Powrót
Szukaj

Apartament Apartment Adrian

max.  3  Gości
16m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



4 razy dodany do ulubionych

od ponad 16 lat online


Opis

Domek mobilny znajduje się na południowej stronie wyspy Murter na kempingu Stella Maris.
Na kempingu znajduje się 1 kamienny dom Stella Maris i ten mobile home. Mobile home wyposażony jest w 1 x podwójne łóżko (140 x 200), w pełni wyposażoną kuchnię, toaletę z prysznicem, jest tam również fotel, jak również zapasowe łóżko, taras z wymarzonym widokiem, miejsce parkingowe, klimatyzację, wi fi.

Miejsce do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
pralka pralka
balkon balkon
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
klimatyzacja klimatyzacja
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.05 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.4 kilometr

Restauracja 0.06 kilometr

autobus 0.4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 60 kilometr

odległość do najbliższego dworca 30 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 20 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Zatoka znajduje się około 1,5 km od Jezery. Jezera jest wioską rybacką położoną na wyspie Murter, 3 km od stałego lądu, gdzie jest połączona z Adriatykiem mostem w miejscowości Tisno. Na samej wyspie Murter znajduje się 12 oficjalnych, bardzo pięknych kamiennych i drobnych żwirowych plaż, do których z Jezery można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem lub samochodem. Zachowane zabytki zostały w większości zbudowane w XVII i XVIII w. Na miejscu starego kościoła z 1720 r. stoi kościół "Gospa od Zdravlja", a miłośnicy łodzi motorowych znajdą tu również nowoczesną przystań z ponad 100 miejscami do cumowania i 200 miejscami parkingowymi na lądzie, a także wypożyczalnię łodzi, dzięki czemu żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Jezera znajduje się na południowo-wschodniej stronie wyspy Murter, największej wyspy w okręgu Szibenik-Knin. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stałego lądu, z którym łączy ją trzydziestometrowy most. Jezera leży w zatoce w kształcie podkowy, otoczona łagodnym pagórkowatym krajobrazem. Ze względu na swoje naturalne położenie, miejsce to jest chronione przed silniejszymi wiatrami, a zatem jego zatoka jest idealnym miejscem do kotwiczenia i portem dla małych łodzi. Dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu w miejscowości Jezera wybudowano marinę z 220 miejscami do cumowania.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
siatkówka
turystyka piesza
narty wodne

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Informacje o dodatkowych kosztach:

Czynsz za mobile home obejmuje: Pościel, prąd i wodę, ręczniki, naczynia kuchenne i stołowe, zmianę pościeli (co tydzień). Miejsce parkingowe.
Dodatkowe: płatne w dniu przyjazdu i rejestracji, podatek turystyczny nie jest wliczony w cenę i musi być zapłacony przez wszystkie osoby powyżej 18 roku życia. Cena wynosi 1,15 euro za osobę za dzień, dzieci do 12 roku życia nie płacą, osoby od 12 do 18 roku życia płacą połowę ceny.

Pozostałe informacje:

Zniżka: 5% - przy rezerwacji na więcej tygodni.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2025


Pokoje nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma T.A. Bisage
Pani D. Pirjak

Pani D. Pirjak

Gospodyni od: 26.02.2009

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 24h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski

Numer obiektu: 28952

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

00385(0) 98593799

00385(0) 98 593 799

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani D. Pirjak

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 28952

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 16 lat, 11 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/28952.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat