Rekomendacja: 100%
Opis
Salon(TV, zestaw wypoczynkowy, klimatyzacja), kuchnia(piec, czajnik, opiekacz do chleba, zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka, pralka), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe), łazienka(wanna z prysznicem, toaleta), łazienka(toaleta), pralka, taras, ogród, parking, basen(prywatny, na zewnatrz), basen(prywatny, na zewnatrz), Ręczniki/Pościel w cenie
Zapraszamy do tego przytulnego apartamentu z panoramicznym widokiem na ocean, położonego na Riwierze Sol.
To idealny apartament na wspaniały pobyt na Costa del Sol, oferujący wszystko, co ma do zaoferowania – od słońca, przez pyszne jedzenie, po lśniące Morze Śródziemne.
Apartament pomieści 4 osoby i składa się z pokoju dwuosobowego oraz pokoju z 2 pojedynczymi łóżkami, łazienki z wanną, toalety, w pełni wyposażonej kuchni, dużego, jasnego salonu z jadalnią oraz dużego tarasu, który pozwoli Ci jeszcze bardziej cieszyć się pobytem.
Apartament znajduje się w centralnej części miasta, skąd łatwo dotrzeć do takich miejsc jak Malaga, Marbella czy Fuengirola, w pobliżu pola golfowego Miraflores i zaledwie 20 minut od lotniska.
Do dyspozycji Gości jest basen publiczny z bezpłatnym dostępem, winda, Wi-Fi, pościel, ręczniki kąpielowe, klimatyzacja i bezpłatny parking podziemny.
numer licencji lub rejestracji: VFT/MA/62016
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 2
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 5 kilometr
5 kilometr
Centrum 6 kilometr
6 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 35 kilometr
35 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 1.3 kilometr
1.3 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
1 recenzja
Ocena ogólna
Peter broek
Łóżka małe i dość twarde, miejsce parkingowe w garażu niejasne u wynajmującego (miejsce 15?), przez co dostaliśmy notatkę od sąsiadki Aleksandry. Poza tym wszystko schludne i dobrze zadbane.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 4774812
Inne ogłoszenia Belvilla
Mijas, Costa del Sol, Andaluzja
Mijas, Costa del Sol, Andaluzja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Ojen Marbella, Costa del Sol, Andaluzja
Marbella, Costa del Sol, Andaluzja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Hiszpanii
Domy i mieszkania wakacyjne w Andaluzji
Domy i mieszkania wakacyjne na Costa del Sol
Domy i mieszkania wakacyjne na zachodnim wybrzeżu Costa del Sol
Rodzaje urlopu: basen
Numer obiektu: 4774812
Ostatnia aktualizacja: 20.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4774812.htm
«Apartament na morze od strony południowej» uzyskał ocenę 4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.