Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
Na 1 piętrze: (salon(TV, stół jadalniany(6 osoby), zestaw wypoczynkowy(6 osoby)), otwarta kuchnia(kuchenka(plyta grzewcza), zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa kombinowana, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka), sypialnia(łóżko piętrowe, TV, balkon), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżko piętrowe, TV, balkon), łazienka(wanna z prysznicem, prysznic, umywalka), toaleta, pomieszczenie do relaksu(sauna))
schowek na narty, garaż, suszarka do prania(wspolny z innymi goscmi , platny), pralka(platny), balkon, ogrzewanie(podlogowe), meble ogrodowe, winda, łóżko dziecięce, krzesło dziecięce
W centrum znanej miejscowości Gerlos (1250 metrów n.p.m.), w otoczeniu wielu restauracji i sklepów, a przede wszystkim bezpośrednio przy wyciągu i stoku narciarskim znajduje się ten wysokostandardowy kompleks apartamentów. Jeszcze bardziej centralnie i bliżej wyciągu w tej wiosce z gwarantowanym śniegiem nie można się już znaleźć!
Na pierwszym piętrze tego luksusowego kompleksu - do którego można ewentualnie dotrzeć za pomocą wyciągu - znajduje się ten wspaniały przestronny apartament o powierzchni aż 85 m². Po wejściu do wnętrza od razu zauważa się wysokojakościowo urządzony salon z luksusową kuchnią i z wyposażeniem o wysokim standardzie z użyciem dużej ilości drewna.
Do dyspozycji gości jest maksymalnie 6 miejsc sypialnych, znajdujących się w 2 przestronnych sypialniach. Ponadto są tu 2 sypialnie, a goście mogą także korzystać z przyjemnej prywatnej sauny.
Z kilku stron goście mają dostęp do obszernych zadaszonych balkonów ze wspaniałym widokiem na okoliczne góry i stoki narciarskie. Wszystkie udogodnienia znajdują się w odległościach możliwych do pokonania pieszo, a więc goście nie potrzebują tu samochodu. Region narciarski Zillertal Arena należy do najpiękniejszych i najbardziej popularnych terenów narciarskich Tyrolu i nie wymaga dodatkowych wyjaśnień.
Latem Gerlos jest wspaniałym miejscem do spędzenia wakacji. Oprócz ogromnych możliwości uprawiania turystyki pieszej i kolarstwa górskiego, można również zwiedzić wiele atrakcji Tyrolu i kraju związkowego Salzburg.
Dla samochodów gości są do dyspozycji maksymalnie 2 miejsca parkingowe w garażu pod kompleksem. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się w wiosce (za dodatkową opłatą).
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki i z prysznicem i z wanną
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
Charakterystyka
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 4 kilometr
4 kilometr
Wyciąg 0.05 kilometr
0.05 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Restauracja 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Centrum 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
17 recenzji
Ocena ogólna
M. Dekker
Apartament był fantastyczny, mały minus to druga łazienka, która byłaby łatwiejsza, ale nie zmienia to faktu, że apartament, a zwłaszcza jego lokalizacja, była fantastyczna. Naprawdę polecam.
A.J. van Roosmalen
Przy recepcji powitała nas mówiąca po niderlandzku pani, która była bardzo pomocna. Apartament był schludny i niemal w pełni odpowiadał opisowi. Niestety okazało się, że pralka (jedno z kryteriów przy rezerwowaniu) nie znajduje się w samym apartamencie, lecz jest dzielona z innymi apartamentami w budynku. Za jej użycie trzeba było płacić osobno. Podczas naszego pobytu okazało się, że po południu nie ma ciepłej wody. Właściciel odpowiedział: "Was sol Ich den machen?" ” Po dwóch godzinach, nie słysząc nic, ponownie zadzwoniłem do właściciela, brak odpowiedzi. Również drugi numer telefonu z tablicy informacyjnej nie został odebrany. Wysłaliśmy e-mail na adres z informacyjnej teczki, z CV do Belvilla. Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi z żadnej strony. Na szczęście po 4 godzinach problem został rozwiązany. Mieliśmy świetny pobyt, ale w przypadku problemów nikt nie jest dostępny.
Esmeralda Verbruggen
Dobre i ładne mieszkanie spełniło oczekiwania
Nathalie Verlaar
Zakwaterowanie było bardzo schludne i superczyste. Wyposażone we wszystkie udogodnienia.
Jürgen Meinders
Bardzo przyjazne powitanie i opieka.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 300933
Inne ogłoszenia Belvilla
Gerlos, Tyrol, Austria
Königsleiten, Salzburger Land, Austria
Königsleiten, Salzburger Land, Austria
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Königsleiten, Salzburger Land, Austria
Königsleiten, Salzburger Land, Austria
Hochkrimml, Salzburger Land, Austria
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Austrii
Domy i mieszkania wakacyjne w Tyrolu
Rodzaje urlopu: Na narty
Numer obiektu: 300933
Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/300933.htm
«Apartament w Gerlos przy Skilift» uzyskał ocenę 4.5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 17 recenzji oddanych przez gości.