Ines Mag. Huber-Staffner
i prowizji
Opis
Na ok. 200 m² oferujemy Państwu miejsce dla 9 osób w naszym zadbanym i komfortowym domu. Na parterze znajduje się przytulny salon/jadalnia z TV (odbiór satelitarny), jak również przestronna otwarta kuchnia (z lodówką i zamrażarką, kuchenką, piekarnikiem, ekspresem do kawy i mikrofalówką) oraz WC. Na 1 piętrze znajdują się 2 z 4 sypialni (2 z nich o powierzchni ok. 19m² każda, 2 sypialnie o powierzchni ok. 15m² każda), łazienka z wanną i prysznicem oraz WC, 1 łazienka z prysznicem. Na 2 piętrze znajdują się 2 kolejne sypialnie. Ponadto znajdą Państwo miejsce na zabawę i relaks w naszym przestronnym barze w piwnicy z sauną, prysznicem wellness i miejscem do odpoczynku.
Nasz duży taras i ogród oferują przestrzeń do relaksu. Ponieważ nasza posesja jest w pełni ogrodzona, dla naszych młodszych gości mamy wystarczający i bezpieczny teren do zabawy.
Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie domu (ok. 50m). Do centrum Kirchberg oraz licznych restauracji i pubów można dojść pieszo w ciągu 5-10 minut.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Dla psów i zwierząt domowych
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja


Dojazd i odległości
Jezioro 1 kilometr
1 kilometr
Wyciąg 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr
0.3 kilometr
Restauracja 0.2 kilometr
0.2 kilometr
Centrum 0.7 kilometr
0.7 kilometr
autobus 0.07 kilometr
0.07 kilometr
90 kilometr
1 kilometr
25 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Nasz dom położony jest w Kirchberg w Tyrolu. Sąsiednia miejscowość Kitzbühel jest oddalona o 6 km. Z naszego domu można łatwo dotrzeć w ciągu kilku minut do obszaru narciarskiego i turystycznego Kitzbühel-Kirchberg-Jochberg-Ki-West. Trasy narciarstwa biegowego oraz szlaki turystyczne i rowerowe do Kitzbühel, Reith, Aschau i Brixen zaczynają się w odległości kilku minut i są łatwo dostępne bez samochodu.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
Check-in: | 15:00 |
Check-out: | 10:00 |
Zadatek: | 800 € przy rezerwacji |
Opcje płatności:
Przelew
Gotówka
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.
W przypadku anulacji do 4 tygodni przed rozpoczęciem podróży cała zaliczka zostanie zwrócona. W przypadku anulacji od 4 tygodni przed zarezerwowanym pobytem do dnia przyjazdu, cała zaliczka zostanie zatrzymana.
Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.
W przypadku anulacji do 4 tygodni przed rozpoczęciem podróży cała zaliczka zostanie zwrócona. W przypadku anulacji od 4 tygodni przed zarezerwowanym pobytem do dnia przyjazdu, cała zaliczka zostanie zatrzymana.
Pozostałe informacje:
Oczywiście z przyjemnością udostępnimy bezpłatnie łóżeczka dziecięce i krzesełka do karmienia dla Państwa pociech.
Psy są tu również bardzo mile widziane!
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 02.06.2025
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Pani I. Mag. Huber-Staffner

Witam! Nazywam się Ines Huber-Staffner Mój mąż i ja bylibyśmy bardzo szczęśliwi mogąc powitać Państwa jako gości w naszym domu wakacyjnym Pozdrawiam serdecznie i może do zobaczenia wkrótce! Ines Huber-Staffner
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Austrii
Domy i mieszkania wakacyjne w Tyrolu
Domy i mieszkania wakacyjne na tyrolskich nizinach
Rodzaje urlopu:
Numer obiektu: 116962
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2025
Ogłoszenie jest aktywne od: 7 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/116962.htm
i prowizji
