Powrót
Szukaj

6 osob apartament w ÅSERAL-By Traum

max.  6  Gości
70m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy(filter), lodówka, zamrażarka(1-59L), krzesło dziecięce), salon/sypialnia(35 m2)(TV, kominek, radio), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżko piętrowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, 2x łóżko piętrowe), łazienka(umywalka, prysznic, toaleta), ogrzewanie(elektryczne), taras(27 m2), meble ogrodowe, parking

Przytulny domek na słonecznej i osłoniętej działce z widokiem na piękną przyrodę w Bortelid w Åseral. Domek znajduje się sam. Tutejsza przyroda zapewnia wiele możliwości wspaniałych przeżyć na łonie natury, z dobrym wędkowaniem i pływaniem w górskiej wodzie oraz w naturalnych małych basenach położonych nieco na północ od chaty. Oto naprawdę wspaniałe wrażenia z pływania zarówno dla małych, jak i dużych. Oddalona o kilka kilometrów rzeka Mandal słynie z dobrych połowów łososia. Okolica oferuje wszelkie możliwości spacerów wśród dziewiczej przyrody, bogatej przyrody i rozległych równin, na których można wybrać się na długie spacery oznakowanymi szlakami i znaleźć spokój, który mogą zapewnić tylko wysokie góry. Lato w górach w tej części Norwegii jest wyjątkowe, często z dużą ilością słońca i słabym wiatrem oraz obfitymi możliwościami zbierania grzybów i jagód. Jeśli chcesz połączyć wakacje w górach i nad morzem, do wybrzeża jest tylko około 1 1/2 godziny samochodem. Pozwolenia na wędkowanie są wliczone w czynsz. Wynajmowany tylko rodzinom. Miejsce parkingowe na jeden samochód. Niedozwolone jest ładowanie samochodu elektrycznego z kabiny. (Od sezonu 2021: Końcowe sprzątanie można zamówić bezpośrednio telefonicznie, kontaktując się z Åseral Hytteservice. Ze względu na ograniczoną pojemność zaleca się zamówienie tego z dużym wyprzedzeniem.)

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
kominek kominek
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
dzieci mile widziane dzieci mile widziane

Na zewnątrz

miejsce parkingowe
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

zamrażalnik
lodówka
ekspres do kawy
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

telewizor
radio
krzesełko dziecięce
W-LAN
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta mile widziane
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 6

2Pokoje trzyosobowe 2Pokoje trzyosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Jezioro 1 kilometr

Wyciąg 0.01 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr

Restauracja 28 kilometr

Centrum 20 kilometr



Możliwości spędzania czasu

narciarstwo

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

General Conditions
•Until 60 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From 59 to 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.
•Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.

Pozostałe informacje:

To zakwaterowanie nie bedzie wynajmowane grupom mlodych osob z powodu koniecznosci zachowania spokoju i ciszy


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


25 recenzji

Ocena ogólna

4,3 na 5
4.3 Wyposażenie
4.3 Cena/świadczenia
4.3 Serwis
4.3 Położenie
4.3 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Volker - Stuttgart

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Pokaż Niemiecki

Wspaniały dom, z wszelkim komfortem.

Cornelia Schneider

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Pokaż Niemiecki

piękna lokalizacja, przestronna powierzchnia, psy są dozwolone, wiele możliwości wędrówek w bezpośrednim sąsiedztwie

Conny - Felde

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Pokaż Niemiecki

piękna lokalizacja, przestronna powierzchnia, psy są dozwolone, wiele możliwości wędrówek w bezpośrednim sąsiedztwie

Martin - ___

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

NA

Nicole - Bautzen

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

NA

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 295463

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop nad jeziorem

Numer obiektu: 295463

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/295463.htm


«6 osob apartament w ÅSERAL-By Traum» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 25 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat