Rekomendacja: 100%
od ponad 6 lat online
Opis
Otwarta kuchnia(stół jadalniany, płyta grzewcza(2 palniki, elektryczny), czajnik, opiekacz do chleba, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa kombinowana, lodówka), salon/sypialnia(łóżko 2-osobowe z wsuwaną dolną częścią, TV, radio, odtwarzacz CD), łazienka(prysznic, toaleta), ogrzewanie(elektryczne), taras(zadaszony), meble ogrodowe, grill(elektryczny), parking, Pościel za opłatą
Pięknie odnowiony hangar na łodzie bezpośrednio nad Kanałem Müritz-Hawela w miejscowości Mirow, bramie do Parku Narodowego Müritz. Idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy, myśliwych i miłośników przyrody. Dom posiada niewielki dziedziniec z miejscami do siedzenia i grillem. Dom posiada również pomost kąpielowy, do którego można wejść po drabince bezpośrednio z tarasu. Można też po prostu podziwiać widok na wodę lub odkrywać jej wodne otoczenie własną łodzią. Odkryją Państwo ustronne, małe, leśne jeziora, których spokojna atmosfera zachęca do relaksu. Czyste powietrze, przejrzysta woda i niezwykła cisza, przerywana jedynie naturalnymi dźwiękami, takimi jak szelest lasu czy śpiew ptaków, oferują prawdziwy relaks!
Atrakcje:
Wszystkie koszty energii na podstawie zużycia
1 łódź wiosłowa
Atrakcje w pobliżu: Wycieczki w okolicy: Rejsy statkiem Białą Flotą z Mirowa, jednodniowe wycieczki we wszystkich kierunkach, największe w Niemczech akwarium słodkowodne w Waren, Park Narodowy Müritz, do którego można dotrzeć łodzią zaledwie kilka kilometrów na północ, a także wody Rheinsberg (Małe Jezioro) i Müritz (Wielkie Jezioro).
Pakiety pościeli nie są wliczone w cenę wynajmu, ale są dostępne na miejscu w cenie 12 EUR za osobę/zmianę (wymagana rejestracja).
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 2
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 0.4 kilometr
0.4 kilometr
Restauracja 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
3 recenzje
Ocena ogólna
Kelbel
Okna i kraty drzwiowe byłyby sensowne przeciwko uciążliwym muchom, poza tym w porządku.
Jantzen
Budynek przystani jest bardzo ładny. Nie ma mini piekarnika (który byłby bardzo przydatny do podgrzewania bułek), radia i odtwarzacza CD (nie musi być). Szkoda tylko, że ogrodzenie przed wejściem już nie istnieje. Szczególnie, gdy ma się psa, musi on cały czas pozostawać na smyczy.
Gudrun
Bardzo uroczo, osobiste i gustownie urządzone, Bardzo czysto! Bardzo mili właściciele,
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 259806
Inne ogłoszenia Belvilla
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Meklemburgii-Pomorzu Przednim
Domy i mieszkania wakacyjne na Pojezierzu Meklemburskim
Rodzaje urlopu: Urlop nad jeziorem
Numer obiektu: 259806
Ostatnia aktualizacja: 19.05.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 4 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/259806.htm
«Domek na łodzie w Mirowie z zadaszonym...» uzyskał ocenę 4.1 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.