Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
2 razy dodany do ulubionych
od ponad 6 lat online
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza(2 palniki, elektryczny), czajnik, zaparzacz do kawy, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne), stół jadalniany(4 osoby)), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, suszarka))
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe))
Recepcja, Dostęp do internetu, Ogród zabaw, Miejsce do wypoczynku, pralka(wspolny z innymi goscmi , platny), ogrzewanie(centralne), taras, ogród(wspolny z innymi goscmi , ogrodzony, 3000 m2), meble ogrodowe, leżaki, grill(węgiel drzewny), parking, trampolina(wspolny z innymi goscmi ), parasol, piaskownica(wspolny z innymi goscmi ), zjeżdżalnia(wspolny z innymi goscmi ), stół do tenisa stołowego(wspolny z innymi goscmi ), sprzęt fitness(wspolny z innymi goscmi ), krzesło dziecięce, deska do prasowania, żelazko, Huśtawka, baby crib(free)
Kompleks wypoczynkowy w Rewalu, bardzo blisko morza i centrum kurortu. Do plaży zaledwie 150 m. Na ogrodzonej posesji czekają eleganckie i przytulne apartamenty. Na miejscu jest recepcja i parking.
2-poziomowy apartament 3-pokojowy przeznaczony do wypoczynku 4 osób. Na piętrze są 2 osobne sypialnie. Na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem. W pokoju dziennym oprócz stołu i TV jest też rozkładana kanapa, gdzie może ewentualnie spać dodatkowa osoba. Dostępny jest internet bezprzewodowy. Ogrzewanie centralne. Apartament posiada wyjście na taras, gdzie czekają meble ogrodowe.
Na terenie ośrodka jest dostęp do pralki (za dodatkową opłatą). Na najmłodszych czeka plac zabaw z trampoliną. Miłośników rekreacji ucieszy tenis stołowy, piłkarzyki oraz urządzenia do fitness.
W cenie pobytu: pościel, zużycie prądu i wody, internet, parking, sprzątanie końcowe.
Rewal to miejscowość wypoczynkowa w województwie zachodniopomorskim. Znajduje się nad brzegami Morzami Bałtyckiego i jest centrum malowniczego Wybrzeża Rewalskiego. Oferuje czystą plażę i strzeżone kąpielisko. Będąc w pobliżu plaży, koniecznie zobaczyć trzeba symbol miejscowości. Są to potężne Rewalskie Wieloryby stojące na deptaku przy samym wybrzeżu i platformie widokowej.
Dzieci zachwycone będą wizytą w Parku Wieloryba, z prawdziwymi morskimi olbrzymami oraz w Bajkowej Chacie, gdzie spotkają się oko w oko z baśniowymi postaciami. W niepogodę idealną opcją będzie wypad do jednego z kilku ogólnodostępnych basenów krytych. Fantastyczną rozrywką dla całej rodziny, czy dla grupy znajomych będzie też Park Linowy Gibon, oferujący masę zawieszonych wysoko w koronach drzew przeszkód do pokonania. Oczywiście w odpowiednim zabezpieczeniu.
Chlubą miejscowości jest odremontowana kolej wąskotorowa, którą to można wybrać się na urokliwą wycieczkę do sąsiednich kurortów.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.15 kilometr
0.15 kilometr
Jezioro 3.8 kilometr
3.8 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Restauracja 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
7 recenzji
Ocena ogólna
Nancy
Po podjęciu decyzji o długiej podróży (ponad 900 km), po raz pierwszy udaliśmy się do Polski nad Morze Bałtyckie. Opis apartamentu wakacyjnego był dokładny. Byliśmy w czwórkę (2 dorosłych i 2 dzieci) i mieliśmy dużo miejsca. Kuchnia była dobrze wyposażona, a taras zapewniał piękny widok na morze. Miejsce było ciche i spokojne, idealne na rodzinne wakacje.
Allan
Super miejsce, wszystko idealne!
Gabriele
Fh był bardzo dobrze położony, blisko plaży i sklepów, Wszystko było bardzo zadbane, często nie działało WiFi, Brakowało miejsc do przechowywania w sypialniach.
Yvonne
Na miejscu możliwa jest tylko komunikacja w języku angielskim, ze strony dzierżawców. Obiekt wygląda na zdjęciach w katalogu znacznie większy.
Georg
Trasy rowerowe w Polsce to katastrofa! Poza tym miejscu, infrastruktura
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 266878
Inne ogłoszenia Belvilla
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Rewal, Morze Bałtyckie, Polska
Niechorze, Morze Bałtyckie, Polska
Niechorze, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 266878
Ostatnia aktualizacja: 02.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/266878.htm
«2-poziomowy apartament wakacyjny blisko plaży» uzyskał ocenę 4.5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 7 recenzji oddanych przez gości.