Powrót
Szukaj

Spokojny azyl w Hou Oasis-By Traum

max.  6  Gości
104m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/sypialnia(TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne), odtwarzacz DVD, odtwarzacz CD, system stereo, krzesło dziecięce, chromcast), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), łazienka(podlogowe)(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta, pralka), łazienka(podlogowe)(umywalka, toaleta), Bubble bath(w domu , ogrzewany, 2 osoby), ogrzewanie(elektryczne), taras, grill, przyrządy do zabaw dla dzieci, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze

Przestronny domek z jacuzzi położony na zadbanej, trawiastej działce w Hou. Tutaj znajduje się duży drewniany taras i pawilon, który pełni funkcję zadaszonego tarasu. W domku znajduje się zarówno duża łazienka z jacuzzi jak i dodatkowa toaleta dla gości, obie z ogrzewaniem podłogowym. Jest zarówno piec na drewno, jak i pompa ciepła, więc wiele możliwości ogrzewania w nieco chłodniejsze wieczory.

Zbliżając się do daty zameldowania, może zostać naliczona zwrotna kaucja. Kaucja ta obejmuje zużycie mediów podczas pobytu oraz ewentualne dodatkowe usługi. Ostateczna kwota zostanie skorygowana na podstawie rzeczywistych odczytów liczników, faktycznego wykorzystania usług dodatkowych, a wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone w ciągu 21 dni po wymeldowaniu.

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
miejsce na grill miejsce na grill
dzieci mile widziane dzieci mile widziane

Na zewnątrz

miejsce na grill
plac zabaw dla dzieci
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 2


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
ekspres do kawy

Dostępne urządzenia

odtwarzacz CD
telewizor
telewizja satelitarna
pralka
krzesełko dziecięce
W-LAN
odtwarzacz DVD
system HiFi

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 6

3Pokoje dwuosobowe 3Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 0.45 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

General Conditions
•Until 60 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From 59 to 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.
•Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


36 recenzji

Ocena ogólna

4,1 na 5
4.1 Wyposażenie
4.1 Cena/świadczenia
4.1 Serwis
4.1 Położenie
4.1 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Sophie - Hamburg

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Brak komentarza

Petra - Kiel

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Bardzo ładny dom, bardzo czysty, kuchnia w pełni wyposażona, 2 tarasy, jeden zadaszony. Zawsze można znaleźć osłonięty od wiatru kąt. Działka bardzo zadbana. Prysznic nie był zbyt ciepły.

Claudia Slowik - Hamburg

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Super wyposażenie i bardzo czysto. Przytulnie i dobrze wyposażone. Ładny układ i gustowne wnętrze.

Wilfried - Ammerland

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Dom miał taras od porannego słońca i także taras od wieczornego słońca. / Że kuchnia była tak świetnie wyposażona. / Że dom miał przytulną atmosferę.

Carsten - Kamen

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Podobało nam się wszystko.

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 292366

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 292366

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 2 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/292366.htm


«Spokojny azyl w Hou Oasis-By Traum» uzyskał ocenę 4.1 (w skali od 1 do 5) na podstawie 36 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat