Powrót
Szukaj

Apartament wakacyjny, Wyk on Föhr

max.  4  Gości
55m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Rekomendacja: 100%

od ponad 6 lat online


Opis

Na 2 piętrze: (kuchnia(płyta grzewcza, opiekacz do chleba, zaparzacz do kawy, piekarnik, zmywarka do naczyń, lodówka), salon/jadalnia(TV(kablowka, satelita), odtwarzacz DVD, radio, odtwarzacz CD), sypialnia(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm)), sypialnia(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm)), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))

ogrzewanie, krzesło dziecięce, baby crib(paid)

Dom z apartamentami w idyllicznej, ale centralnej lokalizacji tuż przy nadmorskiej promenadzie Wyk. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy i kilka lat temu zostało gruntownie wyremontowane. Restauracje, kawiarnie i różne sklepy są prawie za rogiem. Pejzaż miasta Wyk auf Föhr charakteryzują przytulne fryzyjskie domy i kręte uliczki. Niezliczone restauracje i kawiarnie z widokiem na morze oferują możliwość cieszenia się wspaniałym spokojem wyspy. Niewielkie miasteczko portowe z kilometrami piaszczystej plaży i parkami z częściowo egzotyczną roślinnością to idealne miejsce na ucieczkę od codzienności i naprawdę nabranie nowej energii.



Szczegóły: WLAN



Atrakcje w pobliżu: Bezpośrednio nad Morzem Północnym Spa Wyk: Nowoczesne centrum spa Aquaföhr z łaźnią, centrum zdrowia, wellness i thalassoterapii. Szeroki wybór przytulnych restauracji, rustykalnych pubów, eleganckich butików i sklepów zachęca do spacerów po mieście. Wyk ma też jedyne kino na wyspie. A spacer po nadmorskiej promenadzie oferuje imponujący widok na Halligen przed sobą.



Nie nadaje się dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

zmywarka
lodówka
piec
ekspres do kawy
toster

Dostępne urządzenia

odtwarzacz CD
telewizor
radio
telewizja satelitarna
krzesełko dziecięce
W-LAN
odtwarzacz DVD

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 4

2Pokoje dwuosobowe 2Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.02 kilometr

Restauracja 0.1 kilometr



Możliwości spędzania czasu

golf

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 31 dni przed datą przyjazdu.


•For cancellations up to the 30nd day prior to commencement of the first day of stay: 0% of the rent.
•For cancellations from the 29th day up to first day of stay or later: 100% of the rent.


Pozostałe informacje:

W domu obowiązuje całkowity zakaz organizowania imprez studenckich, wieczorów kawalerskich oraz spotkań zakrapianych alkoholem.
Obiekt dla niepalących.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


49 recenzji

Ocena ogólna

4,3 na 5
4.3 Wyposażenie
4.3 Cena/świadczenia
4.3 Serwis
4.3 Położenie
4.3 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Włodarczyk

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Urocze mieszkanie z przytulną atmosferą, Idealnie usytuowane blisko plaży i świetnych restauracji

martorana

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Włoski

Świetna lokalizacja tuż przy promenadzie plażowej, Czysto i przytulnie, dokładnie to, czego potrzebowaliśmy!

Polesel

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Włoski

Nasz pobyt był przyjemny, ale spodziewaliśmy się nieco więcej od usług. Studio było czyste i funkcjonalne, ale mogłoby użyć kilku dodatkowych akcentów, aby stało się bardziej przytulne. Niemniej jednak, lokalizacja jest niezrównana do eksploracji Wyk.

Savarese

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Włoski

Uwielbiam urok tego miejsca! Historyczna atmosfera połączona z nowoczesnymi udogodnieniami była idealna na naszą rodzinną ucieczkę. Ponadto plaża jest w odległości kilku kroków, co było bardzo miłe na poranne spacery.

Damiani

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Włoski

Świetna lokalizacja tuż przy plaży, Czyste i przytulne mieszkanie, dokładnie to, czego potrzebowaliśmy

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 260472

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 260472

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 6 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/260472.htm


«Apartament wakacyjny, Wyk on Föhr» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 49 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat