróżujemy do tego wspaniałego kraju, a teraz znaleźliśmy nasz drugi dom tutaj w Bergslagen. Teraz cieszymy się ciszą, spokojem i długimi letnimi nocami we własnym domu nad jeziorem. Odkryj magię Szwecji i spędź wspaniały czas w jednym z naszych domów wakacyjnych. Czekamy na Ciebie! Elke & Alexander Lück

Gospodarz od: 31.05.2013

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 12h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Schwedisch

Numer obiektu: 416714

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 16093214775

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan A. Lück

Pokaż wszystkie obiekty z Pan A. Lück

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 416714

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/416714.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat