Super lokalizacja
Rekomendacja: 100%
6 razy dodany do ulubionych
od ponad 7 lat online
Opis
Nasze schronisko oferuje miejsce dla 2-7 osób
Samochód można zaparkować tuż obok domu, skąd wchodzi się na parter z przedpokojem i szafą, skąd prowadzi do bardzo wygodnego, dużego i jasnego salonu i jadalni, gdzie czeka na Państwa nowa kuchnia z dużym stołem jadalnym. Stamtąd można również dojść do umeblowanego tarasu i balkonu z fantastycznym widokiem na góry Montafon
Samogrzewający się piec kaflowy w chłodniejszych miesiącach roku promieniuje przytulnym ciepłem do pomieszczeń mieszkalnych i jadalnych
Kuchnia jest w pełni wyposażona w wystarczającą ilość naczyń, szklanki, garnki i patelnie, czajnik, ekspres do kawy, bojler do jajek, mikser, toster, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna i lodówka z zamrażarką.
Znajduje się tu również sypialnia dwuosobowa z dostępem do łazienki z prysznicem/WC
i oddzielne WC na parterze.
W piwnicy znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe, z których jedna z wysuwaną kanapą dla 1 osoby służy jako dodatkowe łóżko i jest wyposażona w telewizor z płaskim ekranem. W piwnicy znajduje się również mniejsza łazienka z prysznicem/WC
Istnieje pomieszczenie do suszenia lub prania z suszarką bębnową i pralką (za opłatą)
Łazienki i sypialnie zostały starannie wyremontowane jesienią 2018 roku, aby uczynić Państwa urlop niezapomnianym
Ponadto nasze schronisko oferuje zamykane miejsce parkingowe dla nart i rowerów, parkingi bezpośrednio przy domu. Przystanek autobusowy za 300 m.
Łóżeczko dziecięce i wysokie krzesło bezpłatnie na życzenie
Wyjątkowa jakość wody z naszego własnego źródła, stymulowana przez GRANDER.
Dom dla niepalących, zwierzęta domowe nie są dozwolone, W-LAN bezpłatny
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Usługi
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Wyciąg 6.6 kilometr
6.6 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 1.3 kilometr
1.3 kilometr
Restauracja 1.3 kilometr
1.3 kilometr
Centrum 1.3 kilometr
1.3 kilometr
autobus 0.25 kilometr
0.25 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 100 kilometr
100 kilometr
odległość do najbliższego dworca 4 kilometr
4 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 11 kilometr
11 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Nasze pięknie odrestaurowane schronisko znajduje się na południowym zboczu na "słonecznym balkonie Montafonu" - bezpośrednio nad nim
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
koszty dodatkowe zależne od zużycia
Możliwe są dodatkowe koszty, zależne od indywidulanego zużycia.
W razie pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z wynajmującym obiekt.
0,40 € za kWh
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 09:00 |
| Zadatek: | 20 % |
Pozostałe informacje:
Zameldować się z
Wymeldować się aż do
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 03.04.2026
1 recenzja
Ocena ogólna
Wrzesień 2019
Margot &. z Sankt Augustin
Traumchalet
Piękny dom w wspaniałej lokalizacji i wspaniali właściciele, rodzinna atmosfera i wyjątkowo urocza. Wymarzone wakacje z doskonałym czynnikiem wypoczynku.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Urlop romantyczny
Kontakt
Rodzina M. Erhard
My, rodzina Manuela, Edwin, Philipp i Lukas Erhard witamy Was bardzo serdecznie. Dobre samopoczucie naszych gości jest bardzo bliskie naszemu sercu i robimy wszystko, abyście Państwo mogli przeżyć niezapomniane, piękne wakacje u nas w Bartholomaeberg Czekamy na ciebie! UNTIL SOON!!!
Gospodarz od: 04.06.2008
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 176949
Inne ogłoszenia Rodzina M. Erhard
Bartholomäberg, Vorarlberg, Austria
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Bartholomäberg, Vorarlberg, Austria
Schruns, Vorarlberg, Austria
Bartholomäberg, Vorarlberg, Austria
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Austrii
Domy i mieszkania wakacyjne w Vorarlberg
Numer obiektu: 176949
Ostatnia aktualizacja: 03.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 7 lat, 4 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/176949.htm
«Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Bartholomäberg» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.