Powrót
Szukaj

Avalon House "Łabędzie Gniazdo" ****

max.  4  Gości
107m²
2 Sypialnie
Udostępnij
DTV classification
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



41 razy dodany do ulubionych

od ponad 8 lat online


Opis

Vintage-FeWo nr 3 "Łabędzie gniazdo
Przez osobne wejście dociera się do
nasze największe zabytkowe mieszkanie dla maksymalnie 4 osób. Kolor podstawowy biały. Zachwyca wysokością sufitu wynoszącą 3,60 m. Lustro na suficie i elementy sztukaterii mają charakter zamku. W pierwszej sypialni znajduje się podwójne łóżko na podwyższeniu do spania. W drugiej dużej sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka ustawione razem, które na życzenie można również ustawić osobno
w razie potrzeby mogą być umieszczone oddzielnie. W ładnej łazience na poziomie gruntu znajduje się prysznic. Pokój dzienny z TV SAT i duża kuchnia z jadalnią tworzą jedną całość
Bezpośrednio przy drzwiach wejściowych znajduje się Twoje bezpłatne miejsce parkingowe dla samochodu oraz piękny, zadaszony teren do siedzenia.

W dużym, romantycznym ogrodzie o powierzchni 7500 m2 znajduje się kilka miejsc do siedzenia i altana. Tutaj można zjeść śniadanie na zewnątrz,
Obserwować bociany i cieszyć się przyrodą. Można tam również odkryć tajemnicze i ciekawe rzeczy. Daj się zaskoczyć.
.
Bezpłatny parking przy domu, rowery bezpłatnie w zależności od dostępności, teren przypominający park.

Rozgość się!

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.2 kilometr

Restauracja 0.02 kilometr

Centrum 0.4 kilometr

autobus 0.2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 100 kilometr

odległość do najbliższego dworca 18 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 10 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Grube jest centralnie położone. Mała wioska jest oddalona o 3 km od plaży, do której można łatwo dojechać rowerem. Jest tu małe muzeum, lotnisko szybowcowe, obiekty handlowe takie jak Edeka, Aldi, bardzo ładna piekarnia z dobrą ofertą śniadaniową, piękna winiarnia z ładnymi pamiątkami, 2 restauracje, kort tenisowy, biuro turystyczne, rezerwat przyrody, możliwości wędkowania na Oldenburger Graben i wreszcie gniazdo bociana na naszym kominie, które można obserwować


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie głównej: Nasz pakiet pościeli ( na osobę 1 raz pościel, 2 ręczniki, 1 ręcznik prysznicowy) jest wliczony w cenę

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Opłaty za anulowanie od dnia potwierdzenia rezerwacji: - do 8 tygodni przed rozpoczęciem podróży należy zapłacić 30% ceny wynajmu. - od 8 do 4 tygodni przed rozpoczęciem podróży należy zapłacić 60% ceny wynajmu. - od 4 tygodni do rozpoczęcia podróży należy zapłacić 80% ceny wynajmu. Jeśli wynajmujący może wynająć mieszkanie na wakacje częściowo lub całkowicie, na okres wskazany w potwierdzeniu rezerwacji, opłaty za anulowanie będą odpowiednio rozliczane lub zwracane. Opłata wynosi 25,00 €. Warunki anulowania obowiązują w przypadku normalnej możliwości przyjazdu. W przypadku politycznych ograniczeń związanych z koronawirusem w ruchu turystycznym dla naszego obszaru, anulowanie jest dla Państwa bezpłatne.



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Pani C. Schlief

Pani C. Schlief

Gospodyni od: 03.05.2016

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 100855

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 43649087

0049(0) 1754538397

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani C. Schlief

Pokaż wszystkie obiekty z Pani C. Schlief

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 100855

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 8 lat, 8 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/100855.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat