Powrót
Szukaj

Domek letniskowy, Stepnica

max.  3  Gości
35m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 6 lat online


Opis

Na 1 piętrze: (aneks kuchenny(czajnik, kran z wrzącą wodą, kuchenka(4 palniki, gaz), ekspres do kawy, piekarnik, lodówka), salon/sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, TV), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))

balkon, ogrzewanie(gaz), meble ogrodowe, parking

Mały domek letniskowy na działce 300m2 nad Zalewem Szczecińskim. Można stąd również szybko dojechać samochodem do Morza Bałtyckiego. Bezpośrednio za niemiecko-polską granicą przeżyjesz cudowne dni na wodzie. Gmina Stepnica rozwinęła się w ostatnich latach w popularną destynację na Zalewie Szczecińskim. Dom wakacyjny jest idealny dla młodych rodzin z małym dzieckiem, ponieważ woda zalewu jest bardzo płytka i przyjazna dzieciom. I tu też oszczędza się portfel, bo podatek turystyczny jest już wliczony w cenę.



Szczegóły: taksa klimatyczna, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe



Atrakcje w pobliżu: Jako nabrzeże między Polską a Niemcami, Zalew Szczeciński zawsze był wyjątkowym elementem krajobrazu, a tym samym przyciągał ludzi i zwierzęta. Nie tylko sąsiednie parki przyrody Uznam i Am Stettiner Haff są domem dla unikalnej flory i fauny. Latem kilka plaż z kąpieliskami przyciąga plażowiczów i miłośników sportów wodnych, zimą można dać się ponieść wiatrowi i wędrować myślami. Jeśli chcesz zainspirować się kulturą, warto wybrać się na jednodniową wycieczkę do Szczecina, po zachodniej stronie Odry. Miasto jest oczywiście silnie ukształtowane przez rzekę i ma bardzo ciekawy pejzaż z kilkoma wyspami



Nie nadaje się dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
telewizor telewizor
balkon balkon
miejsce parkingowe miejsce parkingowe

Na zewnątrz

balkon
miejsce parkingowe

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

kuchenka czteropalnikowa
lodówka
piec
czajnik
ekspres do kawy

Dostępne urządzenia

telewizor
radio
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 3

1Pokoje trzyosobowe 1Pokoje trzyosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.3 kilometr

Jezioro 0.7 kilometr

Restauracja 0.3 kilometr



Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda konna

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 31 dni przed datą przyjazdu.


•For cancellations up to the 30nd day prior to commencement of the first day of stay: 0% of the rent.
•For cancellations from the 29th day up to first day of stay or later: 100% of the rent.


Pozostałe informacje:

Organizowanie imprez studenckich, wieczorów kawalerskich/panieńskich lub innych imprez tego typu jest w tym domu zabronione


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


2 recenzje

Ocena ogólna

4,4 na 5
4.4 Wyposażenie
4.4 Cena/świadczenia
4.4 Serwis
4.4 Położenie
4.4 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

TUI Guest

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Niemiecki

Nebenkosten= nieznany czynnik

Lothar

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Niemiecki

Zakwaterowanie było w porządku, właściciele byli bardzo przyjaźni, materace były trochę twarde, informacje o odległości były zbyt nieprecyzyjne, zdjęcia w internecie powinny być aktualizowane, grill był bardzo brudny


Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 267419

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 267419

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/267419.htm


«Domek letniskowy, Stepnica» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat