Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
, salon(15 m2)(2x łóżko 1-osobowe), otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy(filter), zmywarka do naczyń, lodówka, zamrażarka(60-99L), pralka, krzesło dziecięce), salon/sypialnia(50 m2)(TV(satelita, Niemieckie kanały telewizyjne, Norweskie programy TV), kominek), sypialnia(10 m2)(łóżko 2-osobowe, łóżeczko dziecięce), sypialnia(6 m2)(łóżko 1-osobowe), sypialnia(6 m2)(2x łóżko piętrowe), łazienka(podlogowe)(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), ogrzewanie(elektryczne), taras(30 m2), taras(zadaszony, 12 m2), meble ogrodowe, grill
Wspaniały piękny domek, odosobniony, wysoki i wolny z panoramicznym widokiem na Nordfjord, góry i wioski. Kabina zlokalizowana na 350 m.o.h. to miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć i cieszyć się przyrodą i widokiem, najbliższy sąsiad ok. 150 m od hotelu. Piękna kabina jest duża i przestronna, a także przyjazna dla wózków inwalidzkich na pierwszym piętrze. Jedno podwójne łóżko posiada materac Continental, pozostałe dwa mają szerokość 120 cm. Duża i przestronna przestrzeń na poddaszu/poddaszu. Otwarty taras o powierzchni 30 m2 i zadaszony taras o powierzchni 12 m2, z którego można podziwiać widoki. Możliwość kąpieli 3 km z głazami. Strynselva z łososiem i pstrągiem, 16 km. Ulvedalstjønna z pstrągiem 1 km, również wypożyczenie kajaków dla 3-4 osób 50 NOK, - pr. dzień. Stryn ze wszystkimi usługami, 16 km. Atrakcje w odległości 1-3 km: Ładne miejsca na piesze wędrówki i ładne tereny do wędrówek w górach w pobliżu domku. Jedź Panoramaveien do Nos, punktu widokowego z 500-metrowym klifem. Własne środowisko wodne z kołami napędzającymi 7 młynów, tartak, kuźnia i remiza z wypiekiem chleba. Najstarszy w kraju piec pszeniczny (wartownia) ok. 16 tys. 1000 lat. 13km do Tvinnefossen, wodospadu, za którym można przejść. Bogactwo możliwości wycieczek samochodowych, m.in. do Briksdalsbreen 57 km, Vestkapp 115 km, Geiranger 93 km, Runde 176 km, Ålesund 201 km.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 7
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 5 kilometr
5 kilometr
Restauracja 16 kilometr
16 kilometr
Centrum 16 kilometr
16 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
77 recenzji
Ocena ogólna
Julia Benz
Wielkość domu, ogrzewanie podłogowe, kominek, perfekcyjnie urządzona kuchnia, sprzęty i wszystko dostępne, wspaniały taras z wygodnymi meblami, lokalizacja domu bardzo cicha,
Paschke
Gospodarze byli bardzo przyjaźni, a dom był wspaniały. Otoczenie i wystrój są idealne.
Marcella Neumann
Wspaniały widok na fiord, Duże okna panoramiczne, Cicha lokalizacja,
M.Maria - Wiehl
Cudowny widok na fiord. Duże okna panoramiczne. Cicha lokalizacja.
Wilma Kreienborg
Widok, układ pomieszczeń, sposób budowy chaty
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 296789
Inne ogłoszenia Belvilla
Stryn, Norwegia, Europa
Stryn, Norwegia, Europa
Stryn, Norwegia, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop nad jeziorem
Numer obiektu: 296789
Ostatnia aktualizacja: 24.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/296789.htm
«7 osob apartament w Blaksæter-By Traum» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 77 recenzji oddanych przez gości.