Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, otwarta kuchnia(15 m2)(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze, woda ze studni), salon/sypialnia(35 m2)(TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne, Szwedzkie programy TV), odtwarzacz DVD, radio, odtwarzacz CD), sypialnia(8 m2)(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(8 m2)(2x łóżko 1-osobowe), łazienka(umywalka, prysznic, toaleta, pralka), ogrzewanie(elektryczne), taras, taras, ogród
Romantyczny, ładny i wygodny dom w otoczeniu, w którym można całkowicie odpocząć, cieszyć się piękną przyrodą, wędkować, wędrować, wędkować, spływać kajakiem i wiele, wiele więcej. Masz jasny i ładny salon, kuchnię i dwie ładne sypialnie z wygodnymi łóżkami. Widok z salonu i tarasu jest relaksujący, gdy wychodzi się na łąkę, a za nią małe jezioro. W odległości 300 metrów dojdziecie do fantastycznie ładnego jeziora z bardzo dobrze zaaranżowanym kąpieliskiem z piaszczystą plażą i pomostem. Tutaj jest również Twoja własna łódź i podskakiwanie gotowe, aby zabrać Cię na piknik lub na ryby. Tutaj jest również kajak, który można wypożyczyć bezpośrednio od właściciela za 220 SEK / dzień lub 700 SEK / tydzień. W lasach wokół Twojego domu nie brakuje grzybów i jagód. Ponadto masz bardzo duże szanse na spotkanie z grubą zwierzyną lasu, łosiem. Krótkie wycieczki mogą na przykład doprowadzić do alpejskiego stoku Isaberg (40 km), który warto odwiedzić nawet latem. Dłuższe wycieczki w ciągu dnia mogą zaprowadzić Cię do dużych miast Göteborg, Borås i Jönköping, a także do Świata Astrid Lindgren na wschodnim wybrzeżu. Zapraszamy na naprawdę relaksujące wakacje z doskonałymi możliwościami aktywności.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.3 kilometr
0.3 kilometr
Jezioro 0.3 kilometr
0.3 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 12 kilometr
12 kilometr
Restauracja 12 kilometr
12 kilometr
Centrum 12 kilometr
12 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
84 recenzje
Ocena ogólna
Olaf - Gräfenhainichen
Birgit - Willich
Lokalizacja z widokiem na jezioro była bardzo ładna. Spokój i brak zakłóceń bardzo nam się podobały. Dom był bardzo dobrze wyposażony. / Niestety były też negatywne aspekty. Dom przy przyjeździe niestety nie był zbyt czysty. Właściciel powinien bardziej na to zwrócić uwagę. Niestety uszkodzone łóżko również nie zostało naprawione w trakcie pobytu, więc jedna osoba musiała spędzać noce w mniejszym, węższym łóżku. Zalecenia: Położenie z widokiem na jezioro było bardzo ładne. Spokój i brak zakłóceń bardzo nam się podobały. Dom był bardzo dobrze wyposażony. / Niestety były też negatywne aspekty. Dom przy przyjeździe niestety nie był zbyt czysty. Właściciel powinien na to bardziej zwrócić uwagę. Niestety uszkodzone łóżko nie zostało naprawione w trakcie pobytu, więc jedna osoba musiała spędzać noce w mniejszym, węższym łóżku.
Benjamin - Berlin
Piękna lokalizacja w typowym otoczeniu Smalandu. Miłych gospodarzy. Restauracja i atrakcje rekreacyjne na dużym terenie majątku. Rekomendacje: Restauracja na terenie majątku jest godna polecenia. Wędkowanie na jeziorach gospodarzy i w Fegen. Wycieczka jednodniowa do Göteborga. Park łosi.
Stefan - Schleswig-Holstein
Dom z łodzią wiosłową, WLAN i klimatyzacją, cicha lokalizacja, a jednocześnie dobra lokalizacja na wycieczki. Rekomendacje: Zrobiliśmy wycieczki do Göteborga, Jönköping i do Gekas. Jezioro jest w odległości spaceru (570 m), wiosłowanie i pływanie były świetne. Ponadto mogliśmy zbierać jagody. / Dom ma jednak kilka wad estetycznych, np. brakuje jednej szyby w "podwójnym szkle", latem nie ma problemu, w okresie grzewczym (ogrzewanie elektryczne) ???
Bernd - Wallhalben
Spokój, w samym sercu natury, kąpielisko i staw wędkarski tylko około 100 metrów dalej. Dom był bardzo dobrze urządzony, wszystko było, jak w domu. Rekomendacje: Restauracja przy zakwaterowaniu była zamknięta, przez co często trzeba było samodzielnie się zaopatrzyć. Najbliższe restauracje były około 25-30 km dalej, podobnie jak większe możliwości zakupowe.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 296371
Inne ogłoszenia Belvilla
Håcksvik, Szwecja Zachodnia, Szwecja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Ambjörnarp, Szwecja Zachodnia, Szwecja
Gislaved, Szwecja Południowa, Szwecja
Gislaved, Szwecja Południowa, Szwecja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Szwecji
Domy i mieszkania wakacyjne w zachodniej Szwecji
Numer obiektu: 296371
Ostatnia aktualizacja: 08.05.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 4 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/296371.htm
«4 osob apartament w HÅCKSVIK-By Traum» uzyskał ocenę 4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 84 recenzji oddanych przez gości.