Powrót
Szukaj

Dom przy latarni morskiej mieszkania wakacyjne

max.  4  Gości
70m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

58 razy dodany do ulubionych

od ponad 8 lat online


Opis

Mieszkania wakacyjne są cudownie przestronne i hojnie urządzone z wielką dbałością o szczegóły. Kuchnie nie pozostawiają prawie nic do życzenia i odciążają gospodynię/męża na urlopie: zmywarka, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, mikrofalówka, ekspres do kawy, toster.

Chętnie udostępnimy bezpłatnie wysokie krzesełko, łóżeczko turystyczne Hauck lub wózek dla Państwa maluchów. W Fischerhaus (ok. 40 m od Haus am Leuchtturm) w pralni dla naszych drogich gości znajduje się pralka i suszarka na monety.

Poniższe cechy wyróżniają w szczególności nasz "Haus am Leuchtturm":

Cechy szczególne we wszystkich mieszkaniach wakacyjnych:
- Apartament na parterze = taras
- Mieszkanie OG = balkon
- Mały domek wakacyjny dla 2 - 3 osób = oddzielny własny ogród i taras
- Korzystanie z ogrodu dla wszystkich mieszkań wakacyjnych
- Możliwość podłączenia do Internetu przez WLAN
- Gładkie i łatwe do czyszczenia podłogi
- Apartament parter + pierwsze piętro = zestawy kanap z prawdziwej skóry
- Jasne i przyjazne odnowione łazienki
- Zmywarka do naczyń w wyposażonych kuchniach
- Apartamenty dla niepalących.

Za domem znajduje się mały trawnik do wypoczynku i do zabawy dla najmłodszych. Tam można zapomnieć o codzienności i dać się ponieść duszy.

To ogłoszenie dotyczy mieszkania wakacyjnego OG na 1 piętrze z balkonem.
Mieszkanie wakacyjne na parterze - ceny na zapytanie.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
balkon balkon
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr

Restauracja 0.3 kilometr

Centrum 0.1 kilometr

autobus 0.3 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 120 kilometr

odległość do najbliższego dworca 12 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 35 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Nasz dom "Haus am Leuchtturm - Ferienwohnungen" znajduje się w najlepszej lokalizacji:
ok. 80 m od grobli i portu.
Serce Neuharlingersiel.

Cicho, a jednocześnie centralnie, tylko ok. 80 m od portu i grobli w centrum starego miasta Neuharlingersiel. Spędź z nami relaksujący czas w zdrowym stymulującym klimacie Morza Północnego.

Plaża i malowniczy port w Neuharlingersiel oddalone są od obiektu o 2-6 minut spacerem. To samo dotyczy piekarni, spa z dużą strefą saun i krytego basenu z wodą morską. Supermarket znajduje się około 10 minut spacerem lub 8 minut samochodem. Twój samochód również jest u nas na wakacjach!!!


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
kajakarstwo
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
siatkówka
turystyka piesza
kitesurfing

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 09:30
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Informacje o dodatkowych kosztach:

Opłata klimatyczna za osobę/dzień = 3,00 Euro
Zwierzęta domowe na życzenie

Podatek od gości:
Lato = 3,00 euro p.p./dzień
Zima = 1,00 Euro p.p./dzień

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Gość jest zobowiązany do zapłacenia opłaty za anulowanie rezerwacji, jeśli nie skorzysta z mieszkania wakacyjnego. Dalsze szczegóły dotyczące anulowania rezerwacji: Opłaty za anulowanie: - od daty rezerwacji do 1 dnia przed rozpoczęciem podróży = 90% ceny za dzień - od dnia przyjazdu 100% ceny za dzień.


Pozostałe informacje:

Więcej informacji i zdjęć na naszej stronie głównej.
Pozdrawiam
Mieszkania wakacyjne w Landmanns Neuharlingersiel


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2025


1 recenzja

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Czerwiec 2020

Kiesewetter K. z Duisburg

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Brak miejsca dla psów

Niestety, znaki zakazujące wprowadzania psów są wszędzie. Zapewne nie chce ich administracja miasta. Malutka "psia plaża" wykonana jest z betonu. Dobre restauracje są rzadkością.
Mieszkanie było super czyste i zadbane. Wymiana z wynajmującym była raczej słaba ze względu na Coronę. Tylko płatność gotówką
Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, a schody są wąskie i kręte.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi


Kontakt

Firma Ferienwohnungen bei Landmanns
Pani M. Landmann

Pani M. Landmann

O nas jako gospodarzach: Wynajem mieszkań wakacyjnych to nasz "profession'ung" = with heart & mind. Ten zawód to przyjemność i ważne jest dla nas, aby nasi goście czuli się w naszych domach komfortowo, odpoczywali i relaksowali się. W miesiącach zimowych z wielką dbałością o szczegóły stale remontujemy nasze mieszkania wakacyjne, tak aby spełniały aktualne, nowoczesne standardy. Naszym celem dla naszych drogich gości jest: czuć się dobrze, zrelaksować się i odzyskać siły, tak aby PAŃSTWO znów mieli siłę i energię do codziennego życia. Dlatego wszystkie nasze mieszkania wakacyjne wyposażyliśmy z dużą dozą miłości i radości dla Państwa. Dzięki temu od samego początku możesz czuć się "jak w domu".

Gospodyni od: 08.10.2012

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 105235

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 4974473

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani M. Landmann

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 105235

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 8 lat, 4 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/105235.htm


«Dom przy latarni morskiej mieszkania wakacyjne» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat