Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa kombinowana, zmywarka do naczyń, lodówka(+ zamrazarka), suszarka do prania, pralka), salon/sypialnia(TV(kablowka, Niemieckie kanały telewizyjne, Duńskie programy TV), piec(drewno), odtwarzacz CD, system stereo, krzesło dziecięce), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe, TV(kablowka, Niemieckie kanały telewizyjne, Duńskie programy TV)), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe, TV(kablowka, Niemieckie kanały telewizyjne, Duńskie programy TV)), sypialnia(4x łóżko piętrowe), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), wiata parkingowa, łóżeczko dziecięce, Bubble bath(w domu , ogrzewany), sauna(w domu , ogrzewany), ogrzewanie(elektryczne), taras(50 m2), basen(w domu , 100 m2), przyrządy do zabaw dla dzieci, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze, Pompa ciepła typu powietrze-woda
Domek z krytym basenem, gdzie można popływać niezależnie od wiatru i pogody. W domku znajdują się 2 łazienki, jedna z jacuzzi i sauną, z których można korzystać po długim spacerze w malowniczych okolicach domu. Dzięki materacom piankowym i wymiarom 190 x 80 cm łóżka piętrowe w domku prawdopodobnie najlepiej nadają się dla najmłodszych członków rodziny. W związku z tym pokój przeznaczony jest również na wynajem/przytulny pokój dla dzieci. Są dwa krzesełka. Domek znajduje się na dużym trawniku przy drodze, są tu możliwości zabaw dla dzieci i/lub gier w piłkę. Z salonu i kuchni możesz mieć oko na basen, dzięki czemu dzieci mogą być pod stałą opieką. Istnieje kanał cyfrowy z 8 kanałami. Z podjazdu do domku można zejść bezpośrednio na najlepszą w okolicy, przyjazną dzieciom piaszczystą plażę, położoną ok. 5 km. 15 min od domu. Wiata z miejscem do przechowywania. W okolicy można grać w minigolfa, jeździć konno i grać w kręgle. Dom położony jest pomiędzy Hals i Hou, gdzie przez całe 8 km biegnie ścieżka rowerowa. Oba miasta oferują przyjemne środowisko portowe. Latem jedna ulica w Hals jest całkowicie zamknięta dla miejskiego pchlego targu, który odbywa się w środy. W Hou latem w poniedziałki w porcie odbywa się pchli targ. Dodatkowo w soboty w okresie letnim w Zalewie odbywa się również pchli targ. Tutaj również nie zabraknie różnych form rozrywki. Około. 35 km od domu znajduje się miasto Aalborg. Oto m.in. Zoo, kasyno, Muzeum Morskie oraz w centrum miasta znajdziesz różnorodne sklepy specjalistyczne, jak również słynną Jomfru Ane Gade z wieloma dobrymi kawiarniami i restauracjami.
Zbliżając się do daty zameldowania, może zostać naliczona zwrotna kaucja. Kaucja ta obejmuje zużycie mediów podczas pobytu oraz ewentualne dodatkowe usługi. Ostateczna kwota zostanie skorygowana na podstawie rzeczywistych odczytów liczników, faktycznego wykorzystania usług dodatkowych, a wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone w ciągu 21 dni po wymeldowaniu.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 2
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 8
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 2.2 kilometr
2.2 kilometr
Restauracja 1.1 kilometr
1.1 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
62 recenzje
Ocena ogólna
Björn - Schleswig-Holstein
Luisa - Thüringen
nan
Gustav - Karlsruhe
Dom wakacyjny jest w bardzo dobrym stanie. Dobry basen. Sauna. Jacuzzi i ładny kominek. Jest bardzo przytulnie urządzony i ma ładną działkę na zewnątrz. Rekomendacje: Muzeum w Hals jest godne polecenia. A także dobre kawiarnie, restauracje i plaża.
Sudabe - Rendsburg
Wlan działał bez problemów, a telewizor łączył się z YouTube itd. Rekomendacje: Najlepsze morze (morze Hals)
Timo und Ines - Neubrandenburg
Przytulne wnętrze, blisko plaży, cicha lokalizacja. Rekomendacje: Wszystko wiąże się z czasem podróży, ale zawsze jest tego warte. / Możemy polecić wyrobiska wapienne oraz wycieczkę na przykład do Randers.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 296333
Inne ogłoszenia Belvilla
Hals, Dania, Europa
Vendsyssel, Dania, Europa
Hals, Dania, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: basen
Numer obiektu: 296333
Ostatnia aktualizacja: 02.07.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/296333.htm
«8 osob apartament w Hals-By Traum» uzyskał ocenę 3.7 (w skali od 1 do 5) na podstawie 62 recenzji oddanych przez gości.