Powrót
Szukaj

Apartament Holiday log cabin

max.  4  Gości
60m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



26 razy dodany do ulubionych

od ponad 18 lat online


Opis

Szukasz czegoś przytulnego? To dobrze trafiłeś. Nasz domek wakacyjny z bali jest całkowicie urządzony w stylu wiejskim. Kominek, wiejska kuchnia i przytulne wyposażenie tworzą komfortową atmosferę. Ciesz się słonecznym, spokojnym położeniem z pięknym, dalekim widokiem. W naszym przytulnym domku wakacyjnym znajdują się trzy oddzielne mieszkania (FeWo HÄNSEL o powierzchni ok. 65 m2 dla maksymalnie 4 osób / FeWo GRETEL o powierzchni ok. 45 m2 dla 2 osób / FeWo Hexe o powierzchni ok. 45 m2 dla 2 osób). Mieszkania wakacyjne można wynająć pojedynczo lub zarezerwować całą chatę z bali. Mieszkania wakacyjne HÄNSEL i HEXE oferują optymalne połączenie dla przyjaznych gości. Mieszkanie wakacyjne GRETEL ma osobne wejście i nie jest widoczne z pozostałych mieszkań. Przy rezerwacji całego domu połączenie następuje przez klatkę schodową.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
kominek kominek
balkon balkon
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Jezioro 0.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr

Centrum 1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 100 kilometr

odległość do najbliższego dworca 25 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 15 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Powyżej Altenau, w spokojnym, słonecznym miejscu, znajdą Państwo nasz wakacyjny domek z bali. Popularne trasy narciarstwa biegowego i szlaki turystyczne zaczynają się tuż "przed drzwiami". Pobliskie leśne kąpielisko oferuje latem wspaniałą możliwość orzeźwienia. Górskie miasto Altenau jest najmłodszym z siedmiu górskich miast Górnego Harzu. Ze swoją dzielnicą Torfhaus, położoną w Parku Narodowym Harz - na wysokości 800 m n.p.m. najwyżej położona osada w Dolnej Saksonii - jest klimatycznym uzdrowiskiem i wspaniałą okolicą z niezliczonymi możliwościami wędrówek, czyste powietrze i zdrowy klimat niskogórski, możliwość szczególnych przeżyć przyrodniczych w Parku Narodowym Harz i znany park ziołowy to główne atrakcje dla naszych gości urlopowych. Ponadto istnieje szeroka oferta sportowa, jak np. narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie, jazda na rowerze i kolarstwo górskie, tenis, łyżwiarstwo, saneczkarstwo, nordic walking, jazda na rolkach i sporty wodne. Do dzielnicy Torfhaus jest tylko około 8 km szlakiem Goethego przez dziewiczą przyrodę do Brocken.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
wędrówki górskie
jazda na rowerze
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
pływanie
narciarstwo
snowboard
tenis
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Zadatek: 50 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Anulacja przez gościa musi być dokonana na piśmie. Jeśli tego nie zrobi, zobowiązany jest zapłacić uzgodnioną cenę, nawet jeśli gość nie skorzysta z usługi wynikającej z umowy. - Pełny zwrot kosztów za anulacje dokonane w ciągu 48 godzin od zakończenia rezerwacji, jeśli data zameldowania jest co najmniej 14 dni w przyszłości. - 50% zwrotu kosztów za anulacje dokonane co najmniej siedem dni przed zameldowaniem. - Brak zwrotów za anulacje dokonane w ciągu siedmiu dni przed zameldowaniem. Nasza rada: W razie wątpliwości wykup ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży.


Pozostałe informacje:

W cenie podróży obecnie nie ma wliczonej pościeli ani ręczników. Możesz przynieść własne zestawy pościeli lub otrzymać je od nas. Koszt jednego zestawu pościeli na osobę to 20 euro.

W domu z drewna doświadcza się innej atmosfery i akustyki niż w domu murowanym. Przyjemne ciepło i przytulność są natychmiast odczuwalne. Silniejsze wiatry lub dodatkowi goście w okresie wakacyjnym mogą powodować skrzypiące odgłosy, które są bardziej zauważalne ze względu na konstrukcję z bali. Prosimy o wyrozumiałość i życzymy relaksującego pobytu blisko natury!

Zapytania prosimy kierować telefonicznie, przez WhatsApp lub e-mail.

Dodatkowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m²: Numer obiektu 18381.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Pani H. Müller

Pani H. Müller

Witamy w naszym przytulnym domku wakacyjnym z bali w górach Harz. Cieszę się na Państwa zapytanie. Heike Müller

Gospodyni od: 13.08.2007

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 3h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 18379

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 15733995695

0049(0) 15733995695

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani H. Müller

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 18379

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 18 lat, 7 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/18379.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat