Rekomendacja: 100%
2 razy dodany do ulubionych
od ponad 5 lat online
Opis
Parter: (salon/jadalnia(TV(satelita), stół jadalniany, zestaw wypoczynkowy, odtwarzacz CD), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, klimatyzacja), łazienka(prysznic, toaleta))
Na 1 piętrze: (sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, klimatyzacja), sypialnia z łazienką(łóżko piętrowe, klimatyzacja), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, klimatyzacja))
Bubble bath(prywatny), garaż, prysznic(na zewnatrz), ogrzewanie(podlogowe), taras(prywatny), meble ogrodowe, leżaki, grill, parasol, basen(prywatny, 5 x 3 m.), zestaw wypoczynkowy
To spektakularna willa z 4 sypialniami w Búger. Posiada basen ze słoną wodą z zapierającym dech w piersiach widokiem na okoliczne lasy i góry i jest idealny dla dwóch rodzin. Możesz odwiedzić wspaniałe białe piaszczyste plaże z krystaliczną wodą, takie jak Puerto de Alcudia (16 km) lub Can Picafort. Płytkie wody sprawiają, że są one idealne do uprawiania sportów wodnych i odwiedzania dzieci. W okolicy znajdują się również wspaniałe piaszczyste lub żwirowe zatoczki, takie jak Cala San Vicente lub La Victoria. Pole golfowe Pollença znajduje się 14,5 km od hotelu, a supermarkety i restauracje znajdują się w odległości 400 m. Dom ma dwa wspaniałe tarasy, na których można się zrelaksować. Jeden z nich jest idealny na grilla. Jest też jacuzzi na relaks. Salon / jadalnia wyposażona jest w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i klimatyzację. Na życzenie można zamówić łóżeczko dziecięce i krzesełko. Transport publiczny oddalony jest o 300 metrów, a dworzec kolejowy Sa Pobla - o 6,8 km, a lotnisko Son Sant Joan - o 48 km.
numer licencji lub rejestracji: ETV/8205
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 4
łazienki z prysznicem
toalety 1
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 8
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 15.8 kilometr
15.8 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.4 kilometr
0.4 kilometr
Restauracja 0.3 kilometr
0.3 kilometr
Centrum 0.1 kilometr
0.1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 47.9 kilometr
47.9 kilometr
odległość do najbliższego dworca 6.8 kilometr
6.8 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
23 recenzje
Ocena ogólna
Kerstin
Willa była bardzo funkcjonalna i dobrze wyposażona dla naszych potrzeb. Doceniliśmy bliskość do parku przyrodniczego S'Albufera na trochę odkrywania natury.
Stefanie
Wspaniały pobyt ogólnie, Przestrzeń była idealna dla dwóch rodzin podróżujących razem, Dzieci uwielbiały basen, a dorośli cieszyli się tarasem na wieczorne koktajle,
Zampin
Spędziliśmy niesamowity pobyt w Belvilla by OYO Mont Blau! Willa jest wspaniale zaprojektowana z zapierającym dech w piersiach widokiem na Sierra de Tramuntana. Basen ze szklanymi ścianami był unikalnym akcentem, a my cieszyliśmy się relaksem na tarasie widokowym każdego wieczoru.
Ragna
Świetna lokalizacja do odkrywania Majorki! Spędziliśmy nasze dni na pięknych plażach i noce relaksując się w jacuzzi. Gospodarze byli bardzo pomocni i gościnni.
Peter
Chociaż willa była piękna, czasami Wi-Fi było trochę wolne, Jednak przestronność nieruchomości to rekompensowała, Świetne miejsce na wakacje dla rodziny!
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 306365
Inne ogłoszenia Belvilla
Buger, Majorka, Baleary
Buger, Majorka, Baleary
Buger, Majorka, Baleary
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Muro, Majorka, Baleary
Inca, Majorka, Baleary
Mancor De La Vall, Majorka, Baleary
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Hiszpanii
Domy i mieszkania wakacyjne na Balearach
Domy i mieszkania wakacyjne na Majorce
Rodzaje urlopu: basen
Numer obiektu: 306365
Ostatnia aktualizacja: 09.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/306365.htm
«Willa w Búger z Basenem na Dachu i Widokami» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 23 recenzji oddanych przez gości.