Powrót
Szukaj

10 osob apartament w KLÖVEDAL

max.  10  Gości
240m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

, kuchnia(kuchenka(elektryczny), zaparzacz do kawy, piekarnik, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, krzesło dziecięce), salon/sypialnia(TV(Szwedzkie programy TV), odtwarzacz DVD), salon/sypialnia(łóżko 2-osobowe składane), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe składane), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), łazienka(duża wanna, umywalka, prysznic, toaleta), łazienka(umywalka, prysznic, toaleta), suszarka do prania, pralka, balkon, ogrzewanie(elektryczne), taras(meble ogrodowe, grill), parking, energia geotermalna

Przestronna i nowoczesna willa z dobrymi standardami i wspaniałymi widokami na morze w Klövedal na północnym Tjörn. Fantastyczny dom do siedzenia i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków, gdzie można śledzić zmiany morza z pierwszego piętra praktycznie ze wszystkich pokoi. Idealny dom dla większej rodziny lub imprezy o wysokich wymaganiach zarówno pod względem standardu, jak i lokalizacji. Zacznij dzień od kąpieli z kąpieliska, do którego dotrzesz w 10-15 minut, a następnie usiądź na tarasie i podziwiaj wspaniały widok na morze, który przypomina obraz. Dom ma wysoką i ustronną lokalizację, z której roztacza się fantastyczny widok na Stigfjord i południowy Orust. Willa ma dwa piętra i jest nowocześnie i gustownie urządzona. Istnieją cztery wygodne sypialnie, dużo przestrzeni życiowej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz oraz dwie wygodne łazienki, idealne, jeśli jest ich wiele. Taras ma nieco ponad 120 m2 i można tu podążać za słońcem lub siedzieć w cieniu w upalne dni, cieszyć się wakacjami przy dobrym posiłku i drinku, podziwiając zmiany morza. Na parterze znajduje się w pełni wykafelkowana łazienka, salon z umywalką, ładna jadalnia z trudnym do pobicia widokiem i wyjściem na duży taras. Nowoczesna kuchnia, pralnia, toaleta dla gości oraz dwie sypialnie, jedna z leżanką, która wieczorem staje się wygodnym łóżkiem podwójnym. Na piętrze znajduje się salon z rozkładaną sofą i wyjściem na balkon, z którego, jeśli to możliwe, masz jeszcze lepszy widok na morze. Istnieją również dwie przestronne i jasne sypialnie dwuosobowe oraz łazienka. Blisko do usług w Kållekärr, 4 km lub do centrum Skärhamn z dużym wyborem sklepów, restauracji i znanego Akvarellmuseet. Skorzystaj również z okazji, aby poznać archipelag i małe wioski rybackie wokół Tjörn, takie jak Klädesholmen i Kyrkesund, lub popłynąć promem z Rönnäng na pobliskie, wolne od samochodów wyspy Åstol, Dyrön i Tjörnekalv. Miasto Göteborg ze znanym parkiem rozrywki Liseberg około 60 km. Witamy w cudownej willi w fantastycznej lokalizacji na Zachodnim Wybrzeżu!

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
balkon balkon
miejsce parkingowe miejsce parkingowe

Na zewnątrz

balkon
miejsce na grill
miejsce parkingowe
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 2


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
piec
ekspres do kawy

Dostępne urządzenia

telewizor
pralka
suszarka
krzesełko dziecięce
W-LAN
meble tarasowe
odtwarzacz DVD

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 10

2Pokoje dwuosobowe 2Pokoje dwuosobowe
2Pokoje trzyosobowe 2Pokoje trzyosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 1 kilometr

Jezioro 0.15 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 4 kilometr

Restauracja 4 kilometr

Centrum 4 kilometr


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
golf

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:


•Until 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.- From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.- Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


39 recenzji

Ocena ogólna

4,4 na 5
4.4 Wyposażenie
4.4 Cena/świadczenia
4.4 Serwis
4.4 Położenie
4.4 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Ralf - Mecklenburg-Vorpommern

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Dom był duży, nowocześnie urządzony, bardzo czysty i miał świetną lokalizację z widokiem na fiord. Rekomendacje: Dom był duży, nowocześnie urządzony, bardzo czysty i miał świetną lokalizację z widokiem na fiord.

Martin - Varel

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Widok z salonu na archipelag jest niesamowicie piękny. Wyposażenie domu jest świetne. Na ogromnym tarasie znajduje się grill gazowy. Rekomendacje: Park rzeźb Pilane należy koniecznie zobaczyć. Bardzo ładny teren i tylko 5 km stąd.

Patrick - Stade

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Widok oraz wysoka jakość wyposażenia. Rekomendacje: Obszar wędrówek Sundsby z zajazdem. Uwaga: Wymagana dobra stabilność na nogach.

Inga - Berlin

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Piękny dom w absolutnie wymarzonej lokalizacji Zalecenia: Piękny dom w absolutnie wymarzonej lokalizacji

Barbara - Hochheim

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Dom znajduje się bardzo cicho na skalnym płaskowyżu nad fiordem. Rozciąga się stąd wspaniały widok. Taras jest ogromny, ale również wnętrze domu jest bardzo przestronne i pięknie urządzone. Jest wszystko, co potrzebne. Właściciel jest bardzo miły i pomocny, gdy pojawiają się problemy. Dom nadaje się szczególnie dla dużych rodzin. Rekomendacje: Koniecznie należy odwiedzić wyspę Dyrön i przejść tamtejszą trasę dookoła wyspy (5 km). Trittsicherheit jest jednak warunkiem, ponieważ trzeba dużo wspinać się po skałach. Trochę przygody z wymarzoną panoramą.

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 292378

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 292378

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 4 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/292378.htm


«10 osob apartament w KLÖVEDAL» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 39 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat