Domek letniskowy Fonte del Salcio, Nonna Rosa
34 razy dodany do ulubionych
od ponad 19 lat online
Opis
Mieszkanie posiada dwa duże okna, przez które z kuchni i salonu można spoglądać na okoliczne krajobrazy: Efekt jest imponujący. Miejsca do spania to 4 +2: jest duża sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem, jedna z 2 pojedynczymi łóżkami i rozkładana sofa w salonie. Tutaj znajdziemy otwarty kominek i telewizję satelitarną. Każdy pokój posiada klimatyzację. Na zewnątrz znajduje się duży taras z grillem, gdzie można spędzić relaksujące dni i noce. Duży prywatny ogród z drzewami oliwnymi. Na dole znajduje się kolejne mieszkanie (Nonno Meo) z osobnym wejściem.
Miejsce do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsce do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr
0.5 kilometr
odległość do najbliższego lotniska ponad 200 kilometr
ponad 200 kilometr
odległość do najbliższego dworca 30 kilometr
30 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 120 kilometr
120 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Nasza rodzina pracuje na "Fonte del Salcio" i od lat jesteśmy obecni na międzynarodowym rynku turystycznym. Oferujemy naszym klientom tradycję Toskanii i wszystkie wygody, aby przejść przyjemne i relaksujące wakacje. Jesteśmy zawsze dostępni dla każdego z Państwa potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji można skontaktować się z nami pisząc e-mail do nas lub dzwoniąc do nas na nasze numery; będziemy szczęśliwi, jeśli zdecydujesz się przyjść tutaj i jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z wyboru. Czekamy na Ciebie! Cinigiano to małe miasteczko położone na wzgórzach Maremma (Toskania). Jest blisko Grosseto i jest 45 minut od wybrzeża i około 30 minut od góry Amiata. W mieście znajdują się 2 dobre restauracje, apteka, minimarkety i kilka sklepów... Połączenie autobusowe do stolic. Główne odległości: Florencja 2 godziny, Siena 1 godzinę, Pisa 2 godziny, Grosseto 30 minut, Roma 2 godziny..
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Zadatek: | 30 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | po przyjeździe |
Pozostałe informacje:
Dom położony jest w małej wiosce quiete składającej się z 4 willi. Wspólny basen i duży ogród dookoła. Dzień przyjazdu nienegocjowalny w wysokim sezonie (sobota).
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 05.04.2026
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma fonte del salcio
Pani A. Bartalucci
Gospodyni od: 05.02.2007
Kontakt w językach: Angielski, Włoski
Numer obiektu: 14261
Inne ogłoszenia Pani A. Bartalucci
Cinigiano, Grosseto & Okolice, Toskania
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Cinigiano, Grosseto & Okolice, Toskania
Cinigiano, Grosseto & Okolice, Toskania
Montenero d'Orcia, Toskania, Włochy
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne we Włoszech
Domy i mieszkania wakacyjne w Toskanii
Domy i mieszkania wakacyjne w Grosseto i okolicach
Numer obiektu: 14261
Ostatnia aktualizacja: 05.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 19 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/14261.htm