Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
Kuchnia(kuchenka(elektryczny), zaparzacz do kawy, lodówko-zamrażarka, krzesło dziecięce, woda ze studni), salon/sypialnia(kominek, radio, odtwarzacz CD), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżeczko dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(dostepny od zewnatrz)(2x łóżko 1-osobowe), łazienka(umywalka, prysznic, toaleta, pralka), ogrzewanie(elektryczne), taras(zadaszony), meble ogrodowe, grill, parking
W tym ładnym domu można cieszyć się spokojem i wolnością kraju. Dom położony jest na ładnej działce z lasem w tyle, przed polami i dużym trawnikiem. Las wokół domku wypełniony jest ścieżkami spacerowymi, miejscami do noszenia i terenami spacerowymi w historycznym otoczeniu. Tutaj można wieczorem usiąść na tarasie i uprzątnąć jagody i dzikie maliny oraz obserwować biegające jelenie. Z butami spacerowymi na nogach idziesz 10 minut spacerem lub kilka minut samochodem w dół do jeziora, gdzie znajdują się dwie ładne plaże, z których jedna ma zostać odpowiednio odnowiona do lata 2021 roku. Jezioro, które zazwyczaj robi się naprawdę gorąco do pływania można wynająć kajak i obejść jezioro. Dlaczego nie zostać na wyspie i grillować? Z kąpieliska prowadzi również szlak kulturowy z fascynującą przyrodą i miejscami do zwiedzania. Na każdym końcu domu znajduje się sypialnia, w której znajdują się dwa podwójne łóżka. Jest to otwarta kondygnacja pomiędzy salonem a jadalnią. W małym, wolnostojącym budynku jest jeszcze miejsce do spania, jeśli jest ich więcej. Kuchnia jest jasna i świeża, a najlepsze jest to, że podczas zmywania naczyń można stać i patrzeć na łąki. Z przodu domu znajduje się taras, na którym prawdopodobnie spędzisz wiele długich i miłych wieczorów, a także zjesz śniadanie. W okolicy Trollhättan jest wiele atrakcji turystycznych! Miasto pełne wody. Tutaj znajduje się wyjątkowy obszar wodospadu i śluzy, największe szwedzkie jezioro Vänern i Ekopark Halle-Hunneberg. Wszystkie obszary są warte odwiedzenia! Miasto jest pełne ekscytującej historii, łosi, saabów, dobrego jedzenia, zakupów, muzeów, diet, centrum nauki i przyrody. Serdecznie witamy w tym domku z doskonałą lokalizacją na wakacje pełne relaksu, ale także przygody!
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Jezioro 0.6 kilometr
0.6 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 9 kilometr
9 kilometr
Restauracja 10 kilometr
10 kilometr
autobus 1 kilometr
1 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
52 recenzje
Ocena ogólna
Marit - Hamburg
No comment
Inge - Deutschland
Inge - Deutschland
Die Lage, Ausstattung, Sauberkeit. Empfehlungen: Der blaue Wanderweg (startet circa 300m Richtung See die Straße herunter links) ist empfehlenswert. Ausflug an den Vännern.
Marit - Hamburg
Brak komentarza
Inge - Deutschland
Lokalizacja, wyposażenie, czystość.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 333599
Inne ogłoszenia Belvilla
Malilla, Szwecja Południowa, Szwecja
Prässebo, Szwecja Zachodnia, Szwecja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Stillingsön, Szwecja Zachodnia, Szwecja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Szwecji
Domy i mieszkania wakacyjne w zachodniej Szwecji
Numer obiektu: 333599
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat
URL: https://www.domy-letniskowe.com/333599.htm
«6 osob apartament w TROLLHÄTTAN» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 52 recenzji oddanych przez gości.