Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
31 razy dodany do ulubionych
od ponad 8 lat online
Opis
TWOJE MIEJSCE WYPOCZYNKU NA TEXEL - Idealne dla rodzin i przyjaciół
WITAMY w "MAŁYM GNIEŹDZIE FOK" na północy Texel! Odkryj nasz przytulnie i z miłością urządzony dom wakacyjny o powierzchni ok. 90 m², który oferuje wszystko, czego potrzebujesz na niezapomniany urlop.
Położony jest cicho i malowniczo na końcu ślepej uliczki w VILLAPARK RESIDENTIE TEXEL obok parku wakacyjnego De Krim w de Cocksdorp. Przestronny i zadbany ogród z umeblowanym tarasem słonecznym jest niewidoczny z zewnątrz i zapewnia Państwu oraz Państwa dzieciom maksymalną prywatność, dużo miejsca do zabawy oraz własną huśtawkę. Cieszcie się spokojem na końcu ślepej uliczki.
Dom oferuje miejsce dla maksymalnie 6 osób. Jest zarządzany przez ośrodek wypoczynkowy de Krim. Ośrodek ten przejmuje obsługę recepcji, serwis konserwacyjny (drobne naprawy) oraz sprzątanie końcowe. Wstęp do spektakularnego krytego i odkrytego basenu z kilkoma zjeżdżalniami i dziką rzeką jest dla naszych gości przez cały pobyt już wliczony w cenę. Wszystkie pozostałe udogodnienia parku wakacyjnego (pole golfowe, park linowy, program animacyjny, restauracja itp.) również mogą być wykorzystywane. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I WYPOSAŻENIE:
PARTER – Serce domu:
SALON I JADALNIA: przytulny pokój dzienny z zapraszającym kącikiem wypoczynkowym, telewizorem, sprzętem muzycznym oraz wyborem książek i gier na wspólne wieczory. W chłodniejsze dni kominek zapewnia przyjemne ciepło.
OTWARTA KUCHNIA: w pełni i wysokiej jakości wyposażona w kuchenkę gazową, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy, czajnik, toster oraz dużą ilość naczyń. SYPIALNIA 1: Przytulny pokój z komfortowym łóżkiem podwójnym (boxspring 180x200). BADEZIMMER 1: Nowoczesna łazienka z prysznicem na poziomie podłogi i WC
OBERGESCHOSS - Miejsce wyciszenia:
SCHLAFZIMMER 2: Przestronny pokój z komfortowym łóżkiem podwójnym (boxspring 180x200)
SCHLAFZIMMER 3: Kolejny oddzielny pokój z dwoma przytulnymi łóżkami pojedynczymi (boxspring 90x200) – idealny dla dzieci lub przyjaciół
BADEZIMMER 2: Praktyczna dodatkowa łazienka z prysznicem, umywalką i WC
BERGING (pomieszczenie gospodarcze): W przylegającym do tarasu pomieszczeniu gospodarczym znajdą Państwo oprócz pralki także mały piekarnik, w którym np. B. Bułki mogą być podpieczone, mała zamrażarka (31l), krzesełko do karmienia, grill węglowy i poduszki na krzesła
Łóżeczko dziecięce itp. można wynająć przez ośrodek De Krim. Przedmioty te zostaną dostarczone przez ośrodek do bungalowu przed Państwa przyjazdem.
- Dom jest dla niepalących i bez zwierząt. - Prywatny parking znajduje się bezpośrednio przy domu
- WLAN: Szybki internet jest oczywiście dostępny dla Państwa bezpłatnie
Przeżyjcie niezapomniane dni urlopowe na Texel. Cieszymy się, że możemy powitać Państwa jako gości w "KLEINEN ROBBENNEST".
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Usługi
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 3 kilometr
3 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Restauracja 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Centrum 2 kilometr
2 kilometr
autobus 0.8 kilometr
0.8 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 110 kilometr
110 kilometr
odległość do najbliższego dworca 28 kilometr
28 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 50 kilometr
50 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
POŁOŻENIE I CZAS WOLNY
Nasz dom znajduje się na północy wyspy Texel, w pobliżu De Cocksdorp, najbardziej na północ wysuniętej miejscowości wyspy.
Chociaż w "Kleinen Robbennest" mogą Państwo cieszyć się absolutnym spokojem, do pierwszorzędnych udogodnień parku wakacyjnego De Krim dotrą Państwo w kilka minut pieszo. - Sensacyjne KRYTE BASENY z zjeżdżalniami i oddzielną strefą dla małych dzieci (bezpłatnie)
- Duży ZEWNĘTRZNY plac zabaw dla dzieci, WEWNĘTRZNE centrum zabaw i minigolf
_ PARK LINOWY
- SUPERMARKET z codziennie świeżym pieczywem, restauracja, snackbar i pub
- WYPOŻYCZALNIA rowerów i rowerów elektrycznych bezpośrednio w parku
- bezpośrednio przylegający: Piękny 18-DOŁKOWY POLE GOLFOWE na Texel (zniżka dla gości na cenę Green Free)
- kilka RESTAURACJI
Surowa, piękna natura Texel znajduje się tuż za Twoimi drzwiami. Der traumhafte Sandstrand vor dem berühmten roten Leuchtturm, das Naturschutzgebiet "De Slufter" und das charmante Dorf De Cocksdorp sind bequem mit dem Fahrrad oder dem Auto in wenigen Minuten erreichbar.
---
Bajkowa piaszczysta plaża przed słynną czerwoną latarnią morską, rezerwat przyrody "De Slufter" oraz urocza wioska De Cocksdorp są łatwo dostępne rowerem lub samochodem w zaledwie kilka minut.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 30 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 6 tygodni przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| O ośrodku De Krim jest rozliczana: Opłata klimatyczna: 1,75 za osobę / dziennie przez maksymalnie 7 dni Len: 8,50 za osobę (pierwsza osoba w zestawie) Rezerwa opcjonalne i osiadł w ośrodku De Krim: Geschirrtuchset 5,50 Ręcznik 6,25 za osobę Krzesełko łóżeczko kąpieli i klatka na 3,60 dziennie Zestaw dla dzieci (łóżeczko dla dziecka, krzesełko do karmienia, kąpieli) 29,95 za tydzień / weekend / w środku tygodnia Pakiet tots (łóżeczko, krzesełko) 14,25 tydzień / weekend / w środku tygodnia |
Opcje płatności:
Przelew
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 90 dni przed datą przyjazdu.
W przypadku anulowania umowy bez podania nowego najemcy należy uiścić następujące odszkodowanie: do 3 miesięcy przed rozpoczęciem najmu – 10%, do 2 miesięcy przed rozpoczęciem najmu – 30%, do 1 miesiąca przed rozpoczęciem najmu – 60%, mniej niż 1 miesiąc przed rozpoczęciem najmu – 90%, mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem najmu – 100% kwoty najmu. Wynajmujący dołoży starań, aby wynająć dom wakacyjny innemu najemcy. W przypadku wcześniejszego zakończenia najmu najemca zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty czynszu.
Pozostałe informacje:
Wskazówki:
- 140 km ścieżek rowerowych czeka na Państwa – trasy prowadzą przez wydmy, lasy, rozległe poldery
Przejedź się rowerem do i przez 7 wiosek, z których każda zaprasza do odwiedzin swoim własnym charakterem
- 30 km piaszczystej plaży pozwoli zapomnieć o codziennym stresie
- Wspiąć się na 118 stopni latarni morskiej i podziwiać wspaniały widok na Morze Północne,
Morze Wattowe i sąsiednią wyspę Vlieland
- Popłyń na sąsiednią wyspę Vlieland (wycieczka jednodniowa) – ekscytująca wyprawa
- Wybierz się na rejs z poławiaczami krabów
- Odwiedź Ecomare z fokami, ptakami morskimi, rybami i wieloma zwierzętami morskimi
- Przytul się do jagniąt na farmie owiec
- Zobacz muzeum rozbójników plażowych w Oudechild - Podziwiaj piękno wyspy podczas lotu widokowego nad Texel lub odważ się na skok w tandemie.
- Delektuj się żeberkami w pawilonie plażowym Paal 28 lub posiłkiem w jednej z innych restauracji
(Kap Noord, Tourenrestaurant, Rebecca . . . )
Albo:
przy chłodniejszej pogodzie – po prostu zrelaksuj się przed otwartym kominkiem
przy słońcu – korzystaj z tarasu i dużego ogrodu
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 19.08.2026
10 recenzji
Ocena ogólna
Sierpień 2026
Annette W. z Lohmar
Małe gniazdo fok jest warte odwiedzenia!
Byliśmy 5 osób (dziadkowie, córka i wnuki) i bardzo cieszyliśmy się z domu i Texelu. Zakwaterowanie jest przytulnie urządzone z wieloma pięknymi akcesoriami, kuchnia zawiera wszystko, co potrzebne - także tyle naczyń i sztućców, że zmywarka nie musi działać po każdym posiłku! A miejsce w ogrodzie i na tarasie jest wspaniałe. Lokalizacja domu w pobliżu plaży i sklepów jest idealna, szczególnie gdy ma się rowery. Kropką nad i byłby dla nas jeszcze zadaszenie dla rowerów i łapka na muchy przeciwko komarom.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Urlop bez samochodu, Plażowanie
Odpowiedź Pani M. Petry:
Wir freuen uns, dass es Ihnen gefallen hat. Unsere Gäste sollen sich wohl fühlen und den Urlaub genießen. Über den Fahrradunterstand denken wir nach.
Czerwiec 2024
Barbara M. z Rheinberg
Cztery piękne dni
Byliśmy z dwoma parami w Państwa domku letniskowym i czuliśmy się bardzo dobrze. Nic nam nie brakowało w wyposażeniu. Niestety pogoda była zmierzchła, więc mogliśmy skorzystać z rowerów tylko jeden dzień.
Wrzesień 2023
Susanne T. z 27711 Osterholz-Scharmbeck
Bardzo piękny domek wakacyjny, odpowiedni dla rodzin.
Czuliśmy się bardzo dobrze we wczasowym domu. Bardzo ładny układ z dwoma łazienkami i 3 sypialniami zarówno na parterze, jak i na piętrze. Położenie w stosunkowo dużej osiedlu wakacyjnym jest optymalne na końcu ślepej uliczki z dużym, niezauważalnym ogrodem, co daje dużą prywatność. Osiedle wakacyjne jest zadbane i oferuje basen, restauracje i możliwości zakupowe.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi
Maj 2022
Julia W. z Langenfeld
Wspaniały pobyt
W domu wczasowym czuliśmy się bardzo komfortowo. Było pięknie czysto i dobrze wyposażone. Dzieci były bardzo zadowolone z książek i gier na miejscu, a atrakcją była oczywiście huśtawka w ogrodzie :-)
Ogród jest duży, dobrze utrzymany i niewidoczny. Masz cudowną ciszę i spokój, a odwiedza Cię co najwyżej kilka mew
Łazienki są nowoczesne i przestronne, szczególnie na parterze. Dla nas super było też to, że jest pralka, bo przy dzieciach łatwo może się zdarzyć, że przywiezione pranie przemoknie i trzeba je szybko wyprać
Dom jest cudownie przystosowany dla rodzin. Spiralne schody można zamknąć u góry, aby zabezpieczyć je przed dziećmi. Ogród jest jednak otwarty i nie posiada zamykanej bramy. Jednak dom jest ostatni w małym cul-de-sac i naprawdę cichy
Czuliśmy się bardzo komfortowo i chętnie wrócimy
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Plażowanie
Wrzesień 2021
Uli K. z Brandenburg
Wunderschönes Ferienhaus
Poza kapryśną pogodą wszystko inne było wspaniałe. Domek wakacyjny w pełni wyposażony, świetna usługa dostarczania świeżych bułek i doskonała lokalizacja na końcu posesji. Jedyny minus: brak oznakowania na dwóch ostatnich rozdrożach, musieliśmy trochę poszukać. Polecamy ten dom, idealny dla dzieci.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi
Kontakt
Pani M. Petry
Gospodyni od: 31.12.2017
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Holenderski
godziny pracy: pon.-pią. 09:00-20:00; sob.-niedz. 10:00-17:00
Numer obiektu: 113251
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Holandii
Domy i mieszkania wakacyjne w Holandii Północnej
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 113251
Ostatnia aktualizacja: 28.08.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 8 lat, 7 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/113251.htm
«Petrys KLEINES ROBBENNEST» uzyskał ocenę 4.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 10 recenzji oddanych przez gości.