Powrót
Szukaj

4 osob apartament w EGERSUND-By Traum

max.  4  Gości
60m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

Dostęp do Internetu DSL, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy(filter), kuchenka mikrofalowa kombinowana, zmywarka do naczyń, lodówka, zamrażarka(100-139L)), salon/sypialnia(20 m2)(łóżko 1-osobowe składane, TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne, Norweskie programy TV), system stereo), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe), łazienka(podlogowe)(umywalka, prysznic, toaleta), suszarka do prania, pralka, ogrzewanie(elektryczne), taras(zadaszony), ogród, ogród(oswietlony), meble ogrodowe, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze, plancha

Mieszkanie na cokole w cichej okolicy z fantastycznym panoramicznym widokiem na morze. Właściciel mieszka na piętrze. Dobre możliwości wędkowania na miejscu. Właściciel ma do wynajęcia łódkę z silnikiem, która znajduje się 2,2 km od domu, w marinie. Łódź MUSI być zawsze zacumowana w marinie. Ławka rynnowa/zlew w domu. Kamizelki ratunkowe są m.in. (Brak wynajmu łodzi w okresie od 1 listopada do 15 marca). Internet Wi-Fi w mieszkaniu. 50-calowy telewizor. Salon i kuchnia wyremontowane w 2012 roku. Do miasta Stavanger jest około 1 godziny jazdy. Prywatny parking przy domu. Jeśli zamierzasz mieć łódź, łódź musi być wcześniej zarezerwowana. Nie ma możliwości wypożyczenia łodzi w dniu przyjazdu.

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
miejsce na grill miejsce na grill

Na zewnątrz

ogród
miejsce na grill
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
ekspres do kawy
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

telewizor
telewizja satelitarna
pralka
suszarka
W-LAN
meble tarasowe
system HiFi

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 4

2Pokoje dwuosobowe 2Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Jezioro 3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 3 kilometr

Restauracja 5 kilometr

Centrum 5 kilometr


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:


•Until 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.- From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.- Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


156 recenzji

Ocena ogólna

4,2 na 5
4.2 Wyposażenie
4.2 Cena/świadczenia
4.2 Serwis
4.2 Położenie
4.2 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Jörg - Nossen

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Sehr schön gelegen in ruhiger Lage und in gutem Zustand.Die Ausstattung ist ausreichend es ist alles da was man braucht.Der Vermieter wohnt in der Wohnung drüber und ich sehr hilfsbereit.L

Janet - Rendsburg

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Świetna lokalizacja z otwartym widokiem na morze z salonu i sypialni. Bardzo miły wynajmujący. Rekomendacje: Wspaniałe wędrówki w okolicy możliwe. Górzysto i wszędzie woda.

Carolin - Berlin

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Dom był bardzo czysty i ładnie urządzony. Widok jest przepiękny. Rekomendacje: W centrum można bardzo ładnie spacerować, z pięknymi kawiarniami.

Horst - Dresden

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

dobra lokalizacja, dobra cena, dobre wyposażenie, mimo że właściciel mieszka w domu, prywatność jest zachowana. Rekomendacje: wycieczki do Trollpikken, Prekkistolen i do Stavanger są warte zachodu.

Max - Freiberg

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Gemütlich rekomendacje: Gemütlich

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 295041

Inne ogłoszenia Belvilla


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 295041

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 7 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/295041.htm


«4 osob apartament w EGERSUND-By Traum» uzyskał ocenę 4.2 (w skali od 1 do 5) na podstawie 156 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat