Powrót
Szukaj

6 osob apartament w Wendtorf

max.  6  Gości
61m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

, kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówka(+ zamrazarka)), salon/sypialnia(łóżko 2-osobowe składane, TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne), odtwarzacz DVD, odtwarzacz CD, system stereo, kominek na gaz), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), łazienka(podlogowe)(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), sauna(w domu , ogrzewany, 3 osoby), balkon, taras, kominek na gaz

Ten nowoczesny dom wakacyjny w stylu skandynawskim w Marina Wendtorf, położony zaledwie krótki spacer od piaszczystych plaż Fiordu Kilońskiego, to idealne miejsce dla rodzin, par, a nawet czworonożnych przyjaciół. Położony w drugim rzędzie od brzegu morza, w otoczeniu spokojnego rezerwatu przyrody, łączy w sobie komfort, widok na morze i odrobinę nadmorskiego uroku.

Dwupiętrowy, jasny dom wita gości przytulnym parterem z dwiema sypialniami – jedną z łóżkiem podwójnym, drugą z dwoma pojedynczymi – a także stylową łazienką z prysznicem, umywalką, toaletą, kojącym ogrzewaniem podłogowym, a nawet prywatną sauną. Zarówno korytarz, jak i sypialnie wychodzą bezpośrednio na taras, idealny na poranki na świeżym powietrzu. Na piętrze znajduje się otwarta przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym, idealna do spotkań towarzyskich. Gotuj z łatwością w w pełni wyposażonej kuchni z kuchenką elektryczną, lodówko-zamrażarką, kuchenką mikrofalową, okapem, zmywarką i ekspresem do kawy. Salon zachęca do relaksu z podwójną leżanką, telewizorem z płaskim ekranem, odtwarzaczem Blu-ray/DVD, systemem stereo, gniazdem MP3 i biokominkiem, który dodaje ciepła i klimatu w chłodniejsze wieczory. Duże okna i loggia oferują rozległe widoki na marinę i okoliczny krajobraz – idealne miejsce do wypicia kawy, obserwowania przepływających statków przez lornetkę lub po prostu delektowania się spokojem.

Nowoczesne meble, drewniane boazerie, skośne sufity, ogrzewanie gazowe i klimatyzacja zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniach przez cały rok. Na zewnątrz, na 400-metrowej działce z tarasem, balkonem i grillem, dzieci mogą bawić się, a rodziny mogą spożywać posiłki pod gołym niebem. W domu obowiązuje zakaz palenia, dostępne jest światłowodowe szybkie Wi-Fi oraz prywatne miejsce parkingowe. Sam kompleks Marina Wendtorf oferuje mnóstwo atrakcji: dzieci mogą korzystać z krytego placu zabaw, ścianki wspinaczkowej i zjeżdżalni, a pole do minigolfa w świetle ultrafioletowym zapewnia rozrywkę dla osób w każdym wieku – bezpłatnie dla gości DanCenter. Nowo wybudowana promenada zachęca do wieczornych spacerów, a w pobliżu znajduje się kilka placów zabaw dla najmłodszych.

Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnych spacerów wśród natury, relaksu nad morzem, czy rodzinnych przygód, ten dom wakacyjny łączy w sobie komfort, styl i piękny widok na fiord.

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
sauna sauna
kominek kominek
balkon balkon

Na zewnątrz

balkon
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
ekspres do kawy
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

odtwarzacz CD
telewizor
telewizja satelitarna
W-LAN
odtwarzacz DVD
system HiFi

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta mile widziane
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 6

2Pokoje trzyosobowe 2Pokoje trzyosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 1.6 kilometr

Restauracja 0.2 kilometr

autobus 0.9 kilometr


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

General Conditions
•Until 60 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From 59 to 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.
•Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


205 recenzji

Ocena ogólna

4,0 na 5
4.0 Wyposażenie
4.0 Cena/świadczenia
4.0 Serwis
4.0 Położenie
4.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Alexander - Harz

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Niemiecki

W domu jest wszystko, co potrzebne, oprócz filtrów do kawy, byłoby dobrze, gdyby były. Lokalizacja jest dobra, nie daleko od morza. Niestety, są pewne wady w domu, sofa i jadalnia są trochę brudne, plamy, poduszki są za małe, umywalka jest za rogiem zepsuta, drzwi na balkon trzeszczą, ściany można też pomalować i usunąć pajęczyny.

Sebastian - Berlin

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Niemiecki

Brak komentarza

Renate - Königswinter

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Niemiecki

Ogólnie świetne wakacje! Bardzo ładny dom, położony bezpośrednio przy porcie. Świetny widok, ponieważ część dzienna znajduje się na górnym piętrze. Bardzo gustownie urządzony. Wyposażenie idealne, może trochę więcej talerzy i sztućców. Żeby można było napełnić zmywarkę. Ogólny stan ok, poza drobiazgami: Woda w prysznicu nie spływa całkowicie, zostaje kałuża obok odpływu. Słuchawka prysznicowa jest zakamieniona. Aby odkurzyć przy wyjeździe, byłoby miło, gdyby odkurzacz nie był całkowicie pełny.

Ulrich - Brackenheim

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Niemiecki

Lokalizacja blisko stanu, wyposażenie

Thomas Vogel

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Niemiecki

Lokalizacja nad morzem, widok, cały dom był super,

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 296774

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 296774

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 2 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/296774.htm


«6 osob apartament w Wendtorf» uzyskał ocenę 4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 205 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat