Powrót
Szukaj

20 osob apartament w Nordborg-By Traum

max.  20  Gości
440m²
7 Sypialni
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

Przybudówka: (łóżko 2-osobowe)

Przybudówka: (2x łóżko 1-osobowe, łóżko 2-osobowe)

, kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, zmywarka do naczyń, lodówka, zamrażarka(1-59L), suszarka do prania, pralka), salon/sypialnia(TV(satelita), odtwarzacz DVD, radio, odtwarzacz CD, system stereo, krzesło dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżeczko dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), Bubble bath(w domu , ogrzewany, 3 osoby), taras, ogród, grill, basen(w domu ), przyrządy do zabaw dla dzieci, rzutki, stół do bilarda

Ten dobrze wyposażony dom wakacyjny oferuje zarówno wypoczynek, jak i zajęcia dla młodszych i starszych. Dom podzielony jest na dwa budynki: w jednym można kibicować w basenie lub wybrać się na relaksujący spacer w jacuzzi i nabrać nowej energii. Tutaj jest duży salon, kuchnia, a także jadalnia i sypialnia. W drugim budynku znajduje się również własna kuchnia, sypialnie, łazienka i salon z bilardem, rzutkami i TV. Dom położony jest w niezakłóconej, malowniczej okolicy z zaciszną częścią ogrodu z piaskownicą i huśtawką dla najmłodszych. Jest nie mniej niż 7 sypialni, 2 szt. jacuzzi i 3 łazienki w domu.

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce

Na zewnątrz

ogród
miejsce na grill
plac zabaw dla dzieci
basen
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 3


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
ekspres do kawy
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

odtwarzacz CD
telewizor
radio
telewizja satelitarna
pralka
suszarka
łóżeczko dziecięce
krzesełko dziecięce
W-LAN
odtwarzacz DVD
system HiFi

Idealny dla

zwierzęta mile widziane
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 20

7Pokoje trzyosobowe 7Pokoje trzyosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 1.3 kilometr

Restauracja 3 kilometr


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

General Conditions
•Until 60 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From 59 to 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.
•Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


53 recenzje

Ocena ogólna

3,6 na 5
3.6 Wyposażenie
3.6 Cena/świadczenia
3.6 Serwis
3.6 Położenie
3.6 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Schikore

3,3 3.3 3.3 3.3 3.3 3.3
Pokaż Niemiecki

Wszystko było czyste i dobrze utrzymane, Obie kuchnie były bardzo praktyczne do gotowania dla dużej grupy, Uwielbiałem przestrzeń na zewnątrz, szczególnie strefę grillową, Idealne na letnie noce!

Kristin - Cuxhaven

3,3 3.3 3.3 3.3 3.3 3.3
Pokaż Niemiecki

Dom oferuje dużo miejsca i jest odpowiedni dla dużych grup. Niestety, nie był zbyt czysty, a huśtawka była brakująca.

Merete - Göttingen, BRD

3,3 3.3 3.3 3.3 3.3 3.3
Pokaż Niemiecki

Byliśmy dużą rodziną i było wystarczająco miejsca dla wszystkich. Meble były ładne, ale proste, bez ozdób i tym podobnych, co nam odpowiadało. Kuchnia była dobrze wyposażona. Łóżka i kołdry były dobre.

Nikolaj - Harsewinkel

3,3 3.3 3.3 3.3 3.3 3.3

die Lage

Alpozan

3,3 3.3 3.3 3.3 3.3 3.3
Pokaż Angielski

Fantastyczne znalezisko! Dom był czysty i wygodny, z wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami. Obszar na zewnątrz był piękny do grillowania, a dzieci cieszyły się placem zabaw. Doceniliśmy również bliskość do Danfoss Universe na udany dzień na zewnątrz.

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 297749

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 297749

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 2 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/297749.htm


«20 osob apartament w Nordborg-By Traum» uzyskał ocenę 3.6 (w skali od 1 do 5) na podstawie 53 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat