7 domów i apartamentów wakacyjnych na urlop w górach w Heede
Obiekty w pobliżu Heede
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
LAST MINUTE: Wolne terminy przed 28.12. 2022 z 10€ zniżki za noc (od 3 nocy)!!! Komfortowo urządzone mieszkanie wakacyjne 105m² dla 5 osób z sauną na podczerwień!
Domek wczasowy Emsland-Auszeit w Walchum, 90m² dla maksymalnie 5 osób, urlop nad jeziorem z sauną.
Bardzo zrównoważony
Przytulny drewniany domek w prywatnym Seepark Eiken w północnej Emslandii z ogrodzoną działką.
Zrównoważony
Wakacje z psem, wypoczynek na wsi, w pięknej Emslandii
Apartament Ferienwohnung am Aulkenpott
Piękne, idyllicznie położone mieszkanie wakacyjne z 4 łóżkami
Domek przyrodniczy, 6.000 m2, własne jezioro
Heath Cottage znajduje się obok rezerwatu natuer z lasów, wrzosowisk i torfowisk, 35 km na wschód od Assen. Z małym basenem
Dom Iris, 16/17 osób max / max. 10 pokoi, prywatne hot pool. 5 łazienka, 2500m2 ogród wokół, w pobliżu rezerwatu przyrody Westerwolde.
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Westerwolde
Dom wakacyjny Iris, max 17 osób/max 10 pokoi, prywatny ciepły basen kryty. 5 łazienek, 2500m2 ogród wokół, obok rezerwatu przyrody Westerwolde. Za tydzień, weekend, środek tygodnia
Apartament Apartment Ricada 5stars * * * * *
5-gwiazdkowe mieszkanie wakacyjne, Papenburg Nowy budynek 2008
Apartament dla niepalących dla 2 osób
RELAKS - SPOKÓJ - PRZYTULNOŚĆ >HOLIDAY ON THE DIKE>
Domek letniskowy Vacation Geers
Mieszkanie wakacyjne w Börger z 2 sypialniami, dużą kuchnią, salonem oraz łazienką z prysznicem i wanną. Ponadto dostępny jest dodatkowy pokój na łóżeczko dziecięce.
Bardzo zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne "Containerhaus Nordlicht" w Westoverledingen, Ostfriesland, 55m², 2 pokoje, maks. 4 osoby.
FeWo "Na szlaku turystycznym Wschodniej Fryzji
RELAKSACJA - SPOKÓJ - KOMFORT >WAKACJE NA DACHU> !!! Odnowione i nowo urządzone mieszkanie wakacyjne w regionie wypoczynkowym południowej Fryzji Wschodniej !!!!