Rekomendacja: 100%
Opis
Parter: (wejscie, kuchnia połączona z salonem(TV(satelita), stół jadalniany, kominek, zestaw wypoczynkowy, czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka(4 palniki, plyta grzewcza, elektryczny), zaparzacz do kawy(filter), piekarnik, zmywarka do naczyń, lodówka), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżko piętrowe, łóżeczko dziecięce))
taras(zadaszony), ogród, meble ogrodowe, grill(gaz), 2x parking, leżaki
Ten przytulny, odnowiony dom wakacyjny jest idealny dla rodzin i każdego, kto szuka relaksu na łonie natury. Rustykalnie urządzony, łączy tradycyjne meble wiejskie z ciepłym drewnem sosnowym, tworząc autentyczny tyrolski klimat i wyjątkowo gościnną atmosferę.
Dom położony jest bezpośrednio na farmie, w spokojnej okolicy, w otoczeniu gór i dziewiczej przyrody. Szlaki piesze i piesze rozpoczynają się tuż za progiem – idealne warunki na aktywne dni lub relaks na świeżym powietrzu. Dzieci mają mnóstwo miejsca do zabawy, a dorośli mogą cieszyć się ciszą i spokojem.
Prywatny, częściowo zadaszony taras zachęca do relaksu na świeżym górskim powietrzu. Zimą przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się zaledwie 100 metrów od domu, zapewniając wygodny dojazd do ośrodków narciarskich.
Miejsce na relaks, relaks i odpoczynek – starannie urządzone, blisko natury i pełne alpejskiego uroku.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 2 kilometr
2 kilometr
Wyciąg 0.1 kilometr
0.1 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr
1 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
Centrum 4.5 kilometr
4.5 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
29 recenzji
Ocena ogólna
M. Hartman
Wspaniałe miejsce u niezwykle serdecznej rodziny, która robi wszystko, aby Twój pobyt był jak najbardziej przyjemny. Przykład: bezpieczniki wyłączyły się podczas burzy, natychmiast naprawione, a dla pewności dodano drugą lodówkę, nie do końca było jasne, czy oryginalna jeszcze działała. Chalet znajduje się w pięknym miejscu obok szlaku turystycznego i kilka minut spacerem do świeżych bułek w wiosce.
L.H. Nanninga
Mieliśmy bardzo przyjemny tydzień w Zillertal. Jest to bardzo zajęci dolina z dużą ilością turystów. Mayrhofen to rodzaj tyrolskim Zandvoort i przeszkadza Ci płatnego parkowania wszędzie. Schronisko jest proste, ale wystarczająco dla dwóch osób. Wyróżnia się bardzo blisko gospodarstwa i jest wielu ludzi wokół. Nie doświadczyłem tego, jak uciążliwe. Istnieje wiele szlaków turystycznych, w bezpośrednim sąsiedztwie. Ogólnie rzecz biorąc przyjemny pobyt z bardzo ciepłe powitanie.
Evert Polinder
To było piękne miejsce i przyjazny, współczujący mensen.Helaas mieliśmy powodu śmierci po 2 dniach już z powrotem do domu.
S.M. de Haas
Przytulny dom z przepięknym widokiem na góry. Spokojna okolica. Ścieżka obok domu. Zwiedzanie sklep odległości chleba i małych sklepów spożywczych. Właściciele mieszkają w przedniej części domu i jest przyjazny i pomocny.
M.A. Stolk
Tradycyjny austriacki domek z prostymi meblami. To może być zabawa w sobie. Zillertal jest ładne i właściciele byli vriendelijk.Wat nas w dół była lokalizacja - tuż obok domu i na podwórku z verhuurder- tym samym i przez małe okna ledwo odsłon.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 4816934
Inne ogłoszenia Belvilla
Innsbruck i okolice, Austria, Europa
Innsbruck i okolice, Austria, Europa
Strass im Zillertal, Tyrol, Austria
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Strass im Zillertal, Tyrol, Austria
Fügen, Tyrol, Austria
Fügen, Tyrol, Austria
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Na narty
Numer obiektu: 4816934
Ostatnia aktualizacja: 05.05.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4816934.htm
«Chalet Anna widokiem na góry» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 29 recenzji oddanych przez gości.