Bardzo dziękujemy za wspaniały tydzień wakacji w Waszym super pięknym domku wakacyjnym!
Bardzo cieszyliśmy się czasem spędzonym tutaj, dom jest przemyślany w każdym detalu i w pełni wyposażony. Czuliśmy się jak w domu, ponieważ niczego nie brakowało. Można cieszyć się intymnością we dwoje, ale także gotować dla dużej rodziny - sprzęt i urządzenia są w pełni dostępne. Jest wystarczająco dużo talerzy, kubków, sztućców itd. . . te małe rzeczy często nam brakowały w innych domach. Ponadto wszystko jest bardzo starannie i dekoracyjnie urządzone - a mimo to nie ma zbyt wiele dekoracji.
Saunę i jacuzzi często wykorzystywaliśmy. Spokój i samotne lasy bardzo nam się podobały z naszym psem Roxy.
Możemy tylko polecić ten dom i na pewno wrócimy!
Serdeczne dzięki i wszystkiego najlepszego dla Was,
Andi, Aaron, Jules i Roxy.