Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, zmywarka do naczyń, lodówka(+ zamrazarka)), salon/sypialnia(TV, odtwarzacz DVD, radio, krzesło dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2x łóżko piętrowe), łazienka(podlogowe)(suszarka do prania, wanna lub prysznic, umywalka, toaleta, pralka), ogrzewanie(elektryczne), plancha
Mieszkanie wakacyjne blisko natury w Bogense, w niewielkiej odległości od portu, pola golfowego i basenu Bogense. Jest połączony salon / jadalnia i dobrze wyposażona kuchnia. Dobra przestrzeń dla czterech osób z dwiema sypialniami, podzielonymi na jedną z łóżkiem małżeńskim i jedną z łóżkiem piętrowym. Łazienka z prysznicem i ogrzewaniem podłogowym. Mieszkanie wakacyjne wyposażone jest m.in. Telewizja, internet i radio. W domku ogrzewanie miejskie. W okresie letnim jest ok. godz. 300 metrów do restauracji, zimą jest mniej niż 1000 metrów.
Zbliżając się do daty zameldowania, może zostać naliczona zwrotna kaucja. Kaucja ta obejmuje zużycie mediów podczas pobytu oraz ewentualne dodatkowe usługi. Ostateczna kwota zostanie skorygowana na podstawie rzeczywistych odczytów liczników, faktycznego wykorzystania usług dodatkowych, a wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone w ciągu 21 dni po wymeldowaniu.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Restauracja 0.3 kilometr
0.3 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
112 recenzji
Ocena ogólna
Michael - Elmshorn
Prawie wszystko, co potrzebne. Supermarket w pobliżu. Rekomendacje: Supermarket Meny jest świetny.
Tina - Bad Salzuflen
Świetne mieszkanie, idealne dla 2 osób. Problemem jest jednak latem, że nie można otworzyć okna w salonie, a słońce świeci tam przez cały dzień, co nagrzewa mieszkanie. Lokalizacja jest świetnie centralna w Bogense - tylko kilka minut do portu, plaży i centrum. Supermarket jest tuż obok kompleksu mieszkalnego. Mimo to mieszkanie jest ciche. Rekomendacje: Do Kopenhagi około 2 1/2 godziny, do Aarhus około 1 1/2 godziny, do Odense około. 40 minut. Svendborg na południu (około 1 godzina) naprawdę warto zobaczyć.
Tina - Bad Salzuflen
Świetne mieszkanie, idealne dla 2 osób. Problemem jest jednak latem, że nie można otworzyć okna w salonie, a słońce świeci tam przez cały dzień, co powoduje nagrzewanie się mieszkania. Lokalizacja jest doskonała, w centrum Bogense - tylko kilka minut do portu, plaży i centrum. Supermarket znajduje się tuż obok kompleksu budynków. Mimo to mieszkanie jest cicho położone. Rekomendacje: Do Kopenhagi około 2 1/2 godziny, do Aarhus około 1 1/2 godziny, do Odense około. 40 minut. Svendborg na południu (ok. 1 godzina) naprawdę się opłaca.
Elena - Deutschland
Dobrze wyposażony i ciepła atmosfera z dobrą lokalizacją. Rekomendacje: Zoo w Odense było bardzo ładne.
Elena - Deutschland
Dobrze wyposażony i ciepła atmosfera w dobrej lokalizacji. Rekomendacje: Zoo w Odense było bardzo ładne.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 293144
Inne ogłoszenia Belvilla
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Børkop, Dania, Europa
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Danii
Domy i mieszkania wakacyjne na Wyspach Morza Południowego
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 293144
Ostatnia aktualizacja: 18.06.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/293144.htm
«4 osob apartament w Bogense» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 112 recenzji oddanych przez gości.