Dom Nordland, Westerland/Sylt, 17
2 razy dodany do ulubionych
od ponad 5 lat online
Opis
Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze (dostępne windą), przytulnie i indywidualnie urządzone. W salonie znajduje się meblościanka z łóżkiem składanym (140 x 200), 2 skórzane sofy z ławą, stół jadalniany z 2 krzesłami (bezpośrednio przy przejściu do kuchni) oraz 1 telewizor. Oddzielna sypialnia składa się z łóżka tapicerowanego 1,60 x 2,00 m (goście z własną pościelą potrzebują na materace w sypialni 2 x prześcieradło 0,80 m x 2,00 m oraz w pokoju dziennym jedno prześcieradło o wymiarach 1,40 x 2,00 m) oraz przestronnej szafy z drzwiami przesuwnymi, na której zamontowane jest lustro całopostaciowe. W sypialni znajduje się również drugi telewizor. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystko, co cenione jest także w domu. Np. Lodówka z zamrażalnikiem, kuchenka z płytą ceramiczną, okap, mikrofalówka, ekspres do kawy, toster i czajnik elektryczny oraz wystarczająca ilość sztućców, szklanek i naczyń. Łazienka wyposażona jest w okrągły prysznic, suszarkę do ręczników, umywalkę, szafkę wiszącą i szafkę z lustrem. W korytarzu znajdą Państwo dodatkowe miejsce w szafie, odkurzacz, deskę do prasowania i żelazko. Balkon wyposażony jest w stół i 2 krzesła. Miejsce parkingowe nr 17 (patrz zdjęcie) jest zadaszone. Bezpłatne Wi-Fi bez rejestracji jest również dostępne.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 6 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 1.2 kilometr
1.2 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
Centrum 0.9 kilometr
0.9 kilometr
autobus 0.6 kilometr
0.6 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 2 kilometr
2 kilometr
odległość do najbliższego dworca 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Dom - Nordland - jest centralnie położony w miejscowości Westerland. Do dworca kolejowego, jak również do centrum i promenady nadmorskiej można dojść w kilka minut. Piekarnia i market EDEKA są praktycznie za rogiem. W SĄSIEDNIM DOMU ZNAJDUJE SIĘ ZAKŁAD DIALIZ.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 16:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 14 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 3 tygodnie przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Karty gości są również pobierane przez wynajmującego. Cena wynosi obecnie: przed i po sezonie ( - ) 1,85 € / osoba i dzień, a w wysokim sezonie ( - ) 3,70 € osoba i dzień. |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
W normalnym przypadku obowiązują następujące zasady: Jeśli najemca anuluje swoją umowę rezerwacyjną, właściciel ma prawo do 80% ceny najmu, jeśli odstąpienie od umowy nastąpi na 8 dni przed rozpoczęciem najmu. Jeśli wypowiedzenie umowy nastąpi na 7 dni lub mniej przed rozpoczęciem najmu, należna jest cała kwota czynszu. Pomniejszoną o oszczędności wynikające z niewykorzystania usług, takie jak zarezerwowane pakiety prania, opłaty kuracyjne i sprzątanie końcowe.
Pozostałe informacje:
W okresie od 1.11.24 do 31.3.25 prace będą prowadzone w budynku bocznym.
Korzystanie ze strefy wellness jest możliwe tylko po wpisaniu się na listę dla 2 jednostek mieszkalnych na okres 30 minut każda.
Zasadniczo strefa wellness nie jest dostępna w ostatnim tygodniu stycznia z powodu prac czyszczących.
Wyspa Sylt jest dostępna z niektórych miast samolotem, pociągiem Deutsche Bahn, oraz samochodem przez duńską wyspę Romo (prom). do osiągnięcia pociągiem samochodowym z Niebüll.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 31.03.2026
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Pani C. Kröger
My, rodzina Krögerów, wynajmujemy to mieszkanie od 1980 r. Nasi najemcy mówią nam, że jest to piękne mieszkanie wyposażone we wszystko, co potrzebne. Wielu z nich wraca co roku.
Gospodyni od: 09.07.2020
odsetek odpowiedzi: 90%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki
godziny pracy: pon.-niedz. 18:00-21:00
Numer obiektu: 283326
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Schleswig-Holstein
Domy i mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym
Domy i mieszkania wakacyjne na Północnych Wyspach Fryzyjskich
Rodzaje urlopu: basen
Numer obiektu: 283326
Ostatnia aktualizacja: 07.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/283326.htm