Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
3 razy dodany do ulubionych
od ponad 6 lat online
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza(4 palniki, plyta grzewcza), opiekacz do chleba, okap, zaparzacz do kawy, zaparzacz do kawy(W pełni automatyczny), piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV(flatscreen, Inteligentna TV, Niemieckie kanały telewizyjne, Miedzynarodowe kanały telewizyjne), stół jadalniany(15 osoby), kominek, radio), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżko 2-osobowe, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne)), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, łóżko 2-osobowe, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne)), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 2-osobowe, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne)), sypialnia(łóżko 2-osobowe, 2-osobowa kanapa rozkładana, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne)), łazienka(duża wanna, Bubble bath, umywalka, toaleta, suszarka), łazienka(suszarka do prania, prysznic, umywalka, toaleta, pralka, suszarka), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, suszarka), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, suszarka))
Dostęp do internetu, Wanna z masażem, Ogród zabaw, Miejsce do wypoczynku, Netflix, sauna(prywatny, platny), ogrzewanie(elektryczne, podlogowe, drewno), taras, ogród(prywatny, ogrodzony, 500 m2), schowek na rowery, meble ogrodowe, leżaki, grill(węgiel drzewny), parking, trampolina, oczko wodne, basen(prywatny, na zewnatrz, podgrzewany, 7 x 3 m., otwarte od maja do września włącznie), piaskownica, zjeżdżalnia, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, stół do bilarda, sprzęt fitness, dostępne rowery, hamak, łóżko dziecięce, deska do prasowania, Zasłona przeciwsłoneczna, Altana, Huśtawka
Sieciemin to spokojna wieś 20 km od wybrzeża Bałtyku i 15 km na wschód od Koszalina. Ten kawałek lądu między morzem a licznymi jeziorami jest stworzony do rekreacji i aktywności na świeżym powietrzu.
Przestronny, piękny i wygodny dom wakacyjny z udogodnieniami i wystarczającą ilością miejsca dla całej dużej rodziny. Dom jest parterowy i posiada duży taras. Oprócz przestronnego salonu z dużym stołem i kominkiem i dobrze wyposażonej kuchni znajdują się tu 4 oddzielne sypialnie (każda z oddzielną łazienką). 3 łazienki wyposażone są w prysznic, a 1 łazienka w wannę. Telewizory w salonie i w każdej sypialni. Dom posiada centralne ogrzewanie i może być użytkowany przez cały rok.
Do prywatnej dyspozycji gości jest basen z podgrzewaną wodą, wanna whirlpool w ogrodzie, siłownia, plac zabaw oraz sauna (płatna dodatkowo według zużycia prądu). Jest też tenis stołowy, piłkarzyki, bilard oraz sprzęt fitness. Zadbana i ogrodzona posesja ogrodowa jest idealna dla gości dużych i małych, mile widziani są tu także czworonożni przyjaciele. Można poleżeć w hamaku lub zrelaksować się na tarasie podczas grillowania. Dla dzieci przygotowano plac zabaw z trampoliną. Na miejscu stacja ładowania pojazdów elektrycznych (ładowanie dodatkowo płatne).
W cenie: pościel, ręczniki, zużycie prądu i wody, internet, parking, basen zewnętrzny (od maja do września), wanna whirlpool z podgrzewaną wodą, tenis stołowy, bilard.
Sieciemin to niewielka wiejska osada. Okolicę tworzy sceneria pól, łąk i lasów, doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Nie do przecenienia jest bliski kontakt z wyciszającą naturą.
Sieciemin to dobra baza wypadowa nad morze. W promieniu 20 – 30 km jest wiele nadmorskich kurortów, każdy o innym charakterze, warto odwiedzić co najmniej kilka z nich: hałaśliwie i bardziej młodzieżowe Mielno, ciche i spokojne Łazy, uzdrowiskowe Dąbki, zabytkowe Darłowo.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 4
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 15
Dojazd/lokalizacja
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
20 recenzji
Ocena ogólna
Grzeski
Zakwaterowanie mogę tylko polecić. Mieliśmy wspaniałe wakacje rodzinne. Wszystko było czyste, a ogromna piaskownica była świetna dla mojego małego siostrzeńca. Na pewno nie byliśmy tam ostatni raz.
Monique Dexl schöpke
Gospodarze są bardzo mili i mówią po niemiecku. Dom jest czysty i ładnie duży. Ogród zadbany, a basen jest idealny (również przy złej pogodzie) dla dzieci do kąpieli.
TUI Guest
Kiedy rodziny przyjeżdżają, szczególnie
Marlies
Na pismo skargowe nie zareagowano, nie uwierzono nam, chociaż przesłaliśmy zdjęcia. Nic się nie zmienia,
Dohnow
Dom jest bardzo ładnie urządzony, dzięki pracownikom sprzątającym. Było czysto i w miarę umeblowane, jak na willę.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 266978
Inne ogłoszenia Belvilla
Sianow, Morze Bałtyckie, Polska
Sianow, Morze Bałtyckie, Polska
Lubelskie - Polesie, Polska, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Dabki, Morze Bałtyckie, Polska
Dabki, Morze Bałtyckie, Polska
Dabki, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim
Numer obiektu: 266978
Ostatnia aktualizacja: 02.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 1 miesiąca
URL: https://www.domy-letniskowe.com/266978.htm
«Dom wakacyjny z basenem letnim + sauna,...» uzyskał ocenę 4.5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 20 recenzji oddanych przez gości.