Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Triopetra

max.  5  Gości
50m²
2 Sypialnie (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

7 razy dodany do ulubionych

od ponad 5 lat online


Miejsca do spania

Pokój dzienny
Sofa
Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
W-LAN W-LAN
ogród ogród
taras taras
pralka pralka
kominek kominek
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
klimatyzacja klimatyzacja
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 2.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 18 kilometr

Restauracja 2.5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 109 kilometr


Możliwości spędzania czasu

pływanie
turystyka piesza

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


67 recenzji

Ocena ogólna

4,7 na 5
4.7 Wyposażenie
4.7 Cena/świadczenia
4.7 Serwis
4.7 Położenie
4.7 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kornelia K.

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Angielski

Świetna baza wypadowa do pobliskich plaż - Triopetra, Sand Hills, Prevelli, moim zdaniem, również w pobliżu. Dom wakacyjny znajduje się w cichym miejscu z pięknym widokiem na morze. Gospodarz był bardzo miły, przyjechaliśmy w środku nocy i nie było problemu z zameldowaniem. Dostaliśmy ciastka i owoce, a każdego ranka gospodarz przynosił świeże wypieki - super miło! W okolicy była też kotka, która dotrzymywała nam towarzystwa. Wszystko, co było potrzebne, było w chatce. Mogę to tylko gorąco polecić i na pewno zapiszę to miejsce na przyszłość!

Anett P.

4,9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9
Pokaż Niemiecki

Kochany zespole Jassu. Dla nas to była najlepsza decyzja. Vangelis i Maria to ludzie o wielkim sercu. Gdy przyjechaliśmy, połowa lodówki była wypełniona greckimi przysmakami. I każdego dnia na śniadanie było coś nowego. Jeśli ktoś naprawdę chce zanurzyć się w greckim świecie i poznać kraj i ludzi, możemy tylko polecić tę kwaterę. Dziękujemy również zespołowi z tawerny w Acumonia. To było czyste Grecja. I proszę do wszystkich innych urlopowiczów. Proszę, zajmijcie się Marco. Kochany kocur, który zawsze czekał na nas wieczorem w wjeździe. Na koniec możemy powiedzieć, że chętnie wrócimy. A kto ma tu coś do narzekania, temu mówimy, że kto rezerwuje tanio, nie może oczekiwać klasy S. Nam się podobało. Szczególnie dlatego, że było naprawdę greckie. Serdeczność i gościnność ludzi nigdy nie zapomnimy. Drogi Vangelisie, droga Mario, drogi zespole Jassu, dziękujemy za niezapomniane wakacje. I nie zapominajmy o wypożyczalni samochodów Sunny Cars. Pozdrowienia z Lipska Maik i Anett

Christoph

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Bardzo troskliwy wynajmujący, który często rano rozpieszcza swoich gości świeżym chlebem, dżemem, jajkami na śniadanie i lokalnymi owocami. Widok z ogrodu jest genialny, a leżaki zapraszają do opalania się i cieszenia się widokiem . . .

Eva

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Mały piękny dom bliźniak z cudownym ogrodem (niewidoczny). Funkcjonalnie urządzony, jak to bywa w domach tej klasy cenowej w Europie Południowej. Bardzo serdeczny właściciel (Vangelis), który codziennie dba o ogród, ale jest dyskretny i nieustannie zaskakuje podstawowymi produktami spożywczymi z własnej uprawy. Samochodem 3 min do morza. Piękna, dość samotna plaża z bardzo miłą tawerną (Apothiki). Uwaga: Do obsługi pralki trzeba próbować lub znać grecki! Zalecane: Przyjazd samochodem/wynajętym autem. Czuliśmy się bardzo dobrze i planujemy kolejny urlop tam.

Ch

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Vangelis, gospodarz, bardzo dba o swoich gości. Ciągle podaje świeży chleb, oliwę z oliwek i figi z własnej produkcji. Domek znajduje się w pięknej okolicy, wspaniały widok, super taras. Jest bardzo dobrze przystosowany dla rodziny z 2 dziećmi.

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Jassu-Reisen GmbH
Pan J. Huerter

Pan J. Huerter

Gospodarz od: 10.11.2020

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 6h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Griechisch

Numer obiektu: 289893

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) (0)228 92626-0

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan J. Huerter

Pokaż wszystkie obiekty z Pan J. Huerter

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 289893

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 5 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/289893.htm


«Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Triopetra» uzyskał ocenę 4.7 (w skali od 1 do 5) na podstawie 67 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat