Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Seedorf

max.  6  Gości
72m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

Bezpłatna rezygnacja
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

35 razy dodany do ulubionych

od ponad 10 lat online


Opis

Das modern eingerichtete Ferienhaus, Reihenendhaus bietet auf 72 qm Platz für max. 6 Gäste.
Zum Haus gehört eine großzügige Terrasse und ein Garten, der von 3 Parteien mit genutzt wird (diese sind sehr Kinder und Hunde freundlich). Außerdem gehört ein Seegrundstück dazu, welches ca. 100 m von de Wohnung entfernt ist, dort befindet sich ein privater Badeplatz incl. Steg und Ruderboot.
Das gesamte Seegrundstück ist eingezäunt und daher gut für einen Urlaub mit Hund geeignet.

Nowocześnie urządzone dom wakacyjny, szeregowiec, oferuje na 72 mkw miejsce dla maks. 6 gości.
Do domu należy obszerny taras i ogród, który jest współużytkowany przez 3 strony (są one bardzo przyjazne dla dzieci i psów). Ponadto nieruchomości przynależy działka nad jeziorem, która znajduje się około 100 m od mieszkania, tam znajduje się prywatne miejsce do kąpieli z pomostem i łodzią wiosłową.
Cała działka nad jeziorem jest ogrodzona, więc nadaje się dobrze na wakacje z psem. Działka nad wodą z własnym pomostem i łodzią wiosłową (od 1 maja do 15 października) należy do domku wakacyjnego.
Z pomostu można łowić ryby. Meble ogrodowe i drabinka do kąpieli są dostępne.
Sauna (dodatkowa opłata)
Kominek
TV & WLAN

2 sypialnie, duża nowoczesna kuchnia wbudowana z wieloma udogodnieniami.

Miejsce parkingowe, taras od strony jeziora.

Trawnik z możliwością zabawy na działce.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Łóżko piętrowe (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
sauna sauna
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 50 kilometr

Jezioro 0.05 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 7 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr

Centrum 0.5 kilometr

autobus 0.5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 26 kilometr

odległość do najbliższego dworca 15 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 12 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Z Hamburga na A 24 w kierunku Berlina. Następnie zjazd z autostrady Gudow.
Groß Zecher znajduje się około 12km od zjazdu AB A24 Gudow.
Przez Gudow do Hollenbek i Seedorf do Groß Zecher.

Nasza nieruchomość znajduje się w centrum wioski (Seeweg 4), a miejsce do kąpieli mieszkania (Seeweg 5) znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Schaalsee w przytulnej zatoce.
Teren do kąpieli jest ogrodzony i obejmuje około 400 m² z bezpośrednim dostępem do jeziora. Na terenie znajduje się miejsce parkingowe dla samochodu. Groß Zecher znajduje się w idyllicznym Parku Przyrodniczym Lauenburgische Seen i położony jest bezpośrednio nad jeziorem Schaalsee. Jezioro od roku 2000 należy do ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA PRZYRODY UNESCO: 309 km² obszar ochronny znajduje się między aglomeracjami Hamburga, Lubeki i Schwerina. Jezioro Schaalsee, o powierzchni 24 km², jest kluczowym elementem tego dużego obszaru ochronnego. To nie tylko sam Schaalsee, ale również bogata w biotopy i gatunki krajobraz wokół Schaalsee sprawia, że obszar ten jest tak wyjątkowy. Granica między krajami związkowymi Szlezwik-Holsztyn a Meklemburgia-Pomorze Przednie przebiega przez jezioro Schaalsee.
Przed upadkiem wewnętrznej granicy Niemiec była to granica między NRD a RFN. Zachodnia strona jeziora Schaalsee została już w 1960 roku objęta ochroną jako park przyrodniczy „Lauenburgische Seen”.
Nasza miejscowość znajduje się około 15 km od Ratzeburga i Mölln.
Zarrentin z jego godnym zobaczenia klasztorem jest oddalony tylko o 8 km samochodem.
Ma nieco ponad 100 mieszkańców. Najbliższy camping z plażą i miejscem do kąpieli oraz placem zabaw (10 min. spacerem).
W miejscowości znajduje się znana restauracja rybna "Maräne" (3 min spacerem).
Również w zasięgu spaceru znajduje się kawiarnia.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
turystyka piesza
wycieczki łodzią

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Informacje o dodatkowych kosztach:

POZWOLENIE WĘDKARSKIE za opłatą
Za psa/ za noc 5,00 €

Jeśli najemca odstąpi od umowy przed rozpoczęciem najmu, nie wskazując nowego najemcy, który wejdzie w umowę na tych samych warunkach, należy zapłacić odszkodowanie z uwzględnieniem zaoszczędzonych wydatków w postaci następujących częściowych opłat za najem (z wyłączeniem):
Odwołanie
-do 30 dni przed rozpoczęciem najmu: 50,00 EURO ( )
-do 14 dni przed rozpoczęciem najmu: 50% ceny najmu
-do 7 dni przed rozpoczęciem najmu: 75% ceny najmu
-w innym przypadku (później niż 7 dni przed rozpoczęciem najmu) 100% ceny najmu. przy więcej niż 5 osobach dodatkowo 10 € na osobę/noc

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Dziś
Pełny zwrot (100%)
30 dni przed zameldowaniem:
Częściowy zwrot (50%)
14 dni przed zameldowaniem:
Brak zwrotu

Zameldowanie

Pozostałe informacje:

Uprawianie SUP jest niestety zabronione na jeziorze.
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2026


3 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Maj 2026

Sonja D. z 38820

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Relaksujący urlop rowerowy w Schaalseedomizil

Byliśmy we dwoje z naszymi rowerami w Schaalseedomizil i bardzo cieszyliśmy się z pobytu. Domek wakacyjny był super czysty i starannie urządzony. Bardzo ucieszyła nas miła niespodzianka powitalna. Jeszcze raz dziękujemy za to.
Łódka wiosłowa była świetnym dodatkiem i idealnie dopełniła nasz pobyt. Zdecydowanie polecamy!
Wracamy.

Polecany dla: Urlop typu Adventure

Wrzesień 2024

Oliver H. z Neuhof

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Urlop anielski nad jeziorem Schaalsee

Mieliśmy bardzo udane wakacje wędkarskie z 6 osobami. Rodzina Schlabes jest bardzo uprzejma i pomocna. Lokalizacja i dom są piękne. Dziękujemy za wszystko!

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Urlop bez samochodu, Dla singli, Urlop romantyczny

Maj 2020

Bettina R. z 01097 Dresden

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Himmelfahrtsfreuden

Szanowna Pani Schlabes,

spędziliśmy wspaniałe 5 dni w Pani pięknym domu z widokiem na jezioro Schaalsee. Cieszymy się, że lockdown z powodu koronawirusa został zniesiony na czas i że tak spokojnie przyjęła Pani dodatkowe wymagania sanitarno-epidemiologiczne!

Dom jest pięknie położony nad jeziorem, z dużym tarasem i ładnym kawałkiem ogrodu, jest doskonale wyposażony, w nienagannym stanie i przytulnie urządzony. Miejsce do kąpieli znajduje się zaledwie kilka kroków od bramy ogrodowej, co niektórzy z nas wykorzystywali zarówno rano (lodowato – ale orzeźwiająco!), jak i wieczorem po wejściu do małej, ale eleganckiej sauny. Cieszyliśmy się również wieczorami przy kominku. Korzystaliśmy z lokalnych dostaw w zasięgu ręki do świeżo wędzonej ryby (w „Maräne”) oraz do pysznych ciast w Seegarten w stajni karczmarskiej pobliskiego dworu, ale rozszerzyliśmy także niezmotoryzowany zasięg dzięki przynależącej do domu łodzi wędkarskiej na wycieczkę do Seedorfu.

Jeszcze raz dziękujemy za serdeczne przyjęcie, chętnie wrócimy!


Kontakt

Firma Schlabes Verwaltungsgesellschaft GbR
Rodzina M. Schlabes

Rodzina M. Schlabes

Gospodarz od: 04.01.2016

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 3h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-pią. 09:00-19:30; sob.-niedz. 10:00-18:00

Numer obiektu: 77687

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 4545791021

0049(0) 1746284140

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Rodzina M. Schlabes

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 77687

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 10 lat, 5 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/77687.htm

Schlabes Grundstücksverw. GbR

Pani Andrea Schlabes

Alte Dorfstrasse 22

23883 Groß Zecher

0049(0) 4545791021


«Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Seedorf» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat