Rekomendacja: 100%
od ponad 4 lat online
Opis
Domek dla gości Parter: (otwarta kuchnia(stół jadalniany, czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka, zaparzacz do kawy, piekarnik(mini), zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/sypialnia(1-osobowa kanapa rozkładana, TV(flatscreen), zestaw wypoczynkowy), drzwi ogrodowe)
Domek dla gości Na 1 piętrze: (sypialnia(2-osobowe łóżko typu king size(180 x 200 cm)), sypialnia(3x łóżko 1-osobowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))
Drugi Domek dla gości Parter: (otwarta kuchnia, salon/sypialnia)
Drugi Domek dla gości Na 1 piętrze: (sypialnia(2-osobowe łóżko typu king size), sypialnia(3x łóżko 1-osobowe), łazienka(prysznic, toaleta))
taras, ogród, schowek na rowery, meble ogrodowe, grill, przyrządy do zabaw dla dzieci, łóżko dziecięce, krzesło dziecięce
Ten przyjazny zwierzętom, dwuosobowy pensjonat w Neubukow jest idealny dla dużych rodzin lub dwóch grup podróżujących razem. Położony zaledwie 3 km od Morza Bałtyckiego, oferuje spokojną wiejską okolicę z łatwym dostępem do piaszczystych plaż i urokliwych nadmorskich miejscowości. Pobliski kurort Rerik i zabytkowe uzdrowisko Heiligendamm oferują malownicze promenady, a wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO stare miasto w Wismarze jest idealnym miejscem na jednodniową wycieczkę kulturalną.
Każdy pensjonat posiada własną otwartą kuchnię i salon/sypialnię, łącznie cztery sypialnie oraz dwie łazienki z prysznicami. Wspólny ogród obejmuje taras, grill, plac zabaw i przechowalnię rowerów. Dostępne są również łóżeczko dziecięce i krzesełko do karmienia, co czyni go przyjaznym dla rodzin oazą spokoju z dużą ilością miejsca do relaksu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Otoczony lasem i nadmorskim urokiem, obszar oferuje doskonałe restauracje w promieniu 3 km. Ciesz się sycącą kuchnią niemiecką w Gaststatte Praxis, świeżymi owocami morza w restauracji Seaside Pepelow lub rustykalnymi daniami w Bauernstube Russow.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 2
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 10
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 3 kilometr
3 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 3 kilometr
3 kilometr
Restauracja 3 kilometr
3 kilometr
Centrum 2 kilometr
2 kilometr
autobus 0.7 kilometr
0.7 kilometr
odległość do najbliższego dworca 3 kilometr
3 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 27 kilometr
27 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
21 recenzji
Ocena ogólna
Birgit Hönicke
Byliśmy na Wielkanoc z 7 dorosłymi i 2 dziećmi w Buschmühlen (4 rodziny). Niestety, dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji zobaczyliśmy, że tak naprawdę zarezerwowaliśmy 2 obiekty wakacyjne (odpowiednie dla 5 osób każdy). Właściciele byli jednak bardzo mili i pomocni. Bez dyskusji mogliśmy przenieść stół, krzesła i naczynia z jednego domu do drugiego. Oczywiście na końcu wszystko przywróciliśmy na miejsce. To małe miasteczko, które należy do Neubukow, leży bezpośrednio przy lesie, w którym można dobrze spacerować. Jest też plac zabaw, całkowicie wystarczający dla naszego 4-letniego wnuka. Plaże Bałtyku w Rerik i Kühlungsborn są w mniej niż pół godziny dostępne. Spędziliśmy tam bardzo ładne dni. Dziękujemy rodzinie Lange!
Wilfried
Komfortowy pobyt ze wszystkim, czego potrzebujesz, blisko lokalnych sklepów i tylko krótka przejażdżka samochodem na plażę w Kühlungsborn, Bardzo polecane dla rodzin!
Nahon
Przestronny dom wakacyjny z pięknym tarasem na poranną kawę, idealna lokalizacja blisko Morza Bałtyckiego i lasów na spacery w przyrodzie.
Alvarez
Mieliśmy fantastyczny pobyt w tym uroczym domu wakacyjnym! Przestronny taras był idealny na poranną kawę, a my uwielbialiśmy robić grille wieczorem. Dzieci uwielbiały bawić się w ogrodzie, a lokalizacja była idealna na nasze wypady na plażę. To tylko krótka przejażdżka samochodem od Kühlungsborn, co ułatwiło jednodniowe wycieczki. Zdecydowanie polecam dla rodzin!
?wi?tkowski
Przyjazna dla zwierząt atmosfera! Idealne do zabrania psa, Grill i ogród są świetne na wieczorne spotkania, Ogólnie, solidne miejsce na rodzinne wakacje
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 370420
Inne ogłoszenia Belvilla
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Meklemburgii-Pomorzu Przednim
Domy i mieszkania wakacyjne nad Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Meklemburgii
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 370420
Ostatnia aktualizacja: 09.05.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/370420.htm
«Dom wakacyjny blisko Morza Bałtyckiego i lasu» uzyskał ocenę 4.2 (w skali od 1 do 5) na podstawie 21 recenzji oddanych przez gości.