Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Pazin

max.  14  Gości
235m²
6 Sypialni (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Bardzo zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 8 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



18 razy dodany do ulubionych

od ponad 7 lat online


Opis

Willa Lavanda znajduje się w prawdziwym sercu Istrii. Plaże w Rovinj, urokliwe średniowieczne miasta Istrii, zabytki historyczne Puli, .... są wszystkie w ciągu 30 minut od domu. Supermarket, restauracje, sklepy znajdują się w ciągu 10 minut.

Dom jest nowo wybudowany i nowocześnie urządzony. Na zewnątrz znajduje się zamknięty i ogrodzony ogród z dużym basenem, leżakami, parasolami przeciwsłonecznymi, dużą ilością miejsca dla dzieci, grillem z węglem drzewnym i dużym stołem jadalnym

Wnętrze jest nowe i nowoczesne. Istnieje 6 pięknych pokoi, a z kanapą w salonie, dom ma pojemność dla 14 osób. Na parterze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki i oddzielna toaleta, duża kuchnia oraz przestronny i wygodny salon. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 kolejne sypialnie, łazienka z oddzielną toaletą i druga kuchnia
Wnętrze jest klimatyzowane, dom posiada bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu FLAT dla naszych gości oraz prywatny parking.
Czekamy z niecierpliwością na powitanie Państwa w Villa Lavanda!

Miejsc do spania

Pokój dzienny
Sofa
Sypialnie 1
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 3
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 4
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 5
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Sypialnie 6
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
basen basen
W-LAN W-LAN
ogród ogród
taras taras
pralka pralka
balkon balkon
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 26 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr

Restauracja 3 kilometr

Centrum 4 kilometr

autobus 5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 38 kilometr

odległość do najbliższego dworca 4 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 6 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Zabrezani to mała wioska w pobliżu miasta Pazin, w centrum Istrii. Wokół rozciągają się lasy i łąki, pełne dobrych szlaków pieszych i rowerowych. Do wioski można łatwo dojechać samochodem, ponieważ zjazd z autostrady znajduje się w odległości zaledwie 10 minut.

Supermarket Plodine i supermarket Lidl są oddalone o 15 minut drogi. W okolicy znajduje się wiele dobrych restauracji (Motel Lovac, Konoba Beram ....), a w pobliżu znajduje się stacja paliw.

Pazin, następne miasto ma ponad 1000 lat. Z zamkiem zbudowanym na szczycie jaskini rozciąga się spektakularny widok na zjawiska naturalne. W centrum Pazina znajduje się własny rynek spożywczy, targ rybny, kino, dwa piękne wodospady, rzeka. Szczególną atrakcją jest zjeżdżalnia linowa i skoki linowe, które przechodzą przez jaskinię Pazin.


Możliwości spędzania czasu

wędrówki górskie
jazda na rowerze
kajakarstwo
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
siatkówka
turystyka piesza
narty wodne
kitesurfing

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 300 €
Zadatek: 25 % przy rezerwacji

Informacje o dodatkowych kosztach:

Przy rezerwacji wymagany jest 25% depozyt. Wymagana jest kaucja w wysokości 300 euro, która zostanie zwrócona przy wyjeździe, jeśli nie ma uszkodzeń mienia.

Opcje płatności:

Przelew
Gotówka

Pozostałe informacje:

Plaże są 20 minut drogi (plaże w Rovinj, Porec). Wszystkie miejsca w Istrii są maksymalnie 30 minut od Pazin, ponieważ Pazin znajduje się w centrum półwyspu.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma Feraneo Tourist Agency
Pan N. Paulišić

Pan N. Paulišić

Powitamy Cię, podaj klucze i stań na wszystkie pytania! Czekamy na Twoje przybycie!

Gospodarz od: 30.04.2015

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski, Chorwacki

Numer obiektu: 178123

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

00385(0) 917967110

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan N. Paulišić

Pokaż wszystkie obiekty z Pan N. Paulišić

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: basen

Numer obiektu: 178123

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 7 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/178123.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat