Powrót
Szukaj

Dom Mara +491723609774

max.  6  Gości
80m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 6 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

42 razy dodany do ulubionych

od ponad 5 lat online


Opis

Przestronny apartament typu maisonette z osobnym wejściem i prywatnym miejscem parkingowym znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu rekreacyjnego Eibia.
Wyposażenie:
Pierwsza sypialnia posiada łóżko podwójne i łóżeczko dziecięce oraz dużą szafę. Drugie sypialnia znajduje się na zaadaptowanym poddaszu i jest dostępna przez kręcone schody, tam znajduje się kolejne łóżko podwójne oraz rozkładana sofa i telewizor) Salon z przytulnym kącikiem wypoczynkowym i telewizorem oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby spokojnie zakończyć wieczór. (Wszystkie pomieszczenia są wyłożone parkietem/laminatem.) ) Łazienka ma zarówno prysznic, jak i wannę, a w w pełni wyposażonej kuchni ze wszystkimi potrzebnymi przyborami do gotowania nawet na urlopie ma się ochotę gotować. Pięknie urządzony ogród z zadaszonym miejscem do siedzenia zachęca do długiego grillowania. Jeśli mają Państwo ochotę, mam hamak do odpoczynku.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
nieprzystosowany dla niepełnosprawnych nieprzystosowany dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr

Restauracja 0.4 kilometr

Centrum 0.3 kilometr

autobus 0.5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 49 kilometr

odległość do najbliższego dworca 8 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 11 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Haus Mara znajduje się w miejscowości Walsrode, w powiecie Bomlitz/Benefeld.
Odległości:
Supermarket Combi / 100 metrów
Aldi: 700 metrów
Apteka: 30 metrów
Lotnisko w Hanowerze: 49 km
Stacja kolejowa Walsrode: 8 km
Autostrada Walsrode West: 9 km
Bad Fallingbostel: 9 km


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
kajakarstwo
jazda konna
pływanie
szybowce
tenis
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

Opcje płatności:

Gotówka

Pozostałe informacje:

Haus Mara znajduje się w sercu wrzosowisk Lüneburga i jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej (tutejsze tereny rekreacyjne Eibia i Wisselshorst są jednymi z najbogatszych w lasy w powiecie i należą do gminy Bomlitz). Eibia jest obszarem chronionym krajobrazu i ma wiele do zaoferowania, np. neolityczne kopce grobowe, zamek Borger z wczesnego średniowiecza i zabytkowy młyn Cordinger. W starym dworku przy młynie po II wojnie światowej mieszkał pisarz Arno Schmidt, gdzie napisał część swoich dzieł. (Byłam na kilku spacerach z przewodnikiem i mam broszury informacyjne do wglądu)
Do Weltvogelpark jest około 3 km, do Heidepark km, a do Serengetipark 15 km. Tor gokartowy i Snow Dom znajdują się w odległości 40 km, a Magicpark Verden 27 km. Pole golfowe Tietlingen oddalone jest o 4 km, a odkryty basen Bomlitz - o zaledwie 1 km. Jeśli nadal masz ochotę na zakupy, możesz wybrać się do Soltau Outlet Centre, oddalonego o 20 km.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2026


16 recenzji

Ocena ogólna

4,8 na 5
4.9 Wyposażenie
4.8 Cena/świadczenia
4.8 Serwis
4.5 Położenie
4.8 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2025

Ralf T. z Rudolstadt

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Top Ferienwohnung

Super miłe przyjęcie, bardzo czyste mieszkanie, świetna lokalizacja do odkrywania okolicznych atrakcji i miast.
Nasze psy również były bardzo mile widziane.
Bardzo polecane!

Polecany dla: Urlop z czworonogiem

Odpowiedź Pani M. Schmitz:

Liebe Familie Thun,
ich freue mich sehr über Ihre tolle Bewertung und den Blumenstrauß. Sie sind immer wieder sehr gerne willkommen.

Wrzesień 2024

Nicole B. z Taucha

4,6 5 5 5 3 5
Pokaż Niemiecki

Bardzo ładne mieszkanie wakacyjne

Spędziliśmy tydzień w mieszkaniu i byliśmy w pełni zadowoleni. Wyposażenie nie miało żadnych braków. Pani Schmitz, właścicielka, była bardzo miła. To zakwaterowanie jest bardzo polecane.

Polecany dla: Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli

Sierpień 2024

Sigrun und Peter S. z 64668 Rimbach

4,6 5 4 5 4 5
Pokaż Niemiecki

Wakacje w Lüneburger Heide

Przez wszystkie zdjęcia można sobie zrobić dość dokładny obraz pięknie urządzonych mieszkań. Wszystko było czyste i schludne. Od razu poczuliśmy się dobrze.

Dzięki marketowi Combi, który jest w zasięgu kilku minut pieszo, można się świetnie samodzielnie wyżywić. Kuchnia jest praktyczna i w pełni wyposażona, wszystko, co potrzebne, jest dostępne, nawet zmywarka i zamrażarka. Na dziedzińcu jest ładny kącik dla gości, zadaszony, można nawet siedzieć na zewnątrz podczas deszczu.

Właścicielka mieszka na parterze, dlatego jest łatwo dostępna. Zawsze przyjazna i miła, czuliśmy się komfortowo.

Polecany dla: Kultura & Zwiedzanie

Marzec 2024

Günter S. z Staßfurt

4,2 5 4 4 4 4
Pokaż Niemiecki

Gut

Piękne mieszkanie ze wszystkim, czego potrzeba, chętnie polecam, wszystko w pobliżu.
Z chęcią tu wrócę.

Polecany dla: Urlop z czworonogiem, Urlop bez samochodu

Sierpień 2023

Annette D. z Bochum

4,2 4 4 4 4 5
Pokaż Niemiecki

Spokojne wakacje blisko Lüneburger Heide

Dzięki wielu zdjęciom można sobie wyobrazić dokładny wygląd ładnie urządzonego mieszkania. Wszystko było czyste i schludne. Natychmiast poczuliśmy się komfortowo.

Na strych (2. sypialnia) można się dostać przez schody strychowe. Na początku trochę trzeba się do nich przyzwyczaić. Ale warto się wspinać, pokój jest przestronny i przytulny.
W nocy, przy czystym widoku, można pięknie obserwować gwiazdy przez okna dachowe.
Warto dodać, że z tego miejsca widać również sklep Combi, który można dotrzeć w kilka minut na piechotę. W ten sposób można się swobodnie zaopiekować.

W kuchni znaleźliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy na dwutygodniowy pobyt. (Nawet elektryczny wok - świetny)

Choć dom Mara znajduje się w pobliżu ulicy Cordinger Straße (głównej ulicy w Benefeld), jest tam dość cicho. Oczywiście słychać normalne dźwięki osiedla w ciągu dnia.

Co sprawia, że lokalizacja jest również piękna, to bliskość "Eibii". Chętnie tam chodziliśmy na spacery, zwłaszcza że w sierpniu kwitła wrzosowisko.

Ponieważ nasza gospodyni mieszka na parterze, była łatwo dostępna. Dzięki jej serdecznej naturze czuliśmy się bardzo mile widziani.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie

Odpowiedź Pani M. Schmitz:

Vielen Dank für die nette Bewertung

Pokaż więcej

Kontakt

Pani M. Schmitz

Pani M. Schmitz

Drodzy goście, miło mi gościć cię w moim domu Mara.

Gospodyni od: 19.08.2020

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 285700

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 51617876405

0049(0) 1723609774

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Oferta odpowiednia dla osób niepełnosprawnych

Numer obiektu: 285700

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 9 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/285700.htm

Pani Marita Schmitz

Lohheiderstraße, 2

29699 Walsrode

0049(0) 51617876405


«Dom Mara +491723609774» uzyskał ocenę 4.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 16 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat