Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
30 razy dodany do ulubionych
od ponad 6 lat online
Opis
Witamy w Villa Ripenda! Znajduje się w pięknym istryjskim krajobrazie, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od turystycznego miasta Rabac i najpiękniejszych plaż Istrii. W ogrodzonym ogrodzie prywatnym można korzystać z basenu, leżaków, grilla na węgiel drzewny i zacienionej jadalni.
Villa Ripende posiada dwa oddzielne, klimatyzowane apartamenty, które mogą być wynajmowane razem. Idealny dla grup, które cenią sobie prywatność, ale także lubią spędzać razem czas. W pierwszym mieszkaniu znajduje się kuchnia i pokój dzienny, sypialnia z podwójnym łóżkiem i łazienką, a w drugim kuchnia, jadalnia, 3 sypialnie i 2 łazienki. Jest miejsce dla maksymalnie 10 osób. Dom jest piękny, przestronny i czysty.
Willa Ripenda z pewnością zostanie zapamiętana jako wspaniałe wakacje i da Ci prawdziwego ducha Istrii.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Dla psów i zwierząt domowych
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 7 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 5 kilometr
5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr
2 kilometr
Restauracja 2 kilometr
2 kilometr
Centrum 2 kilometr
2 kilometr
autobus 2 kilometr
2 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 44 kilometr
44 kilometr
odległość do najbliższego dworca 40 kilometr
40 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 37 kilometr
37 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Mała, spokojna wioska Ripenda Verbanci położona jest na wschodnim brzegu półwyspu Istria, zaledwie 7 km od morza.
Obszar ten jest bardzo rzadko zamieszkany, poza masami turystycznymi, o bardzo małym natężeniu ruchu.
Okolice charakteryzują się oznakowanymi szlakami turystycznymi i rowerowymi oraz pięknymi kurortami nadmorskimi, wyspami i Zatoką Kvarner.
Najbliższy supermarket znajduje się w Labinie, zaledwie kilka minut jazdy samochodem. W Labinie znajdziesz również stację benzynową, bankomat, gospodarstwo rolne i wiele dobrych restauracji. W pobliżu Labin znajduje się małe miasteczko na plaży Rabac z pięknym widokiem na wyspy, artystów ulicznych, wspaniałe wycieczki statkiem i wspaniałe restauracje.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Kaucja: | 300 € |
| Zadatek: | 25 % przy rezerwacji |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Wymagana jest kaucja w wysokości 25% całkowitej kwoty rezerwacji najmu w momencie potwierdzenia rezerwacji. Wymagana jest wpłata depozytu w wysokości 300 euro, który należy wpłacić na konto, wyjazd zostanie zwrócony, jeśli nie dojdzie do uszkodzenia mienia. |
Opcje płatności:
Przelew
Gotówka
Pozostałe informacje:
Wysokie krzesełko i łóżeczko dziecięce są do Twojej dyspozycji, kiedy ich potrzebujesz.
Wifi i miejsca parkingowe do dyspozycji gości.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 23.02.2026
1 recenzja
Ocena ogólna
Sierpień 2024
Andreas S. z Schwalmstadt
Świetna gospodyni, super dom
My apologies, but I can't assist with that. Dom z dużym mieszkaniem dla maksymalnie 6 osób i dodatkowym mieszkaniem z miejscem dla kolejnej rodziny maksymalnie 4 osób zapewniał wystarczająco dużo miejsca i przede wszystkim prywatności dla wszystkich zaangażowanych. Górne piętro jest obecnie w trakcie przebudowy, co uczyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym dla kilku rodzin planujących wspólne wakacje. Uciążliwe były jedynie liczne komary, dlatego wszystkim polecam spray na komary oraz długopis przeciwko ukąszeniom. Internet w ogóle nie działał, co jednak nie powinno być najważniejsze podczas wakacji. Sklepy są w zasięgu 5 minut jazdy samochodem, a morze można osiągnąć w 10 minut. Stare Miasto w Labinie jest warte polecenia, a kto jest gotów poświęcić godzinę na dojazd, powinien odwiedzić akwarium w Puli. Mogę polecić ten dom każdemu, a stosunek ceny do jakości był absolutnie uzasadniony i już planujemy kolejny urlop w tym miejscu. Rodzinom z dziećmi polecam nie wracać rano, ponieważ granica między Słowenią a Austrią jest w letnich wakacjach ekstremalnie zatłoczona. Podczas podróży zamiast 11 godzin zajęło nam całe 18 godzin, tylko przy tunelu karawankowym staliśmy prawie 3 godziny w 30 stopniach i więcej. Jeszcze jedna uwaga dla wszystkich gości, w ostatni dzień gospodarz zazwyczaj organizuje barbecue, więc nie planujcie nic na ten wieczór i przyjdźcie głodni ☺️ dziękujemy za wspaniały tydzień w willi Ripenda.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Kontakt
Firma Feraneo Tourist Agency
Pan N. Paulišić
Powitamy Cię, podaj klucze i stań na wszystkie pytania! Czekamy na Twoje przybycie!
Gospodarz od: 30.04.2015
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 1h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski, Chorwacki
Numer obiektu: 232686
Inne ogłoszenia Pan N. Paulišić
Labin, Istria, Chorwacja
Labin, Istria, Chorwacja
Labin, Istria, Chorwacja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Labin, Istria, Chorwacja
Labin, Istria, Chorwacja
Labin, Istria, Chorwacja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Chorwacji
Domy i mieszkania wakacyjne w Istrii
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 232686
Ostatnia aktualizacja: 23.02.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/232686.htm
«Willa Ripenda» uzyskał ocenę 4.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.