Super lokalizacja
45 razy dodany do ulubionych
od ponad 8 lat online
Opis
Dom wakacyjny Riffstraße, który bezpośrednio sąsiaduje z Ocean Wave Park, składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym (1,40 m), a także sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi (łóżka piętrowe), części dzienno-jadalnej i kuchennej oraz nowoczesnej łazienki z prysznicem
Mieszkanie dysponuje tarasem z małym ogródkiem, który zaprasza do grillowania i wypoczynku
Mieszkanie posiada również własne miejsce parkingowe
Do mieszkania, które znajduje się we własnym budynku, można dostać się tylko po schodach.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Dla psów i zwierząt domowych
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.35 kilometr
0.35 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Restauracja 0.1 kilometr
0.1 kilometr
autobus 0.2 kilometr
0.2 kilometr
odległość do najbliższego dworca 1.5 kilometr
1.5 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 35 kilometr
35 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Dom wakacyjny Riffstraße położony jest przy Riffstraße 4, spokojnej ulicy w centrum Norddeich
Bezpośrednio przy domu wakacyjnym znajduje się Ocean Wave Park, przez który prowadzi również ścieżka do plaży i Morza Północnego. W parku Ocean Wave znajduje się pole do mini golfa oraz basen Ocean Wave
Morze Północne znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru. Można tu uprawiać windsurfing, kitesurfing i pływać. Z portu można również dotrzeć na wyspy Norderney i Juist.
W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Norddeich Mole (ok. 1,5 km) oraz supermarket (Netto, czynny prawie przez cały rok, również w niedziele, 600 m).
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Istnieje również podatek od odwiedzin. Aktualne ceny można znaleźć na stronie internetowej administracji uzdrowiska Norddeich. |
Pozostałe informacje:
Uwaga: do ceny podstawowej mieszkania wakacyjnego doliczana jest opłata za obsługę w wysokości 40€ za pobyt oraz podatek turystyczny.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2026
2 recenzje
Ocena ogólna
Sierpień 2020
Jens S. z Burgdorf
Ferienwohnung
Nie widzieliśmy gospodarzy, chociaż dzwoniliśmy do nich! Wyjazd przebiegł całkowicie anonimowo! Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem! Łóżko dwuosobowe jest zbyt małe dla 2 osób! Mieszkanie jest już trochę wiekowe! Lodówka również nie działa zbyt dobrze, a temperatura wynosi 34 stopnie! Nie mieliśmy szans skontaktować się z wynajmującym!
Polecany dla: Urlop typu Adventure
Maj 2020
Nadine z Langerwehe
Spokojna i świetna lokalizacja
Mieszkanie jest raczej położone na samym początku miejscowości, w bardzo spokojnym zakątku, bezpośrednio przy parku (stacja fok). Około 7 minut spacerem do plaży i około 5 minut piechotą do centrum. Wyposażenie kuchni jest bardzo dobre. Czuliśmy się tam bardzo dobrze, a właścicielka jest bardzo miła. Nasz pobyt pozostanie w bardzo dobrych wspomnieniach.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Osoby niepełnosprawne, Rodziny z dziećmi, Dla singli, Plażowanie
Kontakt
B. Schulzek
Gospodarz od: 14.01.2018
odsetek odpowiedzi: 90%
czas odpowiedzi: poniżej 12h
Kontakt w językach: Niemiecki
Numer obiektu: 113770
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Norddeich, Fryzja Wschodnia, Morze Północne
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Dolnej Saksonii
Domy i mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym
Domy i mieszkania wakacyjne we wschodniej Fryzji
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 113770
Ostatnia aktualizacja: 16.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 8 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/113770.htm
«Dom wakacyjny Riffstraße» uzyskał ocenę 3.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.